14-21 Eylül Burç Yorumu 2019

14-21 Eylül Burç Yorumu 2019 14-21 Eylül Burç Yorumu

14-21 Eylül Burç Yorumu

 

KOÇ Eğer iyi vakit geçiriyorsanız, sohbet güzel bir şekilde ilerliyorsa ve yanınızdakinden hoşlanıyorsanız, laf lafı açar ve bir bakmışsınız ki birisi ortaya çılgın bir fikir atmış. Üzerinde daha fazla konuştukça, gittikçe daha havalı ve çekici görünmeye, daha az çılgınca gelmeye başlar. Eğer ortak tutkunun sizi götürdüğü yere kadar bu yolu takip etmeye devam ederseniz, hiç tahmin etmediğiniz kadar yabancı ve egzotik bir yere ulaşırsınız. Asıl olarak hangi yolda ilerlemek istediğinizi hatırlamazsanız, kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA Sağlam duruş sergilemek, kimin kim ve neyin ne olduğunu bilmeyi gerektirir. Her ne kadar özgüveninizi artırmayı başarmış olsanız bile, diğer etkili karakterlerin neyin peşinde olduğunuzu bilmek istersiniz; sizin arkanızdan iş çeviriyor olmaları ihtimaline karşı. Şu anda enerjinizi içsel konulara yoğunlaştırmış olsanız bile, göze çarpan yokluğunuz, fırsatçı partnerler tarafından büyük ihtimalle doldurulacaktır. Bu tip yoldan saptırmalar kasıtlı da olsa kasıtsız da olsa sizin göze alamayacağınız durumlardır. Gözünüz, fikirlerine güvenmediğiniz, görgüsüz iş arkadaşlarınızın üzerinde olsun ve gerekli sınırları çizmeye hazır olun.

İKİZLERBurcunuzda Mars ile yeni ayın birleşmesi, bu hafta yeni başlangıçlar yapmanız adına mükemmel bir fırsat sunuyor. Şu anda belli bir yönde, bir hedefe doğru ilerlediğinizi ve belli bir duruş sergilediğinizi kesin olarak gösteren gerçek adımları atma zamanı. Şu anda yaptığınız eylemler güçlü bir örnek oluşturacaktır, fakat tam tersi negatif veya alıngan bir tutum da herkesin isteyeceğinden daha uzun sürecektir. Yeni bir başlangıç yapmak, diplomatik eylemler ve insanları memnun etme sanatını da içerir. Kendi çıkarlarınız için, kusursuz bir şekilde politik olun.

YENGEÇ Sizi bekleyen keyifsiz son bir hafta daha var. Sonunda ise Güneş’in burcunuza geçmesiyle birlikte mutluluk da geliyor. Önümüzdeki hafta Mars’ın da katılımıyla, kendinizi geliştirmek adına büyük bir istek duyacaksınız. Her şey çok daha farklı hissettirmeye başlayacak. İleride yapmak istediğiniz şeyleri başarmak adına, bu haftaki astrolojik durumu ruhani işlere yoğunlaşarak geçirmek faydalı olacaktır. Sonraki haftanın başından itibaren gerçek dünyada harekete geçmek için bir sürü fırsatınız olacak. Şu an için ise sadece yaratıcılık ile hareket edin.

 

ASLAN : Venüs ve Jüpiter’in burcunuza gelmesiyle astrolojik anlamda oldukça imtiyazlı bir pozisyona geliyorsunuz. Kalabalıkların içinden kaçınılmaz bir şekilde ayırt edilebiliyorsunuz. Bu yüzden içimize karışmaya çalışarak bizi aşağılamayın. Aksine, bu kozmik enerjiyi sadece kendi çıkarlarınız için değil, aynı zamanda takım arkadaşlarınızın veya iş arkadaşlarınızın çıkarları için de kullanma zamanı. Destekleyeceğiniz ve adına konuşacağınız kişilerin bakış açısını, kullanmak istedikleri dili ve şahsi görüşlerini öğrenmeniz gereklidir. Böyle bir tutumla, liderlik potansiyelinizi zafer elde etmek üzere kullanmış olursunuz.

BAŞAKYarım kalmış işleri tamamlamak konusuna kendinizi adamanın tam zamanı. Bu her ne kadar yarın veya sonraki gün tamamlanmayacak olsa da, tünelin sonundaki ışığı görecek ve çok fazla yolunuzun kalmadığını fark edeceksiniz. Diğer katılımcıların da kendi görevlerini tamamlaması konusunda liderlik etmeniz gerekli – ki bu sessizce işlerini gözden geçirmek, revize etmek veya sorumluluklarından azat etmekle aynı şey değildir. Her ne kadar rahatsız edici olsa da, zaten yaşanmış sohbetleri gözden geçirmeli ve görevlerle ilgili yönergeler vermeniz gereklidir. Eğer bu birkaç ayı işleri temizlemekle geçirirseniz, hayatınızın sonraki dönemi çok daha görkemli olacak.

: Sizi ileri götüren prensiplere olan bağlılığını tekrar teyit edin ve şu anki zamanı ne kadar güvenli bir şekilde yönettiğinizi iki defa kontrol edin. Etrafınızdaki destekleyici sesler korosu sizi harika bir şekilde neşelendiriyor. Fakat onlar evcil hayvanlarınıza yemek vermez, çiçeklerinizi sulamaz, faturalarınızı ödemez veya yapılması gereken her ne varsa onları yapmaz. Bunları sizin yapmanız gereklidir. Önemli müttefiklerinizle yaptığınız heyecanlı konuşmaları düşündüğünüzde içinizde rahatsız edici bir his oluşabilir. Bunun anlamı, bu yolda devam etmemeniz gerektiği değil, bugünü unutmamanız gerektiğidir.

AKREP): Dinamik ve oldukça avantajlı profesyonel olasılıklara doğru ilerlerken, uygunsuz doğrularla, çetrefilli detaylarla ve gizli kindarlıklarla en kısa sürede başa çıkmanız gereklidir. Yoksa dile getirilmemiş gerilimler ve çözülmemiş anlaşmazlıklar çok daha kritik anlarda karşınıza çıkar. Satürn’ün burcunuza geri dönmesiyle birlikte, bunca yıldan sonra tamamen şeffaf olmak konusunda dersinizi alıp almadığınız test edilecek. İmalar, gizli anlamlar ve kinayeler gerçek durumu doğru bir şekilde ifade etmez. Aksine daha fazla karışıklığa sebep olurlar. Şüphelerin ve sırların doğuracağı sonuçlardan kaçınmak için açık olun.

YAY O kişiyle olan dinamiklerinizde yeni bir sayfa açın fakat bunu, kırgınlıkları yutmak veya kendi çıkarlarınızı pazarlamak için bir bahane olarak kullanmayın. Tüm kalbinizle ‘önünüze bakmaya’ yoğunlaşmak, aynı anda var olduğunu reddettiğiniz psikolojik yüklerin birikmesine sebep olur. Yeni başlangıçlar yapmak, herkesi affetmek veya daha önce sizin için önemli olan şeylerin bir anda önemini kaybettiği anlamına gelmiyor. Eğer karşınızdakine geçmişte neyi yanlış yaptığını veya gelecekte ne yapması gerektiğini söylemekte zorluk çekiyorsanız, sizin için kendi duygularınızı korumak, ilişkinizi sürdürmekten daha önemli demektir.

OĞLAK : Size en büyük gelişme ve karlılıkları sağlayacak, ortak çalışmaya dayalı riskleri almayı istiyorsanız, karşınızdakilere doğru adım atmalısınız. Neden adımı onlar atamıyor diye düşünebilirsiniz. Bunun sebebi sizin doğanız veya birinci evinizdeki Plüton’un göz korkutucu etkisidir. Bu tip algılar veya yansımalar doğru olmayabilir, fakat iş kişilerarası yakınlığı geliştirmek veya derinleştirmek olduğunda, bunların hiçbirinin önemi yoktur. Her şeyden önemli olan karşılıklı güven sağlayabilmektir. Bunu yapmanın en açık yollarından biri maskeleri indirmek ve kartlarını göstermektir.

KOVA : Önümüzdeki tuhaf geçiş haftasındaki asıl göreviniz, nelerle meşgul olmak istediğinizle, gerçekte yapmanız gerekenler arasındaki farkı görebilmeye yoğunlaşmaktır. Artık sizi tatmin etmeyen rolleri ve sorumlulukları geride bırakma konusunda sandığınızdan daha ileride olduğunuzu gösteren şeyler olmasına rağmen, bu hafta ilgilenmeniz gereken, bitmemiş işler, zamanı gelen faturalar veya çözmeniz gereken meseleler olduğunu hatırlayacaksınız. Diğer insanların etkisinde kalmak kolay, ama atlamayı, geçiştirmeyi veya göz ardı etmeyi riske edemeyeceğiniz şeyleri siz daha iyi biliyorsunuz.

BALIK Kendini yenileme; butona basın.  Bundan birkaç saat sonra veya yarın sabah uyandığınızda kendinizi nasıl hissedeceğinizi bildiğinizi düşünmeyin. Şaşırmak için kendinize biraz fırsat tanıyın. İyi örnek olmalarıyla veya önemsiz ya da yersiz görüşlerine karşı olarak, diğer insanların etkilerinin size neyin en önemli olduğunu hatırlatmasına izin verin. Olayların içinden geçebilmek için, fiziki aktivite gereklidir. Size rahatsızlık veren şeyler, gergin bir seğirme veya utanç ibaresi değildir, aksine içinizdeki risk alıcıyı harekete getirmek için bir uyarıdır. Duygusal çalkantı, harekete geçmeye dair yadsınamaz bir çağrıdır. Kişisel tatminsizliklerle yüzleşmek, daha iyi bir şey yaratma sürecinde mutlu olmanızı sağlar.

14-21 Eylül Burç Yorumu 2019

14-21 Eylül Burç Yorumu 2019

Related news

 • Evde Sıcak Şarap Nasıl Yapılır
 • Arı Resmi Boyama oyunu
 • Hem tokluk hissi veriyor hem de yağ yakıyor
 • Kadın kuaförlerinde yaşanan can sıkan durumlar
 • Rüyada Ayva Ağacı Görmek Ve Ağaçtan Meyve Toplamak

 • 14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu

  14-21 Eylül Burç Yorumu