Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 2019

Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 2019

Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 22 14.02.2019, 02:52

Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir

Muhtemelen, her birimiz en azından bir zaman hayatımdaBu nahoş ve acı verici hisleri yaşadı. Bu hastalık kimseye, özellikle de küçük çocuklara zevk vermez. Belli bir vakada boğaz ağrısının nasıl tedavi edileceği doktor tarafından kararlaştırılır - halsizlik, yutma güçlüğü, boğazda kurululuk ve ateş yükselmesi durumunda mutlaka tedavi edilmelidir.

Birçoğu nasıl tedavi edeceğini bilmek isterAnjina, ama bu her zaman işe yaramıyor. "Tonsilit" - - Bana "sıkıştırma" veya "sıkıştırma" ve anlamı hastalığın özü çok daha nettir ifade adının ikinci rağmen Hastalığın adı, Latince kelime "ango" dan gelmektedir "Bademciklerin iltihabı." bir akut enfeksiyon hastalığı, genellikle ilkbaharda ve sonbaharda meydana patlamaların sonucu olduğunu sabitlemiştir.

Ve nasıl tedavi edileceği hikayesinden önceanjin, bu hastalığın nereden geldiğini anlamak gerekir. Bir kişinin en önemli savunmasızlığı zayıf bağışıklığıdır. Enflamatuar süreci başlatmak için, bazen sadece yeterli ıslak ayak veya hafif bir esinti. Sağlık problemleri, en yaygın dondurma ve aynı zamanda zararlı alışkanlıklarla (sigara ve alkollü içeceklerin sık tüketilmesi) mücadelenin yetersizliğinden dolayı vücudumuzda oluşan tüm “olumlu” ortamlar büyük bir tehlike olabilir ... Bademciklerdeki iltihaplanma sürecinin gelişimine katkıda bulunur ve zaman dişlerinde (çürüklerde) ve sık sık solunum problemlerinde (sinüzit) kürlenmeyen tozlu odalarda kalır. Bu, temel taslağın boğazını mikrop ve bakterilerin sıcak yatağına çevirmesini sağlayan ve yavaş yavaş bademcik iltihabına dönüşen bu faktörlerdir.

Anjini hızlı bir şekilde tedavi etmek veBunun bir sonucu olarak, bunun için ana koşul katı yatak istirahati ve reçeteli ilaçlar. Hiçbir durumda kendi kendine ilaç kullanmamalısınız! Sadece bir uzman enfeksiyonla ilgilenmeli, ilaçları reçete etmeli ve özellikle boğazdaki boğazın nasıl tedavi edileceğiyle ilgili herhangi bir problemle baş etmelidir. Hastalık hafif bir formda sülfanilamid preparatları başarılı bir şekilde mücadele eder, şiddetli enfeksiyon için antibiyotikler kullanılır. Hasta bir kişinin veya etrafındaki insanların ailesi, sakin bir ortam, yatak istirahati, sık ve bol miktarda içecek ve yüksek kalorili yiyecekler, tüm sıvıların en iyisi, vitaminler ve faydalı maddeler açısından zengin olmalarını sağlamalıdır.

Bademcik iltihabı karşı mücadelede yararlıdırgargara - günde en az 6 kez. Bunu yapmak için, bir furacilin, tuz veya soda, potasyum permanganat veya bitkisel çay ve papatya adaçayı sulu bir çözelti yapmak gerekir. Herhangi bir durulama, hiçbir şekilde, aspirin ve çeşitli antihistaminiklerin, örneğin, C vitamini belirtilmeyen, suprastin, claritin veya tavegil'in kullanımını hiçbir şekilde içermez.

Geleneksel tıp ile ilgili olarakAnneannelerimizin, angina'nın nasıl tedavi edileceğine şüphe etmeden bilenler, sonra bazıları tamamen kullanılabilir. Herhangi bir şekilde boğaz hastalıklarının akışını kolaylaştıracak propolisi çiğnemek çok faydalıdır. Hastalığın ilk aşamalarında boğaz yıkamak için sitrik asit (% 30 çözelti) uygulamak veya limon dilimleri vardır. Bademcik iltihabı ile savaşmanın en radikal yollarından biri, günde 3-4 kez 1 çay kaşığı sarhoş olabilen taze soğan suyu olarak kabul edilir. bunlar, çilek demleme (500 ml başına 100 gram ..) onun için olmalıdır, ve suyu kalınlaşır zaman, su onda Buharlaştırma - En çok lezzetli (ve aynı zamanda yararlı) herhangi bir gelişim aşamasında anjin tedavisi için bir yol yoğun bir et suyu, yaban mersini olan Boğazını durulayabilirsin.

Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 2019

Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 2019

Related news

 • Kakheti: manzaralar, doğa, müzeler
 • Cehennem Deresinde cennet yaşanıyor
 • Yıldız hakkında her şey: Daniel Panabaker

 • Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 66

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir


  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 34

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 97

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 92

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 19

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 76

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 59

  Angina - doktorlar veya geleneksel tıp meselesi nasıl tedavi edilir 68