Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 2019

Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 2019
26.06.2019

Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 9

Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli

Amanda Lepor - en canlı ve olağandışımodern gösteri işinde karakterler. Şok edici doğası, keskin dönüşümü ve müzik etkinliği nedeniyle popülerliğini kazandı. Bir kadının hayatının en canlı anlarında, yazımızda anlatmaya çalışacağız.amanda lopor

çocukluk

Amanda Lepore, fotoğrafı şu adreste görülebilir:Makale, geçmişte bir erkekti. Çocuğun babası bir kimya mühendisi olarak çalıştı ve annesi, kadının şizofreni için sürekli tedavi edildiğini biliyor. Gelecekteki "transseksüel", New Jersey kasabasında doğdu.

Zaten okula gelen çocuk tiksinmeye başladıonun görünüşü. Bir kız gibi giyinmek ve uygun görünmekten daha çok seviyordu. Güzel bir sabah, 12 yaşındaki bir çocukken, bir kadının giyiminde okula geldi. Okul yönetimi kategorik olarak tepki gösterdi ve onun bu formda olmasını yasakladı.

Dikkat edilmelidir ki oğlanın akranlarıilişkiler de artmadı. Kadın hilelerine olan sevgi yüzünden, adam tekrar tekrar sınıf arkadaşlarıyla alay edildi. Saldırı yapmadı. Bu okuldaki işçilerin davranışlarına dikkat edin. Çılgınca divanın kendisinin söylediği gibi, yerel çocuklarla sık sık savaşmak zorunda kaldı ve geleceğin Amanda'sı uygunsuz davranışı göz önüne alındığında, öğretmenler ona tepki göstermedi.

Bu durumda, ebeveynler evde bir öğretmen seçmeyi tercih ettiler.

delikanlılık

15 yaşındayken Amanda Lepore, yerel gece klübünün dansçıları için özel hazırlanmış takım elbise hazırladı. Transseksüelleri sevmek için takdirde hormon aldı.

Onları düzenli olarak ele geçiren oğlan gittikçe daha çok kız gibi davranıyordu. Çocukla meşgul olan öğretmen ebeveynlere bir psikiyatr tutma tavsiyesinde bulundu.amanda lepur fotoğrafı

"Transseksüel" ünvanı

Veliler akıl hocasını dinlediler ve işe aldılaruzmanı. Psikiyatrist çocuğu bir transseksüel olarak tanıdı ve yasal hormonal ilaçların elde edilmesinde yardımcı oldu. Amanda Lepore (çocukluktaki fotoğraf modernden fark edilir derecede farklıdır) 15 yıldır plastik cerrahı ziyaret etmeye başladı.

Bir yıl sonra, gencin ilk plastik burun ameliyatı için ona para veren bir erkek arkadaşı vardı.

Bir kadına uzun bir yol

Bir çocuk 17 yaşına geldiğinde, o alırcinsiyet değiştirme kararı. Dudakları, kalçaları, göğüsleri ve femonu silikonlu, alın formlarının, yanaklarının vb.amanda lopor önce ve sonra

Dergilerden biriyle yapılan röportajda Lepore, dönüşümüne büyük miktarda para harcadığını bildirdi.

«Gece Diva»

Bir kadına dönüştü, Amanda Lepore olduBir güzellik salonu içinde bir satıcı olarak çalışmak. Aynı zamanda, kız gece hayatına aktif olarak katıldı. Kulüplerin günlük ziyareti ana eğlencesi oldu. Şimdi kız her partide tanınıyordu.

O zamandan beri, Amanda tüm sosyal partilere davet edildi. Kızın hayali sonunda gerçek oldu - "alışılmamış" gösteri dünyasının dünyasında döndü.

kariyer

New York'tan ayrıldıktan sonra Amanda Lepore (öncesi ve sonrası)operasyon önemli bir farklılık gösterir) model oldu. Mego Jeans, Swatch, The Blonds vb. Ile çalıştı. Şu anda, ucube diva Klasik Eğlence Grubunu temsil ediyor ve David LaChapelle's ile aktif olarak çalışıyor.ameliyattan önce amanda lopor fotoğraf

Başarılı bir kariyere rağmen, Amandou aktifçamur dökün, kızı oldukça anlamsız göz önünde bulundurarak. Adresindeki tüm hakaretlerde model her zaman herkes gibi olmadığını söylüyor, bu yüzden dövüş alışkanlığı çocukluktan itibaren gelişti.

Bugüne kadar, Amanda tasarım faaliyetlerinde aktif olarak yer almaktadır. Heatherette'in sahibi. Moda Haftası'nda kıyafetlerinin defalarca seçildiği belirtilmelidir.

Gece hayatı gelince, o zaman Amanda Lepore -Sapkın fantezilerin gerçek bir uygulaması. Eşcinseller, transseksüeller ve diğer geleneksel olmayan kültürler arasında gece hayatının kadınıdır. Şu anda normal bir insan için anlaşılmaz olaylara adanmış hiçbir parti, katılımı olmadan geçemez.

Müzik kariyeri

Modelleme faaliyetlerine ek olarak, Amanda Leporbir müzik kariyeriyle uğraşıyor. Birkaç albüm kaydetti ve bir düzine video klip yayınladı. "Silikon kız" ın yaratıcılığının hayranları benim sevdiğim için, çünkü video çalışmalarında isteyerek üstsüz poz veriyor.çocuklukta amanda lopor fotoğraf

Kişisel hayat

Maalesef, Amanda Lepor, kimin fotoğrafıonların ifade açısından farklıdır ve güçlü bir ilişki kuramamıştır. Bütün hayatı boyunca kız sadece bir kez plastik cerrahla evlendi. Ona ilk plastik ameliyatı veren oydu. Amanda'nın kendisi dediği gibi, kocası özgürce nefes almasına izin vermedi - herkesi kıskanıyordu. Kocasının davranışı kızı kızdırdı. Her gün para biriktirmeyi ve despotik bir adamı uzak bırakmayı hayal ediyordu. Bir süre sonra hayali gerçekleşti. Amanda Lepore New York'a gidiyor.

Neyse ki, kız her şeyi yapıyor. Başarı ve şöhretin o hiç çaba harcamadan bu küçük koymadı olmasına rağmen, onun için yaşamın temel bileşenidir. O sadece kendisiydi. Ünlü, fanlar deli ücretler sınırsız sayıda kalma büyük bir sayı - bu inatla hedefinize sonra bu kadın yaptı budur.

Sonuç

Amanda Lepore (cinsiyet değişikliği için ameliyat öncesi fotoğrafBizim makalemize ekli) tüm dünya görünümünü gösterir ve tereddüt etmez. Hayranlarını düşüncelerinden ve isteklerinden utanmaması için çağırıyor. Frik-diva diyor ki: "Asıl şey kendini sevmek ve başkalarına dikkat etmektir." Eh, herkes kendi düşüncesine sahip ve bu kadının hayatındaki diğer olayları gözlemleyeceğiz.

Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 2019

Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 2019

Related news

 • Ev Yapımı Şeftali Reçeli Videosu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Çocuklarda burun tıkanıklığı: nedenleri ve tedavisi
 • Ailece Keyifle İzleyebileceğiniz Disney Gençlik Filmleri
 • İngilizce skype üzerinde bir orta öğrenim görüyoruz

 • Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 55

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli


  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 28

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 18

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 13

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 40

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 39

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 75

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 79

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 88

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 61

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 95

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 97

  Amanda Lepore: ameliyat öncesi ve sonrası hayat modeli 68