Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 2019

Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 2019
22.07.2019

Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 46

"Angelica and the King" filminin komplo. Aktörler ve roller

En popüler macera filmlerinden biridünya sinemasında - "Angelica ve Kral" Bu filmin çekimlerine katılan aktörler sadece Fransa'da değil, aynı zamanda ötesine de şöhret kazandırdı. Film 1966'da piyasaya sürüldü, Altın Ekran'a aday gösterildi.

melek ve kral oyuncular

Ancak tarihsel ve macera dolu "Angelica and the King" filminin yaratıcılarının ana başarısı olan izleyicinin takdiridir. Döküm, komplo ve ilginç bilgiler makalede sunulmaktadır.

ana rolleri

Yaklaşık otuz yıl önce herkes ismini biliyordu"Angelica and the King" filminde oynadığı. Geoffrey de Peyrac'ı canlandıran aktör daha az ünlü oldu. Bugün, altmışlı yılların sinemasının yıldızı biraz unutuluyor. En azından Fransa'nın dışında. Peki, "Angelica and the King" filminde ana roller kim oynuyordu? Aktörler Michel Mercier ve Robert Hossein.

Michel Mercier elli yaşın üstünde oynadıresimler. Angelica ve King filminin piyasaya sürülmesinden sonra kendisine dayatılan sinematik stereotipikadan kaçmaya çalıştı. Aktör ve rol başarıyla oynanıyor, bazen ayrılmaz. Yönetmenler Angelica dışında Mercier'de kimseyi görmeyi bıraktı. Filmlerdeki sonraki çalışmaları da göze çarpmıyordu.

Robert Oshein, çekim ortağının aksinesite, oyunculuk potansiyelimi fark edebildim. 1956'da Dostoyevski'nin romanının uyarlamasıyla Raskolnikov oynadı. Sonra birçok farklı rol vardı. Ve son "Angelica" dizisinin piyasaya sürülmesinden sonra aktör yönetmenlerden birçok öneri aldı. Ossain "Les Miserables", "Day of Reckoning", "Wax Mask" gibi filmlerde oynadı.

"Angelica and the King" filminin planını anlatmaya değer. Diğer karakterleri oynamış oyuncuların isimleri daha sonra belirlenecek.

Angelica ve Kral oyuncuları ve rolleri

Louis planı

"Angelica and the King" - ünlülerin ekran versiyonuroman Anne ve Serge Golon. Film, Fransa'da, XIV. Louis döneminde gerçekleşir. Angelica, kocasını, Hollanda'ya karşı savaşta öldürülen Philippe de Plessis-Bellier'in Marquis'ini kaybeder. Kocasının mülküne giderek sessiz bir yaşam tarzı kurar: çocukları yetiştirir, at yürüyüşlerine katılır.

Şu anda Fransa ziyaret etmeye karar verirPers büyükelçisi Bachiari-bey. Ludovik, bu fırsatı kullanarak Pers ile bir anlaşma imzalamayı istiyor. Diplomatik olarak bu meseleyi çözmezse işe yaramaz ve Louis başka şekilde gitmeye karar verir. Angelica'ya Büyükelçiyi büyüterek onunla işbirliği kurmasına yardım etmesini ister. Versailles kraliçesi, Madame de Montespan, Angelica'nın kralın kalbini kazanmayı planladığından endişe ediyor, bu yüzden varışını olumsuz olarak değerlendiriyor.

Angelica Louis izni ile eve döneridam edilen Geoffrey'in ilk kocası. Bazı işaretlere göre Marquis, infazın gerçekleştiğinden şüphe etmeye başladı. Görünüşe göre Geoffrey hala yaşıyor, ama bu sadece bir tahmin.

Angelica ve Kral filminin aktörleri

Persya'dan Diplomat

Büyükelçi Angelica'ya dikkat ediyor ve davet ediyoronun malikanesindeki kız. Bachiari-bey, kaba ve sinik davranır. Bu arada, polis memuru Louis, büyükelçinin bir düzine Fransız kadını ile ağır bir şekilde uğraştığını öğrenir. Angelica'ya yardım etmek için ejderhalar yollayacaktı ama o durdu, böylece büyükelçi ile dostane ilişkiler sürdürme markizinin kaderini değiştirdi.

Kralın gözdesi

Yardım Macar Prens Ferenc'den geliyorAngelica'yı elçinin elinden alan Rakoczy. Prensin uzun ve gizlice markile aşık olduğu ortaya çıkıyor. Daha fazla eylem için bir plan geliştiriyorlar. Bu olaylara paralel olarak, büyükelçi yine de Fransa ile bir antlaşma imzalamaya karar verir, ancak sadece Angelica ona ulaşırsa. Kral, en sevdiği Angelica'yı ilan ederek atıyla bir hareket yapar. Fakat bu, markiz planlarının bir parçası değildi, nasıl davranırdı?

Film, seçimden başlayarak en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüşaktörler ve harika kostümler ile biten. Çarpıcı tam ölçekli çekim, Paris'teki pitoresk yerler, dışarıdaki olayları izlemek için bu hikayenin bir kahramanı gibi hissettiriyor. Filmde ayrıca Jean Rochefort, Samy Frey, Claude Giraud, Jacques Toze, Jean Parede, Pasquale Martino, Fred Williams, Estella Blen yer aldı.

Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 2019

Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 2019

Related news

 • Örgü Örerken Nelere Dikkat Edilmeli
 • Örgüden oyuncaklar modelleri (amigurimi)
 • Diyar-I Rumda Malazgirt’Te Sultan Alparslan izle
 • Uzun kollu bir kat giyinmiş elbiseler - kategori konusu bir gardırop olmalıdır
 • Çok İzlenen Videolar

 • Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 37

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller


  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 65

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 63

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 76

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 42

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 87

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 19

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 85

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 55

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 72

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 93

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 66

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 41

  Angelica and the King filminin komplo. Aktörler ve roller 36