Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografiAktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi

14.05.2019

Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 97

Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi

Son birkaç yıldır televizyon ekranlarındaçok ilginç yeni yüzler vardı. Ve bugünün en başarılı ve popüler olanlarından biri Kevin Alejandro. Birkaç yıl içinde bu genç aktör, popüler film ve televizyon şovlarında seyircilerin ve yıldızların kalbini kazanmayı başardı. Doğal olarak birçok hayran, yeni yıldızın biyografisi ile ilgileniyor.

Aktör Kevin Alejandro: Biyografi

Kevin Alejandro

Kevin 7 Nisan 1976'da şehirde doğduTexas'taki San Antonio. Aktörün aileleri - Thomas Hernandez ve Dora Alejandro - Meksika kökenli Amerikalılar. Gelecekteki aktör hala küçükken, ailesi aynı Teksas eyaletinin batı kesimindeki Snyder'deki küçük bir kasabaya taşındı. Lisede burada, Kevin Alejandro idi ve kariyerine oyuncu olarak başladı.

Bu arada ailedeki tek çocuk o değil. Aktörün iki kızkardeşi var - Kimberly McGraw ve Tanya Hernandez. Gördüğünüz gibi sahnedeki oyuncak ve televizyon adamı annesinin adını aldı.

Sahnedeki ilk başarılar

Aslında ruhun ilk işaretleriGenç adam tam olarak oyunculuk yeteneğidir, kendini okul yıllarında tezahür eder. Lisede, aktör efsanevi tiyatro yönetmeni Jerry P. Worshem'le çalışacak kadar şanslıydı. Akıl hocası, oğlanın yeteneğini tam olarak ortaya koyması ve oyunculuk becerilerini geliştirmesi sayesinde oldu. Okul yıllarında Kevin Alejandro çok sayıda tiyatro yapımına katılmıştı. Örneğin, "Winter Tale" oyununda Florizel'i oynadı ve aynı zamanda "Kardeşler Karamazov" da Dmitry rolüne sahip. Doğal olarak, bu yeni bir aktörün eserlerinin tam bir listesi değil.

Sadece klasik değil, aynı zamandamodern yapımlar. Lisede, William Shakespeare'in Yaz Olimpiyatı Gecesi Rüyasında Oberon rolünü üstlendi - bu, Okullar Birliği'nin üniversite yarışması için bir evrelemeydi. Ona "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazandıran bu eserdi. Böyle parlak bir oyundan sonra, Kevin Alejandro Austin'deki Texas Üniversitesi'nde tiyatro sanatını okumak için burs aldı. Doğal olarak, bu aşama genç adam için son derece önemliydi, zira buradan eserinin sinema ve televizyon ekranında başladı.

Kevin Alejandro: Filmografi

kevin alehandro filmleri

Aslında Austin'de genç bir adam okudusadece iki yıl. Bundan sonra, yeteneklerini geliştirme fırsatı elde etmek için tüm mülkleri satmaya ve Los Angeles'a taşınmaya karar verdi. Planı çalıştı - bir süre sonra televizyon ekranlarında ilk kez Kevin Alejandro çıktı. Katılıma sahip filmler "Dönüş İçin" (2002), "Mezuniyet Partisi" (2003), "Yüzsüz" (2006).

2008'de Emilio'nun rolünü üstlendi."Karanlık Hizmetçisi" 2009 yılında Kevin Alejandro yanı sıra "The Crossing" in Gutierrez şeklinde, film "Uyanış" Dedektif Daniels olarak ortaya çıktı. Augustus Edwards "Kassadage" Harry'nin gerilim "Kırmızı Devlet", yanı sıra büyüleyici bekar baba "cehennemin kapılarının Legend" in - 2011'de, diğer eserler izlemiştir.

Çoğunlukla, Kevin varikincil roller. Yine de, bu çalışmalar onu televizyonda popüler ve talebe dönüştürdü. Filmlerde çalışmanın yanı sıra, aktör, televizyon şovlarının çekimlerine aktif olarak katıldı.

Oyuncunun rol aldığı dizi

Kevin Alejandro

Kesinlikle yeni yıldızın tüm hayranlarıKevin Alejandro, televizyon dizilerindeki çalışmaları sayesinde popüler bir şekilde popüler hale geldiğini kabul edecek. Özellikle, "Ürdün'ün İncelenmesi" (Connor Marshall), "Las Vegas" (Ray Duran), "Enchanted" (Malvok) gibi popüler şovlarda epizodik roller aldı.

2004 yılında aktör ilk kalıcı rolü aldı,"Genç ve Daring" dizisinde Dominic Hughes oynamak. Kevin çok verimli geçti, çünkü Kevin "24 saat" (Kevin McCallin), "Askeri Hukuk Servisi" (Onbaşı Adalet Dominique), "Spy", "CSI: Place" gibi projeleri geri çekmeyi başardı. New York "," Limit "ve" Orta "suçları.

2006 yılında aktör başka bir kalıcı olduVenito Velasquez'in ve "Düşmanı Keşfet" serisinin rolü. Ayrıca "Yarış" projesinde Winston Salasar oynadı. Daha sonra "Durnushka", "Shark", "Sons of Anarchy", "Black Mark", "Road of Knight", "Heroes", "Death Are Beautiful", "Southland" gibi diğer televizyon programları da vardı. "Mentalist", "Basiret" ve "Ebeveynler".

Ama eminim ki pek çoğu bunu kabul ederpopülerlik, sansasyonel televizyon projesi HBO "True Blood" daki rolün ardından Kevin'e geldi. Burada, iki mevsim için, akıllı, eğitimli hemşire İsa, yarı zamanlı Meksikalı büyücü ve ana karakterlerden birinin adamını başarıyla oynadı. Aktörün karakteri, serinin hayranları arasında hızla popülerleşti - çoğu dördüncü sezonda zalimce ölümü yüzünden üzüldü.

Kevin Alejandro tarafından yeni çalışmalar

aktör Kevin Alejandro

Elbette, küçük bir skandalda başarıdan sonra,Ama tüm dizi "True Blood" tarafından sevilen aktör Kevin Alejandro kariyerine devam etti ve daha fazla sayıda televizyon projesine katılma daveti kabul etti. Örneğin, hayranlarının az ünlü dizi "Bones" ataklarının birinde genç aktörü görmek memnun - işte o Hercules El Tornado görev verdi. Ayrıca Kevin, "Kaçış Kralları" bölümlerinden birinde Benny Cruz'u canlandırdı.

2013 yılında daimi bir rol aldı.TV dizisinde "Christian" Christian Arroyo. Ayrıca, aktör popüler proje "Stela" da Sebastian Blood ikincil bir karakteri oynamaya karar verdi. Şu anda, Kevin, "Lucifer" adlı yeni bir mistik dizide oynadı - burada, ilk olarak, pilot bölümden hemen sonra film çekmeyi durduran Nicholas Gonzales'e ilk olarak önerilmiş olan polis dedektifinin (Dan) daimi rolü var. Bu projenin galası 2016 yılının başında planlanıyor.

Aktörün kişisel hayatı

aktör Kevin Alejandro biyografi

Tabii ki, hayranlar sadece ilgi değilYaratıcı başarılar, aynı zamanda yeni başlayan sinemanın ve televizyonun kişisel hayatı. Hemen Kevin Alejandro'nun evli olduğunu ve oyuncuların sözlerine göre evliliğinden memnun olduğunu söylemeye değer. Gelecekteki karısı Leslie de Jesus ile arkadaşlarından birinin harekete geçmesine yardım ettiğinde tanıştı. 2004 yılında çift bir düğün oynadı. Ve 2008'de oyuncu mutlu bir baba oldu. Oğulları için ebeveynler güzel bir isim seçti - Cayden Michael Alejandro.

Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografiAktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi

Related news

 • Potansiyel psikolojide ne tanım
 • Efremov Valery: Time Machinein sürekli davulcusu
 • Coleslaw Salata Tarifi Videosu
 • Artvinli Nedim Kimdir Berker Güven Kimdir Kaç Yaşında Seviglisi Kim
 • Kiraz Dünyası: Yine Yeniden İş

 • Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 36

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi


  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 55

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 45

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 92

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 83

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 4

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 94

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 22

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 79

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 54

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 15

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 86

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 27

  Aktör Kevin Alejandro: kişisel hayat, filmografi ve biyografi 51