AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU


AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 34 23.01.2019, 20:44

AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

Ajurlu Örnek Anlatımı Video İzle-Ajur deseni olan Örgüleri Yazlık Örgü örmek isteyen hanım Arkadaşlarım benden çok istiyorlar. Bende sizler için En Güzel Ajurlu Örgüler paylaşmaya devam ediyor ve şimdi sizlereAjurlu Zigzaglar Örgü ModeliVideosunu sunmak istiyorum.

Bu örneğin Ajurlar olmadan nasıl olduğunu merak edenler için Bugün paylaştığımZigzag Döngüler Örgü modeline bakabilirsiniz.

Örgü Ustası hanım ve Beyler (Beyler diyorum çünkü videolarda ara sıra ne kadar güzel örnekler ören beyleri de görüyoruz) burada paylaştığım tüm Örgü modelleri üzerinde değişiklikler yaparak ortaya daha önce hiç örülmemeiş en yeni örgü modellerini kendileri yapabilirler. Sadece bir kaç küçük değişiklik örnekler üzerinde büyük farklılıklara neden oluyor.

Sitemde Örgücü Bayanlar için bir çok Ajurlu Örgü paylaşıyorum ve sizlere en güzel Ajur örgü modellerini burada bir kaç örnek ile göstermek isterim.Örgü videolarının bazıları Türkçe bazıları yabancı anlatımlı ya da sessiz ancak net anlaşılır Örgü videoları.

ajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisiajurlu-zigzag-orgu-modeli-yapilisi

Ajurlu Yol Örgü ModeliTürkçe videolu örgülerden bize Sevgi hanım örneğin nasıl örüldüğünü adım,adım videosunda göstermiş.Örgü işine yeni başlayan hanımlar Basit Ajurlu Örgü Modelleri ile başlayabilirler

Ajurlu Laleler Örgü Modeli-Bu örnek her ne kadar Türkçe videolu açıklamalı olarak gösterilmiş olsa da örgü örmeye çok yeni başlayan hanımlar elleri örgü örmeye ve örnek çıkarmaya daha alıştığı zaman örseler daha iyi olur. Çünkü Örnek çok güzel ancak sizlere biraz zor gelebilir.

Ajur Dilimli Örgü Modeli– İşte size bir usta örgü sınıfına giren Arkadaşlar için Türkçe ancak dikkat isteyen güzel bir Ajur örneği daha.

Bağlamalı Ajur Örgü Modeli-Petekli örgüleri ya da diğer deyimi ile Delikli yaz örgü modeli isteyen hanım arkadaşlarım bu örneği çok beğenmişti. Örgü Etol örmek için çok kolay ve güzel Türkçe videolu bir örnek. Ancak bu örneği Örgü Güller ile süsleyerek yaparsanız çok daha sık olur.

Ajurlu Sarmaşık Örgü Modeli-Haroşa Örgü Tekniği ile örülen Sarmaşık Örgü Modeli Sevgi hanımın ördüğü en güzel en beğendiğim hatta farklı örnekler arasında Bordür örgü olarak kullanabileceğiniz bir model.

AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU

Related news

 • Uyuşturucu Deksametazon (enjeksiyonlar) - adrenal bezlerin hormonları için sentetik bir ikame
 • Kol Böreği Tarifi
 • Kalıtsal hastalıklar - insan genlerinin mutasyonları

 • AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 43

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU


  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 13

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 93

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 71

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 69

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 48

  AJURLU ZİGZAGLAR ÖRGÜ MODELİ YAZLIK ÖRNEK VİDEOLU 30