Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 55 04.02.2019, 06:43

Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile

Aktör Dmitry Nazarov uzun ve zor geçtibaşarının yolu. Ama buna değdi. Bugün binlerce Rus izleyici tarafından biliniyor ve seviliyor. Aktör biyografisiyle ilgileniyor musun? D. Nazarov'un özel hayatının ayrıntılarını bilmek ister misiniz? Makale gerekli bilgileri içermektedir.

biyografi

Aktör Dmitry Nazarov4 Temmuz 1957'de doğdu. Doğduğu yer olarak banliyölerde bulunan Ruza kasabası gösterilir. Nazarov ailesinde bir efsane var. Dmitry doğduğunda yüksek sesle bağırdı. Ve daha sonra kapsamlı deneyim sahibi yaşlı bir ebe, bunun gelecekteki bir sanatçı olduğunu söyledi.

Kahramanımız aktif ve akıllı bir çocuk büyüdü. Halktan konuşmayı severdi. İzleyiciler, anaokulunda ebeveynler, eğitimciler ve sokaktaki sıradan geçenler olabilir.

Okulda Nazarov amatör performanslara katıldı. Salondaki insanların alkışlarını duymayı severdi. Lisede Dmitry, KVN'nin yerel ekibinde çaldı.

Dmitry Nazarov'un üvey babasının üvey babası

spor

13 yıla kadar kahramanımız iyi beslenen bir çocuktu. Annem hep oğlunu taze hamur işleri ve diğer hediyelerle şımartır. Dima, kendi ağırlığına ve vücuduna oldukça uygun. Ancak her şey hoş olmayan bir olaydan sonra değişti. Dükkanı yakınlarında yerel holiganlar beklemektedirler. Nazarov'u tüm alımlardan ve paradan aldılar, ayrıca kahramanımıza vahşice dövüldüler. O anda çocuk çok düşünüyor. Birkaç gün sonra Sambo bölümüne gitti. Başlangıçta antrenör onu gruba götürmeyi kabul etmedi. Ancak onun ısrarı ve maksatlılığı sayesinde, Dmitry istediğini başarabildi. Ve Nazarov bir Sambo güreşçisi olmamasına rağmen, bu sporda çok başarı sağladı. Çocuk kendini ve arkadaşlarını korumayı öğrendi.

Yetişkin yaşam

Orta öğretim sertifikası aldıktan sonra, DmitryNazarov Moskova'nın tiyatrolarından birine başvurdu. Ancak başarılı olamadı. Kahramanımız çok üzüldü. Eğer boşta oturduğunu düşünüyorsan, o zaman çok yanılıyorsun. Adam fırında bir iş bulmuş. Kariyeri tepeye çıktı. Profesyonel şekerlemeciler iddialı bir genç adamın himayesine kapıldı. Dmitry zevkle mutfak sanatının temellerini öğrendi. Sonuç olarak 4. sınıfa garnitür oldu. Nazarov'un hafif elinin altından yumuşak cupcakes, leziz kek ve orijinal kek çıktı.

öğrenci

Dmitry ilginç ve iyi para ödemediçalışması. Ama adam oyunculuk kariyerine hayaller kurmaya devam etti. 1975'te VTU'ya girmeyi başardı. Shchepkin. Nazarova, Viktor Korshunov'un rotasına girdi. O en iyi öğrencilerden biriydi. Dmitry her zaman ona verilen görevlerle baş etmiştir. 1980'de yüksek öğrenim diploması aldı.

tiyatro

"Shchepki" mezununda istihdam ile ilgili sorunlarortaya çıkmadı. Maly Tiyatrosu grubuna kabul edildi. Nazarov sıklıkla Roman Filippov'la karşılaştırıldı. Bu genç aktör suç işlemiş. O bir tür olmak istiyordu. Maly Tiyatrosu sahnesinde Dmitry çeşitli roller oynadı: küçük epizodan başkana. Bu "Plajı'na", "Cin", "Tüm kedi Apakurya" ve diğerleri gibi yapımları katılır.

Oyuncu Dmitri Nazarov

1995 yılında aktör Dmitry Nazarov, Maly'den ayrıldıTiyatro. Bunun üzerine kariyeri bitmedi. Kahramanımız Rus Ordusu Tiyatrosu ve Sfera Tiyatrosunda sahnelenen performanslarda görülebilir. Seyirci onu bir patlama ile kabul etti.

