Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 31 27.02.2019, 05:17

Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini

Tüm çatı malzemeleri, andulin olarak kabul ediliren çevre dostu. Her şey bileşimi ile ilgilidir: reçine, bitüm, selüloz, pigmentler ve minerallerin bir kombinasyonunun ürünüdür. Andulin yaprağının kalınlığı ve ağırlığı özel aletler ve özel beceriler olmadan çatıyı kendiniz monte etmenizi sağlar. Böylece, andula çatısı ellerinizle - bu işten fazla bir hafta değildir. Bu malzemenin kullanımı çatı ile sınırlı değildir: kısmi çatı onarımları, logyalar ve balkonların ısıtılması, cephe kaplaması için kullanılır.

Anduline roof yorum

Bir andulin'in bileşimi

Andulin çok tabakalı, hafif ve esnek bir tabakadırveya bir tabak. Tabanı fiberglas olup, her iki tarafta bitüm kaplıdır. Bitüm, plakaların kendi aralarında ve kaplanacak yüzey ile güvenilir bir şekilde bağlantısını garanti eder, böylece su penetrasyonuna karşı korur. Alt tabaka, kurulum sırasında çıkarılan bir filmdir. Üst kapak - mineral kırıntı. Farklı renk ve ebatlarda olabilir. Fonksiyonu sadece çatıda estetik bir görünüm vermek değil aynı zamanda nem, güneş ve sıcaklık değişimlerine karşı da koruma sağlar.

anduline çatı

Andulin kaplamanın türleri

Andulin'in iki çeşidi vardır: kayrak ve zona şeklinde. Aynı teknik özelliklere ve kompozisyona sahipler, ancak uygulama boyutları ve kapsamları farklıdır. Ne tür bir kaplama, andulin tavanından daha iyi ve daha iyi? İncelemeler açıktır: her iki malzeme de pratik ve dayanıklıdır. Düzgün döşeme ile, bu çatı 25 ila 50 yıl hizmet vermektedir.

 • Anduline kayrak klasik bir sayfadırdalgalı form (200 x 100 cm). Basit yapıların düz ve eğimli çatıları, buruşukluk ve darbe olmadan kaplamak için kullanılır. Dalgalı şekil ve boyut, andulin kayrak yapraklarını sağlam ve dayanıklı yapar.
 • Anduline zona kaplama için kullanılırstandart olmayan yüzeyler, örneğin kalça çatıları, birçok viraj ve kuleler. Bu malzeme oldukça esnektir ve küçük boyutlar ile birleştiğinde herhangi bir konturu tekrar etmeye izin verir. Zona kullanıldığında, güzel, pratik ve aşınmaya dayanıklı anduline çatı elde edilir. Bu malzemeyi kullanan kişilerin yorumları sadece olumludur: karmaşık şekillerdeki çatılar için en iyi seçenek budur. Kaplama esnasında zona oluşmasının esnekliği sayesinde hemen hemen atık kalmaz ve renklerin ve şekillerin geniş bir yelpazesi evin dışını parlak ve seçkin hale getirebilir.

kendi elleriyle anduline çatı

Andülin çatının artıları ve eksileri

Anduline çatının çeşitli avantajları vardırBu fiyat kategorisinin diğer kapaklarından önce. O, farklı iklimlerde mükemmel bir şekilde "kökleşir": yüksek ve düşük sıcaklıklardan, keskin ya da farklılıklarından sık sık korkmaz. Üst koruyucu mineral kırıntı tabakası sayesinde, çatı doğrudan güneş ışığından korkmaz, şekli veya sertliği değiştirmez. Bina nemli bir iklime sahip bir şeridin içinde bulunuyorsa, bu şartlar altında sıklıkla ortaya çıkan mantar, andülin çatısı tarafından da korunacaktır. İnşaat uzmanlarının yorumları, neme ve kimyasallara karşı hassas olmadığına ve dolayısıyla içeri girmelerine izin vermediğine işaret etmektedir. Esnekliğine rağmen, andulin 25 yılı aşkın bir hizmet ömrüne sahip oldukça dayanıklı bir malzemedir. Bu çatı malzemesinin de küçük dezavantajları vardır: Doğal faktörlerin etkisi altında rengi biraz değiştirir ve derzlerde derzlere sahip olan derzlerde birleşme yerleri bulunur. Hedef fiyat ve kalite, bütçe tasarrufu ve kaplamanın dayanıklılığı bir arada ise - andraina çatı için idealdir. Çatı kaplama işine katılan kişilerin yorumları, bu kaplamanın kalite ve hizmet ömrünün daha pahalı olmadığını söyler.Related news

 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Derya Baykal Bebek Patikleri Yapılışı
 • Tavuklu avokadolu makarna tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • 1 Haftada Nasıl Kilo Verilir: 1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

 • Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 19

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini


  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 79

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 20

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 32

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 10

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 72

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 41

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 81

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 79

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 18

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 53

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 76

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 9

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 38

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 27

  Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini 97