galeriler fotograflar 2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri
2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 40 06.01.2019, 10:26

2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri

2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri

Bu sezon mevsim geçişlerine ayak uyduramıyoruz. Bir sabah pırıl pırıl güneşe gözümüzü açarken ertesi sabah kara bulutlardan gözümüzü açamıyoruz. Sonraki gün ise kalın montlara ihtiyaç duyabiliyoruz. Hal böyle olunca da kat kat giyinmek şart oluyor. Kışın az güneşe maruz kaldığımız için de,2019 kış modası renklerindeolduğu gibi güneşi muhafaza edecek koyu renkli kıyafetlere ihtiyaç duyarız. Bu istinasız her kış böyle devam edegelen bir süreçtir. Bu süreçten farklı olarak yeni sezonda yeni bir moda akımı oluşacak. Kadife asaletini vitrinlerde çokça göreceğiz.

Asimetrik kışlık etek kombini

2019’nin hayat kurtarıcı kombinleri

Kot pantolon her daim yaşam alanımızda tuttuğumuz vazgeçilmez parçalardandır. Deyim yerindeyse kurtarıcımızdır. Bu sezon da sahalarda yerini alacak. Blazer ceketler, gömlekler, bluzlar ile kombine edilerek günlük hayata şıklık katacak. Tercihe göre spor ayakkabılar tercihe göre babetlerle tamamlanacak.

2019 kış modasındakotlarımızda kullanacağımız kombinler ise sıcak renkler dediğimiz kışa uyum sağlayan pastel renklerden oluşacak. Özellikle canlı kırmızı bütün dikkatleri üzerinde toplayacak. Bununla beraber yeşil, mavi gibi renkler de vitrinlerde yerini alacak. Her zaman vazgeçilmez olan siyah ve beyaz ise yine sahalarda olacak ama bu kış vazgeçilmez renk kırmızıdan yana olacak.

Pembe kabanla 2019 kombini

Kışın soğuk günlerinde esen moda rüzgarı

Her daim, günlük de olsa şık olmaktan yana olanlar için dar paça tek renk pantolonlar, gömlek ve kaşe kabanlarla tamamlanan kombinler gözler önünde olacak. Rahatına düşkün olanlar için ise salaş bluzlar, kot pantolonlar, diz altı ya da diz üstü çizmeler tercih edilecek.2019-2019 son bahar kış modasıbirbiri ile paralel olarak devam edecektir.

Günlük kışlık kombin 2019

Daha canlı giyinmeyi seviyorsanız ve elbiselerimin renleri beni yansıtsın istiyorsanız, o zaman tam da size göre bir giyim olacak. Mavi rengi sevenler için güzel bir kış olacak. Mavi ve pembe uyumunda esinlenerek oluşturulmuş kışa uygun bir bütünleme ile kışın o soğuk havasını ısıtarak etkiniz altına alabilirsiniz. Açık pembe kazaklar ile mavi renkteki kabanları birlikte kullanabilirsiniz. Altınızı da güzel bir kot pantolonla tamamlayabilirsiniz.


2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modellerigaleriler resim

Related news

 • Facebookdaki bir sayfayı tamamen veya geçici olarak silmek için
 • Karbonhidrattan Uzak Durun Diyenlere İnat Keyifle Höpürdeteceğiniz 12 Makarna Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar

 • 2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 17

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri


  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 89

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 92

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 11

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 64

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 81

  2019’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri 77