Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 2019

Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 2019

Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 54 26.01.2019, 19:21

"Aşıkların Piramidi". İlişkilerde Tarot düzeni

Dünyadaki birçok insan onları ilgilendiriyorGelecek. Elbette, ilgi çoğu genç kızlar ve kadınlar tarafından gösterilir ve neyi yakında yaşamaları gerektiği konusunda çok fazla zaman bulamayacağını bulmaya çalışıyor. Kaderi öğrenmeyle ilgili oldukça popüler araçlar tarot kartlarıdır. Bu gizemli simgeler, en heyecan verici ve kafa karıştırıcı konuları açığa çıkarabilir ve kendilerini ve çevredeki olayları anlamanıza, ayrıca şimdiki ile geleceğin arasındaki örtüyü hafifçe açma fırsatı bulabilir.

Aşk, her yaşta heyecan verici bir duygu. Bazen güçlü bir itme gücü verebilir, bunun sonucunda sanatın veya bilimin başyapıtı olur. Herkes hayatında en az bir kez bu hisleri bilmek istiyor, çok çeşitli ve öngörülemez. Kehanetinde kullanılan en yaygın aşk kalıplarından biri Tarot Düzeni "Lovers'ın Piramidi" olarak düşünülür. Bu şekilde birisi gelecekte onu neyin beklediğini bilmek istiyor ve bazıları da harekete geçmek için herhangi bir öneri bulmaya çalışırken daha derine bakıyor. Birçok kız ikinci yarılarıyla mevcut aşk ilişkisini düzeltmek için tarot kehanet "Aşıkların Piramidi" kullanmayı deniyor.

"Aşıkların Piramidi" - Tarot düzenien basitlerinden biri olarak düşünülür. Aynı zamanda, bu türden servet, bir aşk konusunu ilgilendiren bir falcı için en güncel soruların somut cevaplarını almak için mükemmel bir fırsat verir. O sadece mevcut durum hakkında bilgi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gelecekteki olayların potansiyel gelişimini gösteren grafik bir resim de sunuyor.

"Aşıkların Piramidi" düzenindeki ilk harita,Bu ilişkilerde tahmini kişinin özündeki tarot belirleyicisi, şu anda çoğunun çoğu şu anda bilmek istiyor. Bu kart kişiyi, duygularını, bilinçliliğini çok açık bir şekilde karakterize eder. Bazen tahminci, bazı olasılıkların varlığından şüphelenmiyor olabilir. İlk kart, bilinçaltında bulunan en gizli düşünceleri bile gösterir; böylece kişinin duygularıyla ve deneyimleriyle ilgili net bir resmini ortaya çıkarır.

Bu senaryonun ikinci haritası, öztahmin ettikleri romantik bir ilişkide ikinci ortak. Bu kartın pozisyonu ilk kartın solunda. İkinci ortaklığın manevi durumunu, aşk olaylarının gerçek gelişimi konusundaki tutumunu simgeler. Bu kart aynı zamanda onun bilinçaltını ve sürüngen olası etkilerini yansıtır, daha iyi diğer yarısını anlamanızı sağlar.

Bir sonraki harita, kurulanın haritasıdır.ilişkiler. Kural olarak, "Aşıkların Piramidi" senaryosundaki ilk filmin sağına yerleştirilir. Üzerindeki tarot görüntüsü, aşk ilişkilerinin bugünkü halini karakterize eder. Aşktaki bir çiftin güçlerinin neler harcadığının grafiksel bir resmini verir; bazen de küçük sorunlarda sindirime değer olup olmadığını ciddi olarak düşünür. Zaman sürekli olarak ilerlemektedir ve bazen ilişkilerin seyri üzerinde en iyi etkiyi göstermeyen mevcut kök nedenleri fark edilmeden kalmaktadır. Bu harita nedenleri görmek, bazı sonuçlar çıkarmak ve belki de ilişkide değişiklikler yapmak için bazı işlemler yapmanıza olanak tanır.

İlk satırda veya daha doğrusu haritanın üzerinde,şanslı bir kişinin iç durumunu belirleyen "Aşk Piramidi" düzenindeki son, dördüncü kart yerleştirilir. Aslında üzerinde tasot sembolü geleceği belirler. O, olayların en olası sonucunu gösterir, aşık bir çift arasındaki belirli bir aşk ilişkisi için bekler. Hem ortakların hem de bunların arasındaki ilişkinin tek bir enerji akışını temsil ettiğine inanılıyor. Hesaplamadaki son harita bu birliği, mevcut perspektifleri görsel olarak açığa çıkararak durumu analiz etmeye, belki de bir şekilde bunu düzeltmeye olanak tanımaktadır.

Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 2019

Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 2019

Related news

 • Gaz türbinli elektrik santralı. Mobil gaz türbinli elektrik santralı
 • Sivilceler, genişlemiş gözenekler ve siyah noktalarınız için Vichy
 • Arjantinin Hırvatistan hezimeti sonrası Messi hayranı Hintli intihar etti

 • Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 90

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni


  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 62

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 43

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 1

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 14

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 13

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 21

  Aşıkların Piramidi. İlişkilerde Tarot düzeni 73