Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar

Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar


Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 58 07.02.2019, 02:45

Aile kulübü "Goritsy": açıklama, adres ve yorumlar

Aile kulübü "Goritsy" Lipetsk konumunda bulunuyor.aynı adı taşıyan köyde pitoresk bir yerde. Sahipleri, Rusya'nın bakir doğası arasında turistlere rahat bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Kurumun sloganı: "Gerçek değerlerin doğasını hisset".

Adres ve "Goritsy" aile kulübüne nasıl gidilir (Lipetsk)

Adres aşağıdaki gibidir: Goritsy bölgesinde Lipetsk bölgesi, Dobrovsky bölgesi, s / p Korenevschinsky köy konseyi. Oraya gitmek için, köprünün altından geçip Dobrovsky bölgesinde durmanız gerekiyor. İşaretleri takip edin ve Setella'ya bir dönüş ve biraz daha ileride - TNC'lerin yakıt ikmali göreceksiniz. Ardından Krivets-Michurinsk yolunu açın. Sen geçeceksin. Kaponshchino ve 600 km sonra işareti "Yıldız madenci" göreceksiniz. Ona dönün ve 6 km sonra Family Club "Goritsy" ye ulaşacaksınız.

Konforlu odalar

Oteldeki odalar aşağıdaki kategorilere ayrılmıştır:

 • "Standart". En popüler kategori. Oda büyük bir çift kişilik yatak veya iki ses. Pencereden çam ormanının pitoresk bir görüntüsü var. Odadaki tüm mobilyalar çevre dostu ahşaptan yapılmıştır. Hoş sıcak renklerde tasarlanmıştır. Konuklar lüks yatak takımları ve tasarım mobilyalarla şaşıracaklardır.
 • Superior otuz odadırmetrekare. Bu iki rıhtım için tasarlandı, ancak onların sayısını artırmak için bir fırsat var. Tüm mobilyalar ve mobilyalar, aynı zamanda, ülke kulübünün durumuna karşılık gelen yüksek kaliteli doğal malzemelerden de üretilmektedir.
 • Süit. Oda toplam 40 metrekarelik alana sahiptir. m. Bir veya daha fazla çocukla rahat bir tatil çiftine kadar her şeyi bulacaksınız. Bir çift kişilik yatak, bebek için bir bebek karyolası vardır. Konukların talebi üzerine yönetim, ilave yatak sağlayabilir.

goritsa aile kulübü

Otelde çocuklarla tatil

Herhangi bir çocuklu aile kulübü "Goritsy" mutlu çiftleryaş. Kurum kalıntı orman içinde, hava burada sağlık veriyor. Özellikle yararlı olan, solunum sistemi hastalıkları, astımlı hastalıkları olan insanlara böyle yürüyor.

Çocukların ülke kulübünü kaçırması gerekmeyecek. Çocuk oyun alanı, kum havuzundan dik tepelere kadar ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. Hafta sonları ve tatillerinde, çocuklar özel davetli animatörler tarafından eğlendirilir. Tematik etkinlikleri önceden ilerletirler. Hiçbir çocuk sıkılmıyor. En aktif çocuklar için, kurumun tesislerinde görevler yapılır.

Aile kulübü "Goritsy" sağlık hakkında endişeleniyor veküçük misafirlerin güvenliği. Kurumun toprakları sıkı koruma altındadır. Kafede beslenme uzmanları tarafından geliştirilen özel bir çocuk menüsü var. Ürünlerin çoğu yerel çiftçilerden satın alınır. Ebeveynlerin isteği üzerine yönetim, beslenme için bebek karyoları ve yüksek sandalyeler sağlar.

Sağlık merkezi

Aile kulübü "Goritsy" sunmaktan memnun olacakKonuklar "Sağlıklı Yaşam Merkezi" nden gurur duyarlar. Alan spor salonu, yüzme havuzu, çeşitli saunalar, hamam, duş ve gömme dolaplar ile donatılmıştır. Merkezin panoramik pencereleri misafirleri rahatlatmaya yardımcı olan çam ormanına bakmaktadır. Konukların hizmetinde 6 yolu olan 26 metrelik bir yüzme havuzu vardır. Ziyaretinin fiyata dahil olması güzel. Havuzun etrafında konukların dinlenip serinletici içeceklerin tadını çıkarabileceği şezlonglar ve masalar bulunmaktadır. Vücudu iyi fiziksel olarak korumak için kullanılan kişiler için bir spor salonu sağlanmaktadır. Burada kendiniz yapabilir veya bir koçun tavsiyesi için arayabilirsiniz.

Goritsa Lipetsk aile kulübü

Güç kaynağı

Ülke kulübünün ana restoranı her sabahKonuklar kahvaltıda bekleyerek açık büfe olarak servis edilir. Burada taze hamur işlerinin, Avrupa ve ulusal mutfakların en iyi yemeklerinin, elit şarapların ve peynirlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Aile kulübü Goritsa Lipetsk yorum

Kaliteli dinlenmek için kullanılırsanız, iyiAile Kulübü "Goritsy". Lipetsk, doğa ile ilgili en iyi incelemeler ve chernozemler, bu ülke kulübünün bölge topraklarında yer almasından gurur duyuyor. Avrupa'nın en iyi kurumlarına hizmet etmede aşağılık değildir.

Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar

Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar

Related news

 • Kızlarda baş ağrısı: hastalığın belirtileri ve nedenleri
 • Uygulama yazılımı, sınıflandırma
 • Usher Şarkıları

 • Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 91

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar


  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 55

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 24

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 86

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 98

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 27

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 25

  Aile kulübü Goritsy: açıklama, adres ve yorumlar 16