20.06.2019

Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 88

Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma

Herkes annesinin şüphesiz avantajını bilirher türlü karışımdan önce süt ve karışımlar. Çocuk hekimleri, altı aya kadar bebeğin ekstra yiyeceklere ihtiyaç duymadığını, süt ile yapabileceğini iddia ediyor. Ama önce bebeğin yeterli anne sütüne sahip olup olmadığını belirlemelisin. Genellikle doktorlar bebeğin ağırlığını artırarak bunu belirler. Ancak anne sütü, anne sütünün kalitesini nasıl geliştireceğini düşünerek ilk önce kırıntılarının ıslak çocuk bezlerini hesaplayabilir. Bebek bezi sekizden fazla ise, bebek doludur. Ve eğer sayıları on ikiye çıkarsa, o zaman kiloda iyi bir artış bekleyebiliriz.

Çocuğun normalde yiyeceği olabilir.çok idrar yapar, ama dışkı yoktur. Muhtemelen, o zaman yeterince süt yağ içeriği yoktur ve emzirme konusunda bir uzmana danışmak gerekir.

Bazen genç anneler nasıl gelişeceğini bilemezAnne sütünün emzirilmesi, bebeği çeşitli karışımlarla takviye etmeye başlar. Ancak uzmanlar araştırma yürüttüler ve bu süre zarfında bu beslenmenin haklı olarak sadece yüzde üçte birinin haklı olduğu ortaya çıktı.

Bakıcı bir annenin bebeğini nasıl besleyeceği ve anne sütünün emzirmesini nasıl arttıracağı konusunda endişe duyması halinde uyulması gereken bazı kurallar vardır.

İlk olarak, doğru bir şekilde uygulanması gerekliEn sevdiği bebek göğsüne. Düzgün uygulandığında, anne nipeli damaktaki kırıntılardan uzaklaşacaktır. Göğüs derin alınmalı, ağız açık ve alt dudak dışarıya doğru dönmüş gibi görünmelidir. Jaws hala zayıf kırıntı süt üretmeye yardımcı olacaktır. Bebek ilk önce göğsüne yanlış uygulanırsa, meme ucu dil boyunca hareket edecek ve yanlış yerleştirilmiş alt sünger ihale nipeline zarar verecektir. Böylece çatlaklar oluşur ve beslenme ağrılı ve verimsiz hale gelir. Şimdi doğumdan önce, kadınlar uzun zamandır beklenen kırıntