Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılıkAlexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık

24.05.2019

Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 90

Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık

Bugün kim Alexander Zarubin hakkında konuşacağız. Bu kişinin biyografisi aşağıda tartışılacaktır. Bu genç bir Rus opera şarkıcısı ile ilgili. Sesi lirik bir soprano.

biyografi

alexandra zarubin Alexandra nasıl görünüyorsa, çoğu kişi ilgileniyorZarubin. Yukarıdaki fotoğrafı görebilirsiniz. 2011 yılında Rus Tiyatro Sanatları Üniversitesi'nden mezun kahramanımız. Müzikal tiyatro fakültesinde okudu. Rusya Halk Sanatçısı, "Altın Maske" kazanan Müzikal Tiyatrosu "Helikon-Opera" sanat yönetmeni olan Seçilen dersler D. Bertman. Vokal sýnýfýn baþý, kahramanýmýzýn küratörü T.I'di. Sinyavskaya - Profesör, Sovyetler Birliği Halk Sanatçısı Başkanı Bolşoy Tiyatrosu solisti. Alexander Zarubin eğitim döneminde aktif vokallerle dolaştı. Ayrıca, oyunculuk, dans ve sahne hareketi için kendini adamıştır.

Yaratıcı yolun başlangıcı

alexandra zarubina fotoğrafıAlexandra Zarubina bir opera şarkıcısıdır.PI Çaybekovski tarafından düzenlenen "Eugene Onegin" operasında ana bölümün ilk icrası oldu. Diploma performansı ve Teaching Theatre'da geçti. Onun performansı büyük bir başarıydı.

2011'de Alexander Zarubin ilk kez operanın yapımı üzerine çalışmaya katıldı. Serafina'nın rolünü G. Donizetti'nin Çal'ı operası için seslendirdi. Bu, Moskova müzik tiyatrosu Helikon Opera'da oldu. Aynı yıl Rheinsberg'de Almanya'da düzenlenen Kammeroper Schloss Müzik Festivaline gitti. Olay çerçevesinde orkestra ile konserlere ve Rus romantizminin gösterilerine başarıyla katıldı.

Opera başında

alexandra zarubina biyografisi2012'de Alexander Zarubin Dünyaca ünlü şef Fabio Luisi'nin rehberliğinde Sapporo'da Japonya'da düzenlenen Pasifik Müzik Festivali'nde master sınıflarına ve konserlere katıldı.

2012'de, kahramanımıza ödüllü ad verilirve Soçi'de düzenlenen Uluslararası Altın Baykuş Festivali-doğal güzel sanatlar yarışı çerçevesinde birincilik ödülü aldı. Şarkıcının akademik vokalinde yer aldı. 2013'ten beri kahramanımız, Dmitry Orlov Devlet Orkestrası ve İS Fonuyla işbirliği yapıyor. Kozlovski ve örgüt "Rus aşkının yıldızları". Aynı yıl şarkıcı ödüllü başlığı ve Rostov-on-Don kentinde düzenlenen adıyla "Güney Yıldızı", altında Sanatları ilk Uluslararası Festivali kazandı. Kahramanımızın yaptığı adaylık "Akademik Vokaller" idi.

2015 şarkıcıya ödüllü adını getiriyor ve ilkSt. Petersburg yarışmasında "Romantik Bahar" başlıklı ödül. Aynı zamanda, kız G. Donizetti'nin "The Love Drink" operasının prömiyerini sahnelemeye çalışıyordu. Adina'nın ana kadın partisini seçti. Kahramanımız Dördüncü Uluslararası St. Petersburg Müzik Festivali "Herkese Opera" na katıldı. Rusya ve Avrupa'daki opera evlerinin önde gelen şefleri ve solistleri katıldı.

Şimdi şarkıcının repertuarının temelini tartışacağız. W. Mozart'ın "Figaro'nun Evliliği" operasında Suzanne'in rolünü seslendirdi. W. Mozart'ın "Sihirli Flüt" adlı çalışmasında Pamina imajını somutlaştırdı. Mozart'ın Don Giovanni'nin yapımında Tserlina rolünü oynadı. G. Verdi tarafından opera "Traviatta" Violetta Valerie için Sang. Seraphina'nın bölümünü "Don" adlı eserde G. Donizetti tarafından gerçekleştirdi. Lucia görüntüsünde Lucia de Lammermoor operasında ortaya çıktı. Adina'nın Donizetti'nin "Aşk İksiri" nin yapımında rol aldı. G. Puccini'nin La Boheme operasında Musette imgesini somutlaştırdı. Liu'nun Puccini'nin Turandot'taki rolünü yerine getirdi. N. Rimsky-Korsakov "Marfa" tarafından opera "Çar Çarşamba" Sang. P. Tchaikovsky tarafından "Eugene Onegin" çalışması için Tatiana imgesinde sahneye çıktı.

İlginç gerçekler ve yetenek

alexandra zarubina opera şarkıcısıAlexandra Zarubina dünya mekanlarında şarkı söylemeyi hayal etti. Müziğin bütün kızının mesleği haline gelmesi, çocukluğundan beri fark edilir hale gelmiştir. Müzik sürekli olarak ona eşlik ediyor.

Opera, Alexandra'yı tam olarak nefes almayı öğrendiği havaya döndü - bu, şarkıcının tüm yaratıcı aktivitesinin anlamı.

Buna izin veren temel niteliklerbaşarılı olmak için yaratıcı kişi, yetenek, güzel doğuştan vokal verileri ve büyük özeni adlandırabilirsiniz. Artık Alexander Zarubin'in kim olduğunu biliyorsun. Bu malzemeye şarkıcının fotoğrafları eklenmiştir.

Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılıkAlexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık

Related news

 • Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak
 • Peskov: ABDnin Hmeymim üssüne yönelik saldırıyı koordine etmesi kaygı verici
 • Pertussin hazırlığı: kullanım talimatları
 • Sabahları şişen gözler için doğal yöntemler
 • Aktif karbon. Kullanım Talimatları

 • Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 63

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık


  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 47

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 36

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 13

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 82

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 94

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 64

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 68

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 21

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 98

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 60

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 98

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 29

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 8

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 78

  Alexandra Zarubina - biyografi ve yaratıcılık 31