30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye


30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 96 22.02.2019, 22:02

30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin? Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye

Her erkek için 30 yıl özel bir yaştır. Bu zamana kadar, çoğu zaman kariyer yapma, kendi işlerini açma, aile kurma ve yeni hedefler ve hedefler belirleme zamanları vardır. Mesleği, sosyal statüleri, ilgi alanlarını ve hobileri, yaşam tarzını, 30 yıl boyunca bir erkek için bir hediye seçmeyi hesaba katmak gerekir. Yıldönümü önemli bir olaydır, bu da hediyenin de karşılık gelmesi gerektiği anlamına gelir. Buna ek olarak, daha az önemli olan kim olduğunuz: bir koca, bir sevilen, bir arkadaş, bir akraba, bir patron veya bir meslektaş.

30 yıl adam için hediye

Ne vermek, buna değmez

30 yıl boyunca bir hediye seçin, bir erkek kolay değil,özellikle bu kişi size çok yakın değilse. Bu durumda para ile zarf oluşturarak durumdan kurtulabilirsiniz. Ama neredeyse böyle bir hediye unutulmaz olacaktır. Hiç bir şey düşünemiyorsanız, elektronik, ekipman veya erkek hobileri için hediye sertifikası alabilirsiniz.

Özellikle parfüm ve kozmetik yapmayınız.eğer bir erkeğin zevkini bilmiyorsanız. İç çamaşırı ve giysiler de bir kravat ya da eşarp hariç en iyi hediye değildir. Orijinal bir kemer verebilirsiniz, ancak böyle bir hediye bir erkek kardeş veya akraba için daha uygundur.

Dini konular, biblolar ve hediyelik eşyaların yanı sıra sanat objeleri ve ev iç detaylarıyla ilgili bir hediye seçmeyin.

Ama sonra hediyeler için kazan-kazan seçenekleri nelerden bahsedeceğiz.

Mücevher ve Saatler

30 yaşında bir erkeğe hediye olarakdeğerli metallerden ürünler. Sağlam bir iş adamı için kol düğmeleri, bir bileklik veya sıkı bir laconic stili zinciri alabilirsiniz. Bir kelepçe veya kravat klipsi, faturalar için bir kelepçe olması iyi bir fikirdir. Ürünler mutlaka altın olmalı, seçim ve gümüş aksesuarlarını durdurabilirsiniz.

Bir erkek arkadaşına 30 yıl hediye

Bir erkeğe 30 yıl boyunca özel bir hediye, değerli metal veya altın çubuktan yapılmış bir madeni paradır. Onları herhangi bir bankada satın alabilirsiniz.

ekipman

Kayıtsız olan az sayıda erkek var.teknik yenilikler. Telefon, tablet, laptop - 30 yıldır bir erkek için mükemmel bir hediye. Bir erkek meslektaş bir elektronik kitap veya dijital medya oynatıcı verebilir. Böyle bir hediye, özellikle iş gezilerine çok zaman harcayanlar tarafından beğenilecek.

Fotoğrafa meraklı bir kişi memnun olacakprofesyonel kamera veya lens. Müzik fanı bir müzik merkezi, bir oyuncu, bir akustik sistem verilebilir. Yemek yapmayı seven bir adam, bir ev tipi tütsü veya bira fabrikasını takdir edecektir. Otomobil tutkunları DVR, antiradar, kompresör veya elektrikli süpürge ile memnun kalacaklardır.

Bilek Saatleri

30 yıllık başarılı bir adam için böyle bir hediyeçok uygun bir şekilde. Hakiki deri kayışı olan bir saat seçmek en iyisidir. Bir bilekliği olan ürünün, bir erkeğin el bileğinin boyunu bilmeniz gerektiğinden, alınması daha zordur.

araç

Bir erkek için iyi ve kullanışlı bir hediye bir araçtır. Farklı boyutlarda, tornavidalarda, pense veya matkapta bir dizi anahtar - bu araçların her biri gereksiz olmayacaktır.

30 yıl adam için serin hediye

Böyle bir hediye seçerken, bunu unutmaKaliteli bir araç ucuz olamaz. Buna ek olarak, hemen hemen tüm erkekler de çünkü doğum getirebilir düşük kaliteli araçları, bunlar usta onu tamamen samimi değil tedavi olduğunu göstermektedir.

Yetişkin oyuncaklar

Bir erkek için bir hediye seçmek, unutma - ileoyuncakların yaşı değişmez, sadece fiyat değişimleri. Entelektüel, poker oynamak için güzel bir set olan satrançtan memnun kalacak. Bir kumarbaz için eşsiz bir Japon bulmacası uygundur.

Doğum günündeki çocukta rüyaların ne olduğunu bilmek,uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Belki de adam astronot olmak istiyordu. Doğum günü çocuğunu hayalinizdeki eve getirebilir, bir hediye ev planetaryumu olarak sunabilirsiniz. Yetişkin çocuk hiç şüphesiz teleskop veya teleskopla sevinecek. Ya da masa hokeyi, radyo kontrollü bir araba, bir dizi asker hayal ediyor olabilir mi? 30 yıl gibi güzel bir hediye, bir dost, erkek kardeş veya sevilen birini tebrik ederseniz bir adam uygun olacaktır.

Geleneksel hediyeler

Bir meslektaş, arkadaş ya da patron için, tadı hakkındaÇok fazla bilmediğiniz geleneksel bir hediyeyi ancak standart dışı bir tasarımla alabilirsiniz. Sigara içen kişi, bir zamanlar özel tütün ya da kokulu puroları, daha hafiftir. Bir kişi sigarayı bırakıyorsa, ona kötü alışkanlığı bırakmak için yardımcı olacak bir elektronik sigara verebilir.

