Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 2019

Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 2019

Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 14 07.03.2019, 11:57

Akne elektrik - Amazon'un bulanık sularının sakinleri

Elektrik yılan balığı (resimde görülebilirBu yazı) Elektrikli sivilce ailesinden gelen kemikli balıklara aittir. Amazon'un orta ve alt kollarından ve Güney Amerika'nın kuzeydoğusundaki küçük nehirlerde bulunur. Bu büyük bir balıktır, ortalama uzunluğu 1 ila 1.5 m arasındadır, ancak 40 kg'a kadar ağırlığa sahip üç metre bireyler de vardır.elektrikli yılan balıkları

Akne elektrikli pul pul, çıplakyılan benzeri gövde, ince bir mukus tabakasıyla kaplanır ve arka kısımda biraz yanal sıkıştırılır. Renk kamuflaj olarak adlandırılabilir. Genç bireylerde homojen, zeytin kahverengi ve yetişkinlerin başının alt kısmında ve boğazında parlak turuncu renkleri vardır. Gözler küçük, ağızda bir sıra küçük dişler var. Karın ve dorsal yüzgeç yok, torasik çok küçük, sadece anal yüzgeç gelişmiş. Yılanın, her yönden güzel uçtuğu onun yardımıyla. Balık yeri nehrin dibinde, algler arasında saklanmayı tercih ettiği yerdir. Orada yılanbalığı yakalamak zorundasın.

Genellikle habitatlarının bulunduğu yerlerde sular bulanıktır,Minimum oksijen içeriğiyle yavaş yavaş akar. Bu nedenle ağızdaki bu balıklar vasküler dokudan atmosferik havadaki oksijen emilimini sağlayan özel bölgeler içerir. Başka bir deyişle, elektrik akne zaman zaman suyun yüzeyine çıkarak temiz bir hava elde etmek için birkaç dakika zorlanır.elektrik yılan balığı fotoğrafı

Neden elektrik deniyorlar? Aslında bu tür elektrik deşarjları üretebilir. Tipik olarak böyle bir deşarj 350 V'dur, ancak özellikle büyük bireyler 650 V'a kadar bir voltaj üretebilirler ve bu da insanlar için bile tehlikelidir. Bu nasıl oluyor? Akne elektrik, vücudunun çoğunu alan ve özel hücrelerden oluşan özel bir organa sahiptir. Sinir dalları tarafından sırayla birbirine bağlanırlar. Artı vücudun önünde bulunur ve arkadan eksi. Zayıf elektrik yükleri vücudun başında yaratılır ve yolculuklarının sonunda özetlenir ve güçleri birkaç kez yükselir. Bu balık da canlı bir pil olarak adlandırılır.

Büyük bir muayene taburcu edildiğindeKatı düşman. Bu elektrikli sivilce özellikle küçük kızartma ile beslenen dikkati çekiyor olsa da. Peki neden böyle bir güce ihtiyaç duyuyorlar? Bu türün bugüne kadar yeteri kadar çalışıldığı söylenmelidir, örneğin, nasıl çoğaldığını hala bilmemektedir. Ve böyle deşarjlar onlar 300 V. cinayetin kadar avcılık için kullandıkları için hayrete ya da öylesine balık, yılan yere onu indirdi ve ona bunu bütün yutmak, kendini savunması için gerekli olması muhtemeldir.

elektrik yılan balığı yer

Tarif edilen elektrik organlarına ek olarak, buBir yer tespiti görevi gören sivilce türü daha var. Yardımları ile balık yerli düşük frekanslı deşarjlar yayarlar. Önümüzdeki engeller ve muhtemel madencilikten geri dönerler ve böylece akne ihtiyaç duydukları bilgiyi alır. Uyarı olmadan saldırıyorlar ve tehlikede bile saklanmaya çalışmıyorlar. Bu nedenle, yolda böyle bir yılanbalığı varsa, önce ona, özellikle de büyük bir kişiye öncelik vermek daha iyi. Belki de elektrik boşalması sizi öldürmez, ancak bundan tamamen bilinç kaybedebilirsiniz. Böylece güvenli bir mesafeye çekilmek akıllıca olacaktır.

Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 2019

Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 2019

Related news

 • Mor Lahana Turşusu Tarifi – Turşu Tarifleri
 • Zeytinyağlı Pazı
 • 7 Fotoğrafçı, 7 Hikaye: Dünyaya Bakış Açınızın Değişmesine Neden Olacak, Haftanın Dikkat Çeken Fotoğrafları
 • Bir Yaş Çocuk Yeleği Kaç İlmek Olur
 • Hangi bulaşık makinelerinin iyi olduğunu nereden biliyorsunuz
 • Çerçeve anlaşma: nedir

 • Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 28

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri


  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 54

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 23

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 90

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 61

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 93

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 80

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 93

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 86

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 2

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 90

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 53

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 30

  Akne elektrik - Amazonun bulanık sularının sakinleri 53