13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 2019

13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 2019
09.05.2019

13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 38

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş,Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri

Ana Sayfa > Eğlence18 Aralık 2016, 23:46'da eklendi,19 Aralık 2016, 13:10'da güncellendi

Hangi burcun erkeği iyidir? Ne yazık ki, henüz bu sorunun bir cevabı yok. Her burcun kendine özgü tatlı sert tarafları var doğal olarak. Bu taraflar onları kimi zaman cazip kimi zamansa zorlu kılıyor. Fakat bazı burçların erkekleri var ki cazip kılınan tarafları diğer burçların erkeklerine göre oldukça ağır basıyor. Onlardan biri Yay burcu erkekleri.

İşte, 13 maddede kabına sığmak bilmeyen Yay burcu erkekleri!

Not: GIF'lerdeki bütün bu ünlü erkekler de Yay burcu! 

1. Öncelikle baştan söyleyelim: Yay burcu yeryüzünde diğer burçlara oranla daha az bulunan burç; bu da ister istemez, daha baştan, Yay burcu erkeklerini nadide kılıyor.

2. Bir Yay burcu erkeğini bir yere bağlı kalmış; sabit şekilde oturmuş bulmak neredeyse mümkün değildir. Sürekli hareket halinde olmak başka bir yere gitmek; yer değiştirmek ister bunlar.

3. Başka erkekler büyük bir hırsla kariyer yapmak isterken herhangi bir hırs barındırmayan Yay ondan daha öndedir. Maddi açıdan az çalışır ama çok kazanır. Onu diğer erkeklerden bir adım önde yapansa tamamen Yay şansı!

4. Yay burcu erkekleri düşünme biçimi olarak da diğer erkeklerden farklı düşünüyor. Onların görmedikleri bir noktaya takılıp inebildikleri kadar derine iniyorlar. Bir konuyu bunlar kadar sorgulayanı çıkmaz!

5. Yay erkekleri akıl almayacak şekilde zevküsefa düşkünüdür. Bol bol harcar, çokça içer; kimi zaman nerede akşam orada sabah... Dağıtmayı çok iyi bilirler sizin anlayacağınız.

Bu iyi bir özellik mi, kötü mü insan karar veremiyor...

6. Ateş grubunun son kademesi olmalarından mı, yoksa eşsiz şanslarından mı bilinmez; ulvi bir güç Yay erkeklerini hep, bir şekilde yenilmez kılıyor. Yenilse de yenilmiyor onlar.

Çünkü bazen yenilmek içinde bir oyun, hırs, iktidar mücadelesi içinde olmak gerekir. Onların böyle şeylerle hiç işi olmadığından yenilmez kılınmışlar belki de.

7. Cinsellik konusunda diğer burçların erkeklerinin aşırı, belki de sapkın bulacağı şeyler Yay burcu erkeği için geçerli değildir. O bunları zaten çoktan tatmıştır. Bu konuda sınırlamayla yaşamaz; her zaman daha ötesini merak eder.

8. Erkeğin kendine bakanı da hep Yay burçlarından çıkıyor. Bunlar muhakkak bir spor yapıyor, giyim kuşamına özen göstermeyi de eksik etmiyor.

Aslında erkeğin tam olarak böylesi makbul. Bıktık üstüne başına özen göstermeyen erkeklerden!😒

9. Tüm güzel özelliklerinin yanında ne yazık ki, Yay erkeği de, her erkek gibi biraz dengesizlikten mustarip oluyor. Hatta zaman zaman karşısındakinin dengesini de bozması olası!😔

10. Gelgelelim kıskançlığa! Ateş grubunun sonuncusu dedik ancak yine de bu içindeki ateşi söndüremiyor; Yay erkekleri ekseriyetle ilişkide can bezdiren bir kıskançlığa sahip oluyorlar...

Ve her ne hikmetse kendileri ölçülü şekilde kıskanılmak istiyorlar. Tatlım, öyle bir dünya var mı sence?

11. Pozitif olmayı; gülüp güldürmeyi de en iyi onlar biliyorlar. Karamsar hissettiğiniz dönemlerde güvenli bir liman arıyorsanız, o liman kesinlikle Yay erkekleridir!

12. Yerinde duramayan bu erkekler konu âşka gelince, filmlerdeki o bağlanamayan adamın bir anda çok sevmesi durumunu yaşıyorlar. Âşkın ne demek olduğunu; sevmeyi de, sevilmeyi de iyi biliyorlar.

13. Yay burcu erkeklerini kabına sığamamak ayrı yapıyor işte. Onlar hep "Orası olmaz, burası değil, böyle hiç değil!" diyor. Hareket halindeki ince bir çizginin üzerinde cambaz gibi gidip geliyorlar.❤️

Sizin anlayacağınız insan bir şekilde bu erkekleri sevmek için bir bahane buluyor. Zaten âşk varsa bahaneyi bulmak da mesele olmuyor.

Yine de unutmamak gerek; en nihayetinde erkek işte...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş,Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 2019

13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 2019

Related news

 • SEBZELİ AKDENİZ EKMEĞİ TARİFİ
 • De Mistura: Suriye’deki ateşkes tehlike altında
 • 60lı emekli öğretmen kadın yeniden üniversiteli oldu
 • Şeyma Baday ekranlara döndü
 • Yasemin Burçlar Başak Burç Özellikleri

 • 13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 55

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri


  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 74

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 32

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 83

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 33

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 95

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 40

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 55

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 98

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 59

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 78

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 5

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 66

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 31

  13 Maddede Kabına Sığmak Bilmeyen Yay Burcu Erkekleri 64