Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 2019

Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 2019

Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 63 31.01.2019, 22:07

Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowski'nin biyografisi

Anna Lewandowski - Lehçe profesyonelatlet, geleneksel karate disiplininde siyah bir kuşak var. Dünya ve Avrupalı ​​Karate şampiyonalarının birincisi ödülünü kazandı. Varşova (Polonya) Beden Eğitimi Akademisi mezunu. Halen koçluk faaliyetlerinde bulunmakta ve aynı zamanda dünyanın her yerinde bilinen kendi diyet ve eğitim programlarını geliştirmektedir.

Anna Lewandowski ünlü Polonyalı'nın karısıAlman kulübü "Bavaria" (Münih) ana golcü futbolcu Robert Lewandowski. Polonya'nın bütün çifti aile ile gurur duyuyor, çünkü evlilik steldir, ama her biri büyük sporda yükseklikleri başardığından, Polonya milletini yüceltmekten ve sporun kültürünü popüler hale getirmekten daha çok.

Anna Lewandowski

Anna Lewandowski: Biyografi

Lodz şehrinde 7 Eylül 1988'de doğdu(Polonya), kızlık soyadı Stakhurska. O, akıllı bir yaratıcı ailede doğdu: babası, ünlü Polonyalı bir kameraman olan Bogdan Stakhursky ve annesi Maria Stakhurska, bir sahne tasarımcısı (bir film seti yapmak için uğraştı). Anne-babalar kızlarını sinema sanatına bağlamak istediler, ama aynı fikirde olmayı reddetti, böylece yaratıcılığa hiç ilgi göstermedi. Çocukluğundan beri spor ve aktif bir çocuktu, çeşitli sporlarla uğraştı (atletizm, jimnastik vb.).

On yaşındayken, ebeveynler kıza verdikarate bölümüne. Neyse ki, bu tür bir spor yapmayı sevdi ve bu yönde önemli ölçüde ilerlemeye başladı. 2005'ten 2013'e kadar, Anna Lewandowski düzenli olarak dünya ve Avrupa karate turnuvalarında sahne aldı. Toplamda, kız 8 altın, 13 gümüş ve 14 bronz madalya dahil olmak üzere 35 madalya vardır. 2012 yılında, Polonyalı atlet, Józef Piłsudski'nin adını taşıyan Fiziksel Kültür Akademisinde tezini savunan bir doktora aldı.

Eylül 2013'te Anna ünvanını aldıbeslenme uzmanı. Polonyalı karateka ve futbolcu Robert Lewandowski'nin karısı halihazırda Anneden Sağlıklı Plan adlı blogunu yürütüyor. Burada doğru dengeli beslenme, diyet, kilo verme ve diğer egzersizler konusunda tavsiyeleri veriyor.Lewandowski Ann

"Beckhams'ın Polonyalı ailesi"

Münih "Bavyera" futbolcusu - forvetRobert Lewandowski - büyüdü ve bir spor ailesinde büyüdü. Gelecek hayatını sporla ilişkilendirmesi hiç de garip değil. Bununla birlikte, Robert her zaman tek bir ritim hissettiği bir spor karısına sahip olmayı hayal ediyordu. Bu arada, çok şanslıydı. Polonya ve Avrupa çapında popüler olan büyüleyici ve büyüleyici güzeli Anna Stakhurska ile karate disiplinindeki zafer performanslarıyla tanıştı.

Çiftin hayranları ve hayranları Robert veAnna Lewandowski onlara "Beckhamların Polonyalı Ailesi" adını verdi. Her zaman güzel ve zarif görünmek, spor yapmak için gitmek ve doğru beslenmeyi gözlemlemekteler. Bununla birlikte, çift her zaman basın ve medyaya açıktır, ki bu da hayranları arasında daha fazla saygı duyulmasına neden olur.

Aşk hikayesi

Robert ve Anna 2007'de buluştu. Sonra Varşova Eğitim ve Spor Okulu öğrencileriydi. Birlikte çok az zaman harcadık, çünkü Robert bir Alman kulübünde sözleşmeyi oynadı ve Anna Polonya'da kaldı. Ancak, mesafe sadece kalplerini bir araya getirdi. Sonuç olarak, Robert kalbin elinden bir teklif yaptı.

aile

22 Haziran 2013, Robert ve Anna evlendi. 2019 yılının başında Anna Lewandowski, beş aylık hamile olduğunu kamuoyuna açıkladı. 4 Mayıs 2019'de Clara'nın kızı doğdu.

Anna Lewandowski biyografi

Dünyada aile Lewandowski ideal kabul edilirçift. Eşler her zaman kendilerine bakarlar ve güzel giyinirler. Birlikte, meraklı gazetecilerin tüm sorularına cevap verebilecekleri birçok farklı sosyal toplantıya katılıyorlar.

Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 2019

Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 2019

Related news

 • Balık zehirlenmesi belirtileri, nedenleri ve olası sonuçları
 • HAMİLE KALMANIN 9 YOLU
 • Gözenek Sıkılaştırıcı 9 Doğal Çare
 • Fırında Biftek Tarifi Videosu

 • Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 95

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi


  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 71

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 25

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 43

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 70

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 69

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 79

  Anna Lewandowski. Eşi Robert Lewandowskinin biyografisi 40