Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 5 30.01.2019, 08:46

Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam

Alina Khasanova 19 Mayıs 1986'da doğdu. Alina'nın çocukluğunun yanı sıra ikiz Liana, Naberezhnye Chelny'de yapıldı. Orada kızlar özel okuldan mezun oldular. Alina, kız kardeşinin aksine, ısrarlı, bağımsız ve maksatlı bir çocuktu. Her zaman kendi fikri vardı. Halen bir öğrenciyken, genellikle kendini ve ürkek ve utangaç kız kardeşi için ayağa kalktı, çünkü kızların gelişimi ve davranışları onları akranlarından büyük ölçüde ayırdı. Sınıf arkadaşları onları "beyaz ravens" olarak kabul etti.

alina hassanova

Kızların annesi, Ravil Hasanova, çok yatırım yaptı.aile ve çocuklarda. Sisters kesinlikle gündeme getirildi, onların büyükleri saygı öğretmiş ve çocukluk klasik müzik, yabancı dil, edebiyat ve resim için bir tat telkin. Ve örnek ailenin başı her zamanki usta büyük bir şirkette ticaret için genel müdür yardımcısı olabilir kanıtladı.

Alina'nın hareketli ve yetişkin hayatı

Sonra Naberezhnye Chelny'nin yerine Samara geçti veve tüm aile Moskova'ya taşındı. Orada, Alina'nın babası Fanis iyi bir yazı aldı ve kızlar üniversiteye girdi. GV Plekhanov Uluslararası Ekonomik İlişkiler Bölümü'nde. Aynı zamanda kız kardeşler bir sanat okuluna katıldılar. Alina Hasanova özellikle eğitim ile ilgileniyordu. Babası kızları kurtarmadı, kız kardeşlerin kapsamlı eğitimine para yatırdı.

Alina gelecekteki kocasıyla tanışıyor

Alina Hasanova geleceği ile tanıştıTürkiye'de kocası 15, 2005 Aile kız VIP otelin açılış törenine davet edildi etsin, ve Paul sadece Belek'te tatile geldi ve bu otel oldu. O zamanki kız 18 yaşındaydı ve kalbi meşgul değildi. 15 yaşın üzerindeki yaşlı Alina, zaten ciddi zaman kariyerini tamamlamış ve oldu Bir Bure, bir aile oluşturma hakkında düşündü.

Alina Khasanova biyografi

Sarışın güzellik Pavel kalbine giden yolannesiyle kaplıdır. Ve sonra romantik sürprizler, kurban, gece yürüyüşleri ve uzun konuşmalar vardı. Moskova'ya vardığında, Pavel kızı, annesine, büyükannesine ve erkek kardeşinin ailesine tanıttığı evine davet etti. İyi yetiştirilmiş Alina hemen Bure ailesini beğendi.

Çiftin ilişkisi yavaş yavaş gelişti. Alina Khasanova, Pavlus'u sadece yakın bir arkadaş olarak gördü ve o da olayı acele etmedi. Fakat kızın Londra'ya dönüşü bir anda değişti, Alina aşık olduğunu fark etti.

Alina ve Paul'un Düğünleri

Pavel Bure ve Alina Hasanova,Miami'deki ilişkiler 10 Ekim 2008. “10” sayısı Paul tarafından seçildi, milli hokey takımında bu sayı altında oynadı ve bu rakamı en mutlu olarak kabul etti. Çiftin bu ciddi olayı, dar bir aile dairesinde kutlandı. Bure, Alina'ya şık bir hediye yaptı, ona "Bentley" nane-inci rengini verdi. Yeni evliler düğününü bir yıl sonra tam olarak Moskova'da akraba ve arkadaşlarıyla birlikte çaldılar.

Pavel Bure ve Alina Hasanova

Pavel Bure kıskanılacak bir damadın ve birçok kızdı.bunun hakkında hayal gördüm. Ancak hokey oyuncunun kalbi Alina Khasanova tarafından fethedildi. Kızın biyografisi büyük ilgi uyandırdı. Herkes, genç güzelliğin, buzlu bir bekar erkeğin kalbindeki buzu eritmeyi nasıl başardığını merak ediyordu.

Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Rus Halk Hikayeleri: Kurbağa Prensesinin Özellikleri
 • Keçe Küpe Modelleri
 • Banana Dream
 • Rus vergilerinin mevcut sınıflandırması
 • Chanel 2019 2019 Sonbahar Makyaj Koleksiyonu
 • Mutfağınız için seramik çanaklı multivark

 • Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 56

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam


  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 98

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 8

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 4

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 61

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 46

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 51

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 27

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 15

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 6

  Alina Khasanova: biyografi ve kişisel yaşam 40