Affetmek

Affetmek

Affetmek
Alternatif Tıp
Nöral Tedavi 

Mutlu olmanın pek çok yolu vardır belki ama gerçek mutluluk için önce beynimizi resetlemeli geçmişe bir sünger çekmeli bizi üzen bizi mutsuz eden geçmiş kırıntıları kalmamalı ruhumuzdan aslıda hastalıkların başı … en başıdır geçmişin sıkıntıları birikmeleri, ben bu gün bunu öğrendim, nasıl mı ?
Rahatsızlığım için artık bir çıkar bulamayınca alternatif tıpa yöneldim ve sadece iki seans da en güçlü ilaçların bile yapamadığı inanılmaz değişiklikler gördüm, bunda sevgili doktorumNarin Çakar‘ın enerjisinin rolü ve yaklaşımı o kadar etkili ki inanamazsınız…

Tedavilerin yanı sıra ne öğrendim biliyor musunuz, affetmeyi kendinizi geçmişinizi sizi üzenleri sizi mutsuz edenleri affetmeyi, ve ne öğreniyorsunuz biliyor musunuz sizin iyiliğinizi düşünen sizi seven insanların size enerji verdiğini, bizi mükemmel yapan aslında ne birikim ne de bilgi olduğunu bizi mükemmel yapanın kendimiz olduğunu, yakınlarımız olduğunu.. kendimize duyduğumuz inanç ve öz saygı, ve yakınlarımızın bize duyduğu güven bizi mükemmel yapıyor..
Sponsorlar
Eğer bir rahatsızlığınız varsa size uzun süredir bir sıkıntı veren ister sırt ağrısı ister bel fıtığı yada benim gibi Romatoit Artrit , tedaviye nereden başlayın biliyor musunuz, geçmişinizi affetmekten başarısızlıklarınızı affetmekten, sizi üzenleri sizi anlamayanları affetmekten başlayın iyileşmeye , moral kadar güçlü bir başka motivasyon aracı daha yok emin olun,
*sizi üzenler geçmişinizden çıkarın, affedin onları geçmişte kalsınlar,
*sizi çok sevenlerle bu gününüzü ve  geleceğinizi paylaşın iyileşmeye ruhunuzun derinliklerinden başlayın, güneş gibi doğsun hayat.. anlatmayın kimseye kendinizi , anlayacaklar zaten gülümsemelerle dolu umutlu sizi…. o zaman ne kastettiğimi neler hissettiğimi çok daha iyi anlayacaksınız, iyileşeceğim , iyileşeceksiniz.. affederek affedilerek anlayarak anlaşılarak.. mutlulukla..


Related news

 • Kuzey Akım-2 hattında 200 kilometrelik boru döşendi
 • Kadın 47.Bölüm HD izle Fox
 • PRP Kök Hücre Tedavisi
 • Yüzdeki Su Çiçeği İzleri Nasıl Geçer
 • Vakko Couture dan İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

 • Affetmek

  Affetmek


  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek

  Affetmek