Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 2019

Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 2019

Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 50 23.02.2019, 06:59

Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri

"Sırt acıyor ..."gıcırtılı ağaç uzun ömürlü "yaşıyor: "Ne kadar sıklıkla biz hala böyle şikayet duymak yapmak söyleyerek her saniye yetişkin bel ağrısı çekiyor, genellikle sadece acı ve doktora gitmiyor Uygun olan" - dedikleri gibi, o lomber üzerine icat !. acı.

Neden sırt ağrıyor?

Birkaç nedeni olabilir, tedavi yöntemleri,buna göre, çok. Eğer bir spor salonu ya da bir arkadaşınızın masör kursuna egzersizleri kendinizi geri kayıt Yani önce iyi bir fikir ağrının kaynağını belirlemek için.Spor salonunda sırt için egzersizler

Belki bir sayının bu hastalığıprofesyonel. Örneğin, masada sabit bir oturma, yanlış bir duruş, sırt kaslarında uzamış bir gerginlik - tüm bunlar kaçınılmaz olarak omuz bıçakları, bel, kuyruk sokumu bölgesinde ağrıya neden olur.

Osteochondrosis omurganın en büyük düşmanıdır ve ilkSırtta kalıcı ağrıya neden olur. Tuzların çökelmesi, omurlararası disklerin tam beslenmesini sınırlandırır, bunun sonucunda üzerlerine yükü arttırır, bunun sonucunda da yıpranırlar. Bu davadaki acılar kalıcı hale gelir ve neredeyse bir alışkanlık haline gelir.

Skolyoz başka bir nedendir. Deforme olmuş omurga normal dolaşımını kaybeder, sinir uçlarının kökleri üzerindeki eğimli omurga basın - sonuç budur. Spinal kolonun destekleyici kaslarını güçlendirmenize ve aslında hastanın sırtına yönelik bir kas korsesi oluşturmanıza olanak tanıyan, spor salonunda sırt için bu teşhis egzersizleri ile ilgili kötü bir yardım.evde sırt masajı

Fıtık diskler

Bu gerektiren ciddi bir hastalıktırzorunlu tedavi, bazen ameliyattan önce. Çoğu zaman, bir fıtık, ağırlıkların kaldırılması, fiziksel efor, hatta vücudun yanlış pozisyonu nedeniyle oluşur. Bu durumda spor salonunda sırt için yoğun egzersizler kabul edilemez - bu ağrı sendromunun alevlenmesine neden olabilir. Tanı bir nöropatolog tarafından sadece bir X-ray görüntüsü veya daha da iyisi olan bilgisayar tomografisi ile doğrulanabilir. Bir diskin fıtığı, zaman zaman cehennem ağrıları, insanın yataktan çıkamayacağı zaman verir. Akut sendrom akupunktur ile çıkarılır. Deneyimli bir el terapisti ve nörolog tarafından yapıldığı gibi, en önemlisi evde ya da tıbbi bir kurumda acupressure ve yardımcı olabilir.

Hastalığın akut aşamasında bir hastapürüzsüz ve sert bir yatak ile yatakta yatmak, ağrı kesiciler almak ve diğer yollarla tedaviye devam etmek daha kolaydır. Özel teknikler ve kompleksler, özel bir grupta spor salonunda sırt egzersizleri ve tecrübeli bir eğitmenin gözetiminde egzersizler yapılarak cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sıranızı geri getirebilirsiniz. Kesinlikle tüm uzmanlar, bel omurga diskleri de dahil olmak üzere omurgadaki herhangi bir hastalığı tedavi etmenin en iyi yolu olarak yüzmeyi tavsiye eder. Hemen hemen tüm hastalar havuza düzenli bir ziyaretle kademeli bir iyileşme kaydeder. Ayrıca fizyoterapi prosedürleri, özel beslenme programları ve bir dizi kemik takviye preparatı reçete edilir.halk hekimliği sırt ağrısı

Geleneksel tıp: sırt ağrısı tedaviye uygundur

Halk ilaçları tarafından geri tedavi daha sık dayanırtüm mekanik ve sıcaklık etkisi. Acı biber, hardal sıvaları ve her türlü yamayla birlikte merhemler, ısınan ve dikkati dağıtan bir etki yaratırlar. Aynı etki soğuk muamele ile verilir. Örneğin, iki bardak kar, bir bardak sofra tuzu ile karıştırıldı ve peçetenin üstündeki bir yara izi üzerine hızla yerleştirildi, daha sonra ikinci bir peçete ile kaplandı. Böyle bir buz paketinin uzun süre tutulması tavsiye edilmez: akut ağrıyı hızlı bir şekilde hafifletir, ancak ana tedavi yöntemi olamaz. Daha çok, şifalı bitkiler - leylak çiçeği, solucan, at kestanesi, karahindiba ve diğerleri - ile tuz, kum, yaban turpu ile sıcak kompresler ile ısıtma kullanın.

Gerçek halk şifacılar dikkat edilmelidirTerebentin ile yakmak veya sıcak demir ile ısıtmak gibi tehlikeli barba yöntemlere başvurmayın. Akut ağrıdan kurtulmaya çalışırken, kendinizi daha da incitebilirsiniz.

Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 2019

Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 2019

Related news

 • Rusya Paralimpik Komitesi (RPC)
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Soçi - otel derecelendirmesi: konaklama ve hizmetler
 • Post Tagged with: pastane Poğaçası tarifi
 • Arınça AK Partiden ilk tepki Atalaydan

 • Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 87

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri


  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 9

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 65

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 61

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 32

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 22

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 10

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 57

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 94

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 70

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 3

  Acı verici bir sendromdan - egzersiz odasında ve diğer yöntemlerde sırt egzersizleri 95