2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 2019

2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 2019

2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 64 07.02.2019, 15:21
2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar

2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar

Biz kadınların çantaya olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinmektedir. Geçtiğimiz günlerde modaya yön veren markalar Milano Moda Haftasında birbirinden göz alıcı çanta koleksiyonlarını bizlere sundu ve ardında birçok iz bırakarak sona erdi. Bir hafta süren defilelerin ardından, 2019-2019 Sonbahar/Kış modasına damgasını vuracak birçok koleksiyon karşımıza çıktı. Sonbahar/Kış için Milano'da, çantalar şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü çanta modelleri değildi, ama hala önemli noktaları vardı.

İtalya’nın güçlü isimleri Gucci, Prada ve Fenti her zamanki gibi gösterişini yine bizlerle paylaştı. Diğer taraftan Fransız markaları Hermes, Chanel ve Louis Vuitton da aynı şekilde podyuma damgasını vurdu. Milano Moda Haftası bizlere çanta taşımanın da başlı başına bir sanat olduğunu hatırlatıyor.

Gucci

Gucci markası, podyumdaki bir modele çanta taşıtmak yerine kendi replika kafasını taşıtarak yürüttü. Bir başka model ise elinde bebek bir ejderha tutarak yürüdü. İzleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Öte yandan çantalarda kullanılan siyah, beyaz, altın sarısı ve kahverengi gibi renkler göze çarptı.

Prada

Siyah zemin ve karanlık ortamda neon ışıklarıyla yürüyen modeller, kadınların her zaman yönünü bulabildiğini göstermek için bu şekilde kurgulanmış. Çantalarda neon renklerinin baskın olduğunu görebiliyoruz.

Moschino

Jeremy Scott’un oluşturduğu koleksiyon, ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkardı. Turuncu, turkuaz ve pembe gibi 80’lerin canlı renklerinin ön plana çıkaran bir defile oldu. Çantalar da aynı şekilde adeta bir renk cümbüşü havasındaydı. Aynı zamanda pop art desenlerinin de çantalara uygulandığını gördük.  Gigi Hadid’in defilede taşıdığı çanta da beğenilenler arasındaydı.

Fendi

Geometrik şekilleri ve soft tonlardaki renkleri içeren çantalar Fendi’nin bu defilede kullandığı parçalar arasındaydı. İtalyan moda evi, feminen ve romantik tasarımlardan oluşan Sonbahar/Kış koleksiyonunu gururla sundu. Herkes tarafından oldukça beğenildi. Çok sayıda omuz çantası modeli koleksiyonda yer aldı.

Versace

Belki de hiç bu kadar renkli bir defile görmeyen Milano Moda Haftası’na rengarenk defilesiyle , damgasını vurdu. Versace bu koleksiyonda, kendini baştan yaratan güçlü kadınları anlatmak istemiş. Mavi, sarı ve kırmızı gibi ana renkler koleksiyondaki kraliyet havasını yansıtmış. Versace’nin bir klasiği haline gelmiş altın süslemeleri de bu koleksiyonda oldukça yoğun bir şekilde kullanılmış. Çantalarda aynı şekilde bu izleri taşımış. 

Tod’s

Soft renklere hâkim olan defile, izleyenlerden tam not aldı.

2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 2019

2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 2019

Related news

 • Tarçınlı siyah nokta maskesi
 • İpek kirpik yöntemiyle kirpik uzatıcılar
 • HER DERDE DEVA OLAN YİYECEKLER
 • Tesettür Kırmızı Nişanlık Modelleri 2019

 • 2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 31

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar


  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 60

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 47

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 62

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 79

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 25

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 44

  2019 Milano Moda Haftasında Göze Çarpan Çantalar 25