Aktör Mark Webber: kısa filmografi 2019

Aktör Mark Webber: kısa filmografi 2019 Aktör Mark Webber: kısa filmografi

Aktör Mark Webber: kısa filmografi

Mark Webber bir aktör, yönetmen ve senaristtir."13 günah" ve "Herkese karşı Scott Pilgrim" filmleri getirdi. Yönetmenin Webber eserlerinden izleyiciler "Aşkın Sonu" tiyatrosuna en çok aşina.

Mark Webber

biyografi

Mark Webber, 1980'de Minneapolis'de dünyaya geldi. Cheri Lynn Honkala annesi onu tek başına büyüttü. Çocukluk Markası kolay çağrılamaz - evsizler gibi, bir arabada yaşıyorlardı, bir şekilde sert kışları sürdüler. Daha sonra, annesi avukat oldu, evsizler ve muhtaç insanlara savundu.

kariyer

Mark Webber 1998'de oyunculuk kariyerine başladımezun olduktan hemen sonra, "The Border of the City" melodramında küçük bir rol üstlenerek, daha sonra Alison Macklin "The Jesus of Oscar" tiyatrosunda epizod rol oynamıştır.

Film Mark'ın ilk önemli rolü 1999'da "White Boys" komedisinde Trevor'u oynadı. Gişelerde, film sadece 38.000 dolar topladı, ancak birçok kez televizyonda yayınlandı.

Aynı yıl, Webber rolü için onaylandı."Beni delirtmek" romantik komedisinde ikinci plan. Çerçevedeki genç aktörlerin ortakları Melissa Joan Hart ve Adrian Grenier'di. Film eleştirmenler tarafından çok iyi karşılanmadı, ancak 8 milyon dolarlık mütevazı bir bütçeyle gişelerde 22 milyon doları buldu.

2000 yılında Mark Webber de dahil olmak üzere birçok popüler oyuncuyu oynayan suç draması "Hayvan Çiftliği" Steve Buscemi'nin sergilenmesinde. Aktör Tank'ın küçük bir rol oynadı. Film, Edward Bunker'ın aynı romanına dayanılarak cezaevindeki hayatta kalmanın acımasız kurallarını anlatıyor. Eleştirmenler, Steve Buscemi'nin önceki filmi olan "Fantazi Fabrikası" nı çok beğeniyor "Tepelerin gölgesinde."

Yakında umut verici aktör, Ben Affleck, Vin Diesel ve Nia Long gibi yıldızların oynadığı gerilim filmi "Kazan" da rol aldı. Film hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı.

Webber'in kariyerindeki en ünlü resim - fantastik bir aksiyon filmi olan "Scott Pilgrim against all."

"Herkese Karşı Scott Pilgrim"

Arsa, güvensizliğin etrafında dönüyormüzisyen Scott Pilgrim. Bir dizi başarısızlıktan sonra Scott, ideal kızı Ramon Flowers'ı bulur. Ancak bunu başarmak için yedi eski adamını yenmek zorunda kalacak. Mark Webber, Scott'ın arkadaşı Stephen'ın filminde oynadı. Birçok genç fantazi savaşçının aksine, resim film eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler aldı.

Mark'ın dikkat çeken bir diğer filmiWebber - ana rol oynadığı felsefi bir korku "13 günahları". Film, dini korku filmi “Şeytanın Son Egemenliği” ile ünlü olan Danniel Stamm tarafından yönetildi. Resim eleştirmenlerin ve izleyicilerin karışık eleştirilerini aldı, ancak bu hala Webber'in kariyerinde birkaç ana rolden biri.

2014 yılında, aktör komedi "Bebek" in ana rollerinden biri için onaylandı. Filmde onunla birlikte Keira Knightley ve Chloe Grace Moretz rol aldı.

Yönetmenin çalışmaları

2008'de Webber, "Açık Hastalıklar" adlı dramatik filmi çekerek yönetmen olarak giriş yaptı. Bu resmin özel bir başarısı yoktu.

Mark Webber aktörü

Mark Webber, 2012'de başka bir drama filme aldı - "The End"aşk "aktris Frankie Shaw ile olan ilişkisinin gerçek hikayesine dayanır. Resim, karısının ölümünden sonra küçük oğlunu tek başına halletmek zorunda kalan Mark adlı bir aktörün hayatını anlatır.

En son yönetmenlik çalışmasıMark Webber, bir melodram "O zamandan beri", 2014 yılında dünyada piyasaya sürüldü. Resmin ana karakterleri, tüm zorluklara ve yargılara rağmen evliliğini korumaya çalışan karı koca.

Kişisel hayat

Webber, oyuncu Frankie Shaw ile bir ilişki içerisindeydi. Oyuncuların Isaac adında bir oğlu var. 2019 yılında çift ayrıldı. Frankie ile ilişkiyi kırmak, "Aşkın Sonu" tablosunu yaratmak için ilham verdi.

Eylül 2013'te Mark, Avustralyalı aktris Teresa Palmer ile görüşmeye başladı. Yakında aktörler evlendi. Şimdi Mark ve Theresa Los Angeles'ta yaşıyorlar, iki çocuğu var.

Aktör Mark Webber: kısa filmografi 2019

Aktör Mark Webber: kısa filmografi 2019

Related news

 • Alkolle zehirlenme haklarının yoksun bırakılması için af: ceza türleri
 • Radar dedektörü Sho Me STR 520: özellikler ve eleştiriler
 • Bir çocuğun soğuk algınlığı tedavisi
 • YouTube Kanal Derecelendirmeleri
 • Ispanaklı Sodalı Börek

 • Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi


  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi

  Aktör Mark Webber: kısa filmografi