Aclatct mumları, kullanım talimatları 2019

Aclatct mumları, kullanım talimatları 2019

Aclatct mumları, kullanım talimatları 91 05.03.2019, 04:45

Aclatct mumları, kullanım talimatları.

Modern yaşamda çok çeşitlilik varsağlık sorunları. Ve işitme üzerine çoğumuz bunu tekrar etmek için çeşitli ilaçlar üretti. Bununla birlikte, bugüne kadar bazılarının eylemlerini bilmiyoruz ve düşünmüyor bile. Bugün, "Acilact" gibi mumların türü hakkında konuşacağız, bunları nasıl kullanacağımızla ilgili talimatlar daha da incelenecektir. Bu ilaç nedir ve hangi durumlarda kullanılır?

Gastrointestinal sistem ile ilgili sorunlarla,Ağız boşluğunda iltihaplanma, çeşitli ürogenital hastalıklar, jinekolojik operasyonlar için hazırlık yanı sıra doğum öncesi kadında, iltihaplı hastalığı olma riski, mumlar son derece basittir "atsilakt" talimat atanır.

Bunun kullanımına kontrendikasyonBir farmasötik madde, kandidiazın varlığı ve ilacın bileşenlerine karşı aşırı duyarlılığın bulunmasıdır. "Acilact" - gebelik sırasında mumlar sadece sorumlu doktorun açık önerileri sonrasında kullanılabilir! Asla kendi kendinize ilaç vermeyin.

Mumlar "Akilakt" (Rusça Öğretim)dahil) çok sayıda patojen ve fırsatçı bakterilerin (Staphylococcus, ve hatta enterotoksijenik E. coli) karşı antagonist aktivitesi olan onun sahip canlı lactobacilli, parçası olarak kullanılabilir. Bu laktobasiller ve geliştirmek ve vücudun metabolizma hızlandırmak, sindirim süreci ve mide-bağırsak sisteminin aktivitesini normalleştirmek değil, aynı zamanda restorasyonuna katkı ve bağışıklık indirdi. laktik asit metabolize altında boyanacak Glikojen vajinal epitelyum mum "atsilakt" talimatı. Yardımıyla, normal vajinal pH tutulur (3.8'den 4.2'ye düzey). laktik asit Yüksek konsantrasyonlarda kislochuvstvitelnymi olan patojen ve koşullu patojenik bakterilerin gelişimi ve yaşamı için son derece olumsuz koşullar yaratır.

"Acilact" - gaz, kullanım talimatları ve dozaj

Bir doz en az on milyon içermektedirTek dozda asidofilik laktobasileri yaşarsınız. Süpozituvar ilacın bir dozunu içerir. İntravajinal olarak kullanılır. Ürogenital yolun çeşitli iltihapları ile - günde iki defa bir doz (bir fitil mumu). Kurs beş ila on gün boyunca devam ettirilmelidir. Hamile bir kadında vajinal sekresyonların saflığı üçüncü veya dördüncü derece sınırları dahilinde ise, günde bir veya iki kez en az beş gün, bazen on, ve gerekirse daha uzun süre bir fitil kullanmak gereklidir. Bunu klinik bulgular ve belirtiler yok olana kadar yapın ve vajinal sekresyonun saflığı birinci veya ikinci dereceye geri dönmez. Çeşitli septik veya pürülan komplikasyonları önlemek için bir fitil günde bir veya iki kez beş ila on gün boyunca (beklenen doğumdan önce veya planlanan ameliyattan önce) kullanılmalıdır. Doktor tarafından reçete edilen antibiyotiklerin uygulanmasından sonra, günde bir veya iki kez on gün süreyle birer fitil halinde bir iyileşme kursu gereklidir. Kurs, üç ila dört ay sonra on ila yirmi gün aralıklarla tekrar edilmelidir.

Özel talimatlar:

Fitiller eşzamanlı olarak kombine edilebilirantiviral, antibakteriyel ve immüno-modüle edici ilaçlar. Süresi dolmuş raf ömrü ve belirli bir kokulu tereyağı kokulu fitiller "Atsilakt" tamamen kullanım için uygun değildir. Ambalajın ihlali de kullanım için mutlak bir kontraendikasyondur.

Aclatct mumları, kullanım talimatları 2019

Aclatct mumları, kullanım talimatları 2019

Related news

 • Yöresel Lezzetler-Antep Yuvalama Tarifi
 • Rimel Nasıl Sürülür Rimel Sürmenin Püf Noktaları Nelerdir
 • Japonya’nın Sapporo kentinde hayata kısa bir ara
 • Ukraynadan Rusyaya sokulmaya çalışılan Osmanlı paraları yakalandı
 • Karakız Pastası Tarifi

 • Aclatct mumları, kullanım talimatları 90

  Aclatct mumları, kullanım talimatları


  Aclatct mumları, kullanım talimatları 62

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 59

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 13

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 8

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 70

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 7

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 96

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 17

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 41

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 16

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 51

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 23

  Aclatct mumları, kullanım talimatları 36