AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 53 25.02.2019, 23:42

AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış

Medyadaki çoğu incelemeBazı nedenlerle bilgi sadece kişisel bilgisayarlar için ayrı grafik hızlandırıcıları etkiler. Çoğu profesyonel sadece zaman zaman üreticinin farklı platformlar için oluşturduğu iki yongadan bahsetmektedir. Mevcut durumu düzeltmenin zamanı geldi, çünkü mobil cihazlar bölümündeki birçok alıcı aynı zamanda gerçekçi görüntüler gösteren kaynak yoğun oyuncaklarda oynamak istemektedir.

Bu makalenin odak noktası, bir video bağdaştırıcısıdır.Kaynak yoğunluklu dinamik oyuncakların piyasadaki tüm performansını destekleyen AMD Radeon HD 7600M serisi dizüstü bilgisayar. Cihazın özellikleri ve işlevselliğin gözden geçirilmesi, potansiyel bir alıcının dizüstü bilgisayar seçimine karar vermesine yardımcı olacaktır.

AMD Radeon HD 7600M serisi özellikleri

Üreticinin eğlence pozisyonu

7 bininci ekran kartı serisinden bu yana şirketAMD, mobil cihaz segmentini ayrık video adaptörlerinin üretiminden ayırmasına izin veren teknik süreçte bazı değişiklikler yaptı. Dizüstü bilgisayar ve PC için oluşturulan çiplerin karşılaştırmaları gerçek olmadı. Örneğin, grafik hızlandırıcı AMD Radeon HD 7600M serisi, bazı testlerde bilgisayar meslektaşından daha iyi performans gösterebiliyor.

AMD Radeon HD 7600M serisi

Mobil çözümler pazarında, ankete katılanlarEkran kartı çoğu durumda, CrossFire modu (entegre çip) içinde dizüstü bilgisayarlar yüklenir, üst sınıf oyun konumlandırılmış ve kapanır. Kişisel bilgisayar pazarının ayrı temsilcisi alt oyun segmentinde bulunur ve genellikle bütçe sınıfından mallarla birlikte satın alınır.

Mobil cihazın iddia edilen özellikleri

Herhangi bir potansiyel alıcı, sonra bakıyoroyunlar için bir dizüstü bilgisayar hayal et, sadece video kartlarını anla. Oyunun iyi kalitede başlatılmasından sorumlu olan grafik hızlandırıcı olduğundan. AMD Radeon HD 7600M serisi ekran kartı, cihazın oyun kalitesine açıkça dikkat çekiyor:

 • Düşük güç tüketimi ile piyasaya dağıtılan yonga seti üretiminin 40 nanometre teknolojisi;
 • 128-bit veri yolu üzerinde çalışan modern GDDR5 belleği kullanır;
 • bir grafik çipi üzerinde üreticinin yerleştirdiği 480 akış işlemcisi, 24 doku ünitesi ve rasterleştirme için 32 blok.

AMD çipi için benzersiz özelliklerRadeon HD 7600M sadece oyunlarda değil, aynı zamanda gerçekçi bir görüntü sergiliyor. Yalnızca grafik çekirdeğin frekansını karıştırır - sadece 600 MHz. Birçok kullanıcı gibi, overclock yapmadan yapamazsınız. Ancak üreticinin bir mobil video adaptörü kullanma vizyonu var - CrossFire modu tüm sorunları çözüyor.

Teknoloji hızlandırıcı teknolojisi ve yetenekleri

Mobil cihazlar için önemliVideo hızlandırıcıları için modern teknolojilerin kullanıma sunulmasıyla elde edilen video adaptörü AMD Radeon HD 7600M serisi performans özellikleri. Mobil grafik kartı DirectX 11 ve OpenGL 4.2 kütüphaneleriyle tamamen uyumlu. Dizüstü bilgisayarın oyun için tasarlandığını anlamak için sadece bu göstergeler yeterlidir.

AMD Radeon HD 7600M

Bu noktada üretici durmadı ve yüklenmediçip üzerinde: donanım serpme ünitesi, multithreading hızlandırıcı, doku arşivi (HDR), çeşitli kenar yumuşatma modları (TXAA, MLAA) ve 16 kez anizotropik filtreleme. Video kartı sadece Bly Ray ve HD akışlarının görüntülenmesini ve deşifre edilmesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda 3D görüntülerle çalışmayı da destekler.

Oyun modu CrossFire Tuhaflıklar

Profesyoneller potansiyel önerirMobil pazardaki alıcılar ucuz bir entegre adaptörden tasarruf etmemektedir (genellikle üretici daha az potansiyele sahip ikinci bir kart yükler). CrossFire modunda laptop başladığınızda incelemelerde Birçok sahipleri, sorun görünür (iki ekran kartının çiftler halinde çalışırken). Ayrık grafik AMD Radeon HD 7600M serisi 1024 MB kapasiteye ve entegre sınırlı grafik bağdaştırıcısı 512 megabayt vardır. İki grafik hızlandırıcısını başlattığınızda, aygıtlar birbirinin en küçük karakteristikleri tarafından yönlendirilir. Buna göre, 1 GB çalışma belleği yerine, kullanıcı sadece yarısı alır.

AMD Radeon HD 7600M serisi incelemesi

Yazılım hakkında

Potansiyel alıcılar seçim açısındanBir dizüstü bilgisayar için işletim sistemi, video oyun adaptörü AMD Radeon HD 7600M serisi tercih etmeye karar verirseniz başka seçenekler yoktur. Aygıtın performans özellikleri doğrudan yüklenen sürücüye bağlıdır, ancak uyumluluk yalnızca Microsoft Windows ürünleriyle sağlanır. Dizüstü bilgisayarda başka sistemler kurmak yasaktır, ancak oyunlarda yüksek performans beklenmemelidir.

Aynı Windows'un Sahipleriİşletim sisteminin ve sürücülerin diskten yüklendikten sonra, DirectX 11 için reklamı yapılan desteğin işe yaramadığı tespit edildiğinden, güncelleme hizmetinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. İşletim sisteminin geliştiricileri, kütüphanelerin kendilerinin kurulumunu kontrol etmeyi seçtiler. Bu nedenle, mobil özellikli Radeon HD 7600M tam özellikli çalışma için geleneksel sürücülerin kurulumu yeterli değildir.

Oyunlarda gerçek göstergeler

Hemen ankete katılanın dikkati çekiyor.video adaptörü piyasadaki amiral gemisi değildir ve bu nedenle modern oyun uygulamalarını maksimum ayarlarda (Ultra) çalıştırmak için tasarlanmamıştır. Bununla birlikte, birçok oyun hala ideal bir kalitede piyasaya sürülebilir, ancak saniyede 20 kare psikolojik engelin üstesinden gelemezler. Bu şu kaynak yoğun dinamik ekran kartı AMD Radeon HD 7600M ile dizüstü bilgisayarlarda çalışan oyuncaklar içerir: Alan Wake, Anno 2070, Battlefield 3, Call of Duty: Crysis 2 ve benzeri uygulamaların Black Ops 2,.

Radeon HD 7600M

Oldukça farklı şeyler yüksek ayarlarla. Listelenen oyunlar saniyede 30 ila 50 kare gösterebilir. Ve uygulamayı orta kaliteli moda getirdiğinizde, kaynak yoğun oyunlar 100 FPS'de bariyerlerin üstesinden kolayca gelir. Doğru, Radeon HD 7600M adaptörünün performansının yeterli olmadığı birkaç uygulama var. Örneğin, Metro 2033'te rahatlıkla sadece düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Mobil platform gereksinimleri

Kendi oyununu seçen birçok kullanıcıGrafik hızlandırıcı Radeon HD 7600M serisi dizüstü bilgisayar, mobil cihazın donanımının diğer özelliklerini göz ardı ediyor. Güçlü bir işlemciye sahip olmayan bir video oyunu adaptörünün, sahibinin en sevdiği oyuncağın keyfini çıkarmasına izin vermesi olası değildir. Intel Core I5 ​​veya I7 yongaları olan cihazlara tercih edilmek daha iyidir. Son yıllarda AMD'den gelen işlemcilerin mobil çözümleriyle durum değişmedi - sunacak hiçbir şeyleri yok.

Radeon HD 7600M serisi

Dikkat ve RAM'e ihtiyacınız var amaonun hacmi yüklü işletim sistemine daha fazla bağlıdır. Kullanıcı 64 bitlik bir platform kullanmayı tercih ederse, bellek en az 8 GB olmalıdır. Diğer durumlarda, dört gigabayt yeterlidir. Sabit sürücüyü unutma. Sistem katı hal SSD sürücüsüne sahip olmalıdır.

Sonuç olarak

Mobil video bağdaştırıcısı AMD'de gerçekleştirildiRadeon HD 7600M serisi incelemesi, dizüstü bilgisayar sahiplerinin kaynak yoğun dinamik oyunlar sağlayabileceğini bir kez daha kanıtlıyor. Sonuçta, aslında, bir masaüstü PC için ayrı bir video adaptörü, bir mobil versiyondan farklı değildir. Aynı teknik süreç, aynı teknoloji ve yenilik. Doğal olarak, aynı sonuç, sadece tam özerklik ve hareketlilik koşullarında.

Içinde laptop kullanmayı unutmayınızçalışma amaçları. Karmaşık matematiksel hesaplamalar, 3 boyutlu nesnelerle çalışma, video kodlama, grafik işleme - hepsi bu donanım düzeyinde, mobil platformlar için oluşturulmuş bir video oyunu adaptörü tarafından desteklenir. Kısıtlama yok.Related news

 • 9 kişinin yaşamını yitirdiği YHT kazasıyla ilgili soruşturmada telsizler incelemeye gönderildi
 • Kot Şort Kombini Nasıl Yapılır
 • Helmut Lang 2014 Bahar Koleksiyonu
 • VİDEOLU ANLATIMLI KAŞIK ÖRNEĞİ
 • Hayvan Sahibi Olmak Ömrü Uzatıyor
 • Evde Çikolatalı Fıstıklı Tart Nasıl Yapılır

 • AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 86

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış


  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 34

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 72

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 79

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 83

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 1

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 34

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 4

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 94

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 95

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 63

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 79

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 46

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 41

  AMD Radeon HD 7600M serisi: Özellikler ve Genel Bakış 13