Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 41 06.03.2019, 22:08

Alexander Galimov'un yaşamı ve ölümü

Makale Yaroslavl'ın "Lokomotif" inin eski hokey oyuncusu Alexander Galimov'u anlatıyor. Uçak kazasından sonra trajik bir şekilde öldü. Ayrıca Rus milli takımı için oynamasıyla da ünlü.

Erken yıllar

alexandra halimova

Alexander 1985 baharında ortaya çıktı.Yaroslavl. Beş yaşındayken hokeyi uygulamaya başladım. O zamandan beri, tamamen bu spor üzerine yoğunlaştı. Ebeveynler, gelecekte kendisine profesyonel olmak için yardımcı olan, gayretlerinde oğlu destekledi, ancak sırayla her şey hakkında.

Adam Lokomotiv okulundaydı. Alexander Galimov'un hayali bir zamanlar ilk takımın buzuna çıkmaktı. Bunun için çok çalışmanın gerekli olduğunu ve eğitimde en iyiler arasında olmaya layık olduğunu her gün kanıtladığını anladı. 13 yaşındayken, "Lokomotiv-85" için oynamaya başladı ve buna karşılık gelen yaş kategorilerinde ülkenin şampiyonluğunun üç katı kazandı.

Genç adamın yüksek umutları vardı ve bu"Demiryollarının" yetişkin ekiplerinde farkına varamadı. 2002'de zaten Lokomotiv-2 için düzenli olarak performans sergiliyor. Takım Birinci Lig'de oynadı ve 2003'te kazanan olmayı başardı. Sağ elini kullanan forvet, ikili arasındaki en iyi oyuncuydu ve ertesi yıl ana oyun için oynamaya başladı. Alexander Galimov kariyeri böyle başladı. O günlerin fotoğrafları bugün hayranları için son derece önemli hale geldi.

Yetişkin seviyesindeki gösteriler

Alexander Galimov fotoğrafı

Sporcunun hayatında sadece bir takım vardı.kariyeri hep bitirmek istedi. 2004/2005 sezonunda sahne almaya başlaması onun için oldu. Alexander, kırk bir oyuna girmesine rağmen, sadece bir gol atacak. Gelecek sene, Galimov, daha yüksek bir seviyeye gidiyor ve otuz beş maçta beş gol atıyor.

2006/2007 Şampiyonası en iyi spor dallarından biri olacakAlexander Galimov'un kariyeri. "Demiryolunun" önde gelen saldırganlarından biri olacak. Elli dört maçın ardından topu on altı kere atıp onüç asist verebilecek. Ertesi yıl atlet için Süper Lig'de son olur. Gelecek sezondan itibaren Rus hokeyinin seçkinleri olan Continental League'de sahne almaya başlar.

2008 yılında, Alexander buz elli beş gittizaman ve sistem hedefi + geçiş on dört puan attı. Bir yıl sonra performansımı geliştirebildim. On üç gol attı ve on iki kez asistan olarak görev yaptı.

"Demiryolu" Alexander Galimov'un bir parçası olarak buz üzerinde son kez 2019/2011 şampiyonasında. Hokey oyuncusu, diğer takım oyuncularının hayatını da alacak bir uçak kazasında ölecek.

Rus milli takımı performansları

alexander galimov hokey oyuncusu

2005 yılında ilk davet edildigençlik ve hemen dünya şampiyonluğuna gitti. Ekip, tökezledikleri finallere güvenle ulaştı. Bu turnuvada, adam altı maçta yer aldı ve bir gol attı.

2019 yılında Galimov ülkenin ilk takımının bayrağı altında çağrıldı. Karjala Kupası'na katıldı ve burada bir gümüş ödülle döndü. Üç oyun oynadım ama gol atamadım.

2011 yılında, Alexander Hokey Oyunlarına katılır. Rusya yine ikinci olur. Forvet ana oldu ve altı kavgada iki gol atmayı başardı.

ölüm

alexander galimov bir lokomotif

Maalesef, bir gün içinde İskender olmadıGalimov. Ekip arkadaşlarıyla ve "Lokomotif" in tüm personeli ile birlikte bir kazaya girdi. Takımın uçağı kalkıştan düştü. Bu Yaroslavl'da oldu. Düşmeden sonra atlet hayatta kalan tek kişiydi. Yanan gemiden kendi başına çıkmayı başardı. Hemen hemen yerel hastanelerden birine götürüldü. Tüm vücudun yüzde doksanını yaktığını belirttiler. Hokey oyuncusu Moskova'ya gönderildi ve böylece yapay olarak tanıtıldığı ilaç uykusunu destekleyebilirdi. Doktorlar beş gün boyunca hayatları için savaştılar, ancak Eylül ayının on ikinci çocuğu olmadı. Yerli Yaroslavl'da gömüldü.

Ne yazık ki, bu Alexander Galimov'un vefat etti. Trajediden sonra "lokomotif" yeni bir dizi topladı ve Kıta Ligi'nde gösteri yapmaya devam etti.

Ne yazık ki, tüm insanların hayatı aşağıdaki gibi değildir.Ben istiyorum. Hokey oyuncusu, bu dünyadan erken ayrılmak için gelenlerden biri oldu. Her şeye rağmen, İskender her zaman hayranların ve sevdiklerinin yüreklerinde yaşayacak ve birçok genç sporcu için ölümsüz bir idol. Böyle insanlar iz bırakmadan yok olmazlar.Related news

 • Sensiz Olmaz 31. Bölüm izle 24 Ekim 2019-2020-2020
 • Lahana ile lezzetli ve sağlıklı çorba
 • Kilise yönetmeliği nedir
 • ER-6 Pro (iskandil) Uygulayıcısı: balıkçıların gözden geçirilmesi, genel bakış ve özellikleri
 • Köri soslu Tavuk Nasıl Yapılır

 • Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 88

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü


  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 47

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 37

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 71

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 49

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 28

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 62

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 2

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 84

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 49

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 9

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 49

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 11

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 67

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 87

  Alexander Galimovun yaşamı ve ölümü 27