Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 2019

Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 2019

Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 11 24.01.2019, 05:04

Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler

Lesya Samaeva yetenekli bir Ukraynalı oyuncu,bazı diğer kinodivoylarla karıştırmak zordur. Herhangi bir kahramanın bu şaşırtıcı kadını "kendisi" yapabildiğinden, ona "rol" gibi bir tanım uygulanamaz. İzleyici, "Ev Tutuklaması", "Çelik Nasıl Temperlendi" gibi televizyon projelerinde bunu hatırlıyor. Katılımı ile birlikte "Portakal gökyüzü" resmi de popüler. Yıldız hakkında neler biliniyor, en iyi rolleri hangileri?

Lesya Samaeva: biyografik bilgi

Gelecekteki oyuncu Kiev doğdu,Haziran 1975'te oldu. Yaşamın neredeyse ilk yıllarından itibaren, Lesya Samaeva büyüdüğünde kim olacağını biliyordu. İlk başta genç yıldız, şiirlerine söylediği akrabalar ve arkadaşlar tarafından takdir edildi. Ardından okul performanslarını kim görmeye gelen seyirci alkışladı. Ebeveynler, kızlarını bir avukat veya ekonomist olarak görmeyi düşündüler, ancak beklentilerini karşılamadılar.

Lesya Samayeva

Sertifikayı aldıktan sonra, Lesya SamaevaKiev tiyatro lisesinin başvurusu yapan ilk girişimde bulundu. Öğretmenler yetenekli bir kızı en yetenekli ve gayretli kız öğrenci olarak çağırırlar. Gelecekteki yıldız, 21 yaşındayken diplomayı kazandı, ardından yerel Tiyatro ve Drama'da başladı.

Tiyatro oynamak

Lesya Samaev hemen sinema dünyasını fethedemezkendisini bir tiyatro oyuncusu olarak ilan etmeye karar vererek cesaret kırdı. Şöhret yolları uzun sürmedi ve yakında Kiev'deki insanlar ve misafirler performanslarını almaya başladılar. Elbette, yükselen yıldıza merkezi karakterlerin rolü ile hızla emanet edildi.

aktris Lesia Samaeva

Bu parlak görüntülerin hepsini listelemek zordur.yıl Sahnede Ukraynalı kadın. Mashenka olan "Üç Kızkardeş" de, Martı'da Zarechnaya oldu. Özellikle izleyiciler için unutulmaz olan hemşire Maria, "Kuyruk" üretiminin kahramanı. Bu görüntü oluşturulurken aktris Renata Litvinova'nın alışkanlıklarını "ödünç aldı". Rol için yaratıcı yaklaşım eleştirmenler tarafından fark edilmedi, kız prestijli ödül "Kiev Pektoral" aldı.

Filmde başlayın

Seride oyuncu Lesya Samayeva'nın ilk rolü24 yaşındayım. Ostrovsky'nin aynı adlı oyunun sonraki uyarlaması olan "Çelik Nasıl Temperlendi" adlı TV projesinde ana rollerden birine sahip. Serinin yönetmeninin Çinli Han Gan, "soap opera" nın Orta Krallık'ta hızla popüler olduğu ve Samaeva'nın bu ülkede hayranlarının olduğu ilginç. Pavel Korchagin'in görüntüsü Lesya'nın kocası Andrei Saminin tarafından şekillendirildi.

lesya samaeva filmler

"Çelik Nasıl Temperlenmiş" adlı TV projesi sunulmadıUkraynalı televizyon tarafından satın alınmadığı için kendi ülkesinin topraklarında aktris popülaritesi. Ukraynalılar yetenekli bir kızın varlığını sadece 2003 yılında öğrendiler. Öğrencilerin maceralarını anlatan "Merry Company" adlı sitcom'da ikincil bir rol oynadıktan sonra.

En iyi roller

Sadece 2006'da neye benzediğini anlayabildimLesya Samayev'in gerçek ihtişamı. Aynen resimdeki "Turuncu Gökyüzü" önce vuruldu hangi filmler ve TV serisi, bu drama ile popülerlik açısından karşılaştırılamaz. Bu film projesi ile Kiriyenko yönetmeni Turuncu Devrim'in olayları altını çizmiştir. Lesya, kahramanın kızkardeşi gibi bir karaktere sahipti.

lesya samaeva biyografi

Ana rol Ukrayna'daki yıldıza emanet edildi.Hüzünlü filmi "Operasyon" Che Guevara ", izleyiciler ve eleştirmenler Pavel Maykov ile aktrisin tandemini çok beğenmişlerdi. "Ekmek Günü" adlı drama, katılımıyla da popüler oldu ve yabancılara yardım etmeye çalışan cesur bir cephe askerinin hikayesi.

Tabii ki, diğer yıldız hakkında unutamazsınLesya Samaya'nın oynadığı rol. Yıldızın biyografisi, "Home Arrest" dizisinde, kazanın, Nata Malukh'un rolünü tamamen farklı bir aktrise emanet etmeyi planladığı için, kazala aldığını iddia ediyor. Bununla birlikte, Ukraynalı kadın, samimi bir eş ve anne olmaya çalışan bir ev kadınının komik görüntüsüyle mükemmel bir şekilde başa çıktı.

Kişisel hayat

Kinodiva uzun yıllar bir aktörle evlendi.Andrei Samminin, öğrenci sevgisi oldu. Andrew, karısı gibi, anavatanında büyük bir popülariteye sahip, dizide aktif olarak geri çekildi, tiyatroda oynayacak zamanı bulur. Aile, anne ve babasının davasına devam etmeyi hayal eden, ünlü bir aktris haline gelen büyüleyici kızı Maria'yla büyüyor. Lesya'nın ana rollerinden birini oynadığı "Neodinokie" dizisinde ortaya çıkan kızın hayalini gerçekleştirmesi için bazı adımlar.

Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 2019

Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 2019

Related news

 • Dacha af: geçerlilik 2015e kadar uzatıldı
 • 2019-2019 İlkbahar Yaz Modası: Çiçekli Gömlek Kombinleri
 • Ellerde döküntülerin nedenleri nelerdir
 • Fern: Tropiklerden zarif ve iddialı bir konuk için bakım

 • Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 95

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler


  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 7

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 77

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 38

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 66

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 83

  Aktris Lesya Samaeva: biyografi, en iyi filmler 13