Alkol bilenler kayıtsız kalmayacakuzun yaşlanma ya da diğer seçkin alkollü içeceklerin elit konyakları. Orijinal hediye, doğum gününün doğduğu yılda şişelenmiş bir içecek olacaktır. Viski verecekseniz, bunun için özel taşları unutmayınız, bunun işlevi, içeceğin optimum sıcaklığını korumaktır.

Bir iş adamı için bir hediye mi?

Bir erkek işadamı için 30 yıllığına bir hediye veyaŞirketin başkanı, günün kahramanı statüsüne karşılık gelen, başarı ve profesyonellik bir sembolü olmalıdır. Dolma kalem, kağıt için deri bir klasör, evrak çantası veya kartvizit verebilirsiniz. Söylemeye gerek yok, böyle şeyler ideal bir kaliteye sahip olmalıdır.

30 yıldır erkeklere hediye. yıldönümü

Iyi bir seçim kabine aksesuarları olacak: kahya, duvar saati, mini-bar, olağandışı şekil küllük, pahalı yazı seti, dünya. Bir mücevher kutusu veya kutu, ünlü bir tasarımcıdan satranç veya bir retro telefon bağlayabilirsiniz.

Bir meslektaş için hediye

En iyi seçenek tümden cömert bir hediyeToplu. İçinde resmi ilişkiler varsa, geleneksel hediyeler yaklaşacaktır. Bir çanta, kartvizit, markalı kalem, pahalı alkollü içecekler verebilirsiniz. Eğer ilişki dostça ise, favori rock grubunun bir konserine birlikte gidebilirsin.

Modayı takip eden ve iyi seven bir adambakmak, telefon, deri çanta için marka bilezik, kemer, moda çanta ile mutlu olun. Orijinal aksesuar iyi bir seçenektir. Doğumgünü oğlunun fotoğrafı olan havalı bir tişört sipariş edebilirsin. Bilgisayar teknisyeni sıra dışı bir bilgisayar faresi verebilir. Ancak, bu tür bibloların iş için çok zaman ödeyen saygın bir kişiye bir hediye olarak uymadığı dikkate alınmalıdır. Bu durumda, mini bara, pahalı bir masa oyununa, zemin saatlerine, silahlara, lüks eşyalara dikkat etmek daha iyidir.

Doğa sporları hayranları için

Bir erkek arkadaş ya da akrabasına 30 yıl hediyesionun hobilerine odaklanmayı seçebilirsin. Açık hava aktiviteleri hayranlarını ve ekstrem sporları memnun etmek için bu tür eğlenceler için sertifika hediye edebilecektir. Bir adam dört tekerlekli bisiklet veya karting sürme, bir helikopter uçan, paraşüt atlama, snowboard ziyaret veya dersleri sürme unutulmaz bir deneyim olacak.

30 yıldır bir erkek için hediye

Hevesli bir turist için, sporcu, balıkçı,hediye olarak uygun özel ekipman avcısı. Doğum gününün tam olarak ne istediğinden emin olamamanız durumunda, hediye sertifikası üzerinde seçim yapmayı bırakmanız daha iyi olacaktır; bu durumda, adam gerekli şeyleri özel bir mağazada seçebilir.

Sevgili için hediye

Bu durumda, seçimi biraz kolaylaştırmak, çünküZaten bildiğimiz sevdiklerimizin tadı ve tercihleri, aşırı durumlarda sadece ne konuştuğunu ve ne istediğini öğrenebilirsiniz. Eğer bir erkek kendi işini kurmayı hayal ederse, bunu girişimciler için kurslara yazabilir, bu konuda bir kitap veya özel bir video materyali verebilirsin.

Zaten kariyer yapmış ve kurulmuş birisinehayat, spor salonuna bir bilet verebilir veya ev için bir spor mermi satın alabilirsiniz. Koşu bandındaki dersler adama çok fayda ve zevk getirecektir.

Üye olduğunuz adama 30 yıl boyunca hediyeYakın bir ilişkide, daha samimi olabilir, duygularınız hakkında konuşabilirsiniz. Bir erkeği masaj yapmaya, salonda spa terapisine, ortak fotoğraf çekmeye veya mum ışığında romantik bir akşam yemeği düzenlemeye davet edebilirsiniz. Mükemmel bir seçenek hafta sonu için ortak turizm gezisi.

30 yıldır kendi elleriyle bir erkek için bir hediye yapabilirsiniz. Örme atkı veya kazak, güzel bir hamur işi, işlemeli bir yastık olabilir.

Kendi elleriyle bir adam için 30 yıl hediyesi

Vermek o kadar önemli değil ki, kimin vereceği ve ne olduğu, ana şey kalpten yapmaktır, o zaman böyle bir armağan doğumgünü hafızasında uzun süre kalacak.

30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye

Related news

 • Nasıl zengin olunur zengin olmanın yolları
 • Doğum fotoğrafçısı seçerken dikkat
 • Kız Çocuğu Örgü Modelleri
 • Alıcılar ve müşterilerle otomatik yerleşimler - günün bir işareti
 • Evde Zeytinyağlı Sabun Nasıl Yapılır

 • 30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 65

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye


  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 65

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 32

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 92

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 60

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 64

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 79

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 65

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 10

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 47

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 97

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 93

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 7

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 76

  30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye 30