2002 yılında Dmitry, Moskova Sanat Tiyatrosu'nda çalışmayı teklif etti. Çehov. O rıza ile cevap verdi. Bu kurumun sahnesinde Nazarov pek çok ilginç görüntüyü somutlaştırdı. Örneğin, oyunda "Amadeus" Dmitry Yurievich Avusturya İmparatoru oynadı. Ve "Albatros'un Dansı" nın yapımında Thierry'nin imgesi üzerinde çalıştı. Yönetmenler, herhangi bir iş için özenli ve sorumlu yaklaşımını takdir etti.

Dmitry Nazarov: Filmler

Televizyon ekranlarında ilk defa kahramanımız1992 yılında ortaya çıktı. "Hayattaki küçük şeyler" filminde şair Alexander Vakarov'un rolünü aldı. Bu resim, Nazarov'un tüm Rus şöhretini getirmedi. Ama çok değerli bir deneyim aldı.

Dmitry Yuryevich'in ilk dikkat çekici eseri "On the Raft" (1996) filmindeki rolde rol oynayabilir. Bundan sonra, işbirliği önerileri kelimenin tam anlamıyla üzerine düştü, "bereketlerden" gibi.

2001 yılında "Citizen Chief" serisinde ana rolü oynadı. Yarattığı karakter, farklı yaş kategorilerinin izleyicilerini beğendi.

Kariyeri boyunca oyuncu Dimitri Nazarov dizilerde ve uzun metrajlı filmlerde 35'den fazla rol oynadı. En canlı ve unutulmaz eserlerini listeleyelim:

 • "Kamenskaya-3" (2002) bir iş adamıdır.
 • "Vakit nakittir" (2003) - Victor Dolgopolov.
 • "Shtrafbat" (2004) - Baba Michael.
 • "Altın Buzağı" (2006) - Adam Kozlevich.
 • "Konser" (2009) - Alexander Grossman.
 • "Bratans-3" (2011) - bir ceza otoritesi.
 • "Kuş kiraz rengi" (2012) - Saveliy.
 • "Köy uyurken" (2013) - Grigory Sotnik.
 • "Ladoga - hayatın yolu" (2014) - birimin komutanı.

Dmitry Nazarov filmleri

Dmitry Yurievich diziye devam ediyor vesinema. Profesyonel bir sunucu olarak da bilinir. Yaratıcı para kutusunda, "Bir Milyon için Reçete", "Mutfak Düello", "Düşünce Fabrikası" ve "Açlık Oyunları" gibi programlar.

Kişisel hayat

İlk kez Dmitry Nazarov evlendiöğrencinin yaşı. Kısa süre sonra genç karısı iddialarda bulunmaya ve skandal yapmaya başladı. Kahramanımız buna tahammül etmedi. Sonuç olarak, çift resmen boşandı.

Acımasız ve zeki adam uzun değilbekar statüsünü bozmak. Güzel bir kadınla tanıştı. Az sayıda insan, Dmitry Nazarov'un üvey baba Poroshina olduğunu biliyor. Sonuçta, aktör zamanla annesi - Natalia Krasnoyarsk ile evlendi. Bu evlilikte, kız Nina doğdu. Birkaç yıl için Dmitry ve Natalia mutluydu. Ama bir noktada, birbirlerine yabancı olduklarını fark ettiler.

Dmitry Nazarov'un karısı

Yakında tekrar kayıt memuru Dmitry Nazarov'a gitti. Eşi (üst üste üçüncü) de oyunculuk mesleğinin bir temsilcisidir. Onun adı Olga Vasilyeva. Eşi Dmitry Yurievich'in iki çocuğunu doğurdu - Arseny'nin oğlu ve kızı Arina.Related news

 • Etli Patlıcan Dolması Tarifi Videosu
 • Gebeliğin üç evresi ve dikkat edilmesi gerekenler
 • Ameliyat ve yara izlerinden kurtulmak mümkün mü
 • Supla Takım Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • 8.Gün 6.Bölüm izle

 • Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 11

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile


  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 63

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 57

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 17

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 56

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 18

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 92

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 82

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 12

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 79

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 41

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 81

  Aktör Dmitry Nazarov: biyografi, yaratıcılık ve aile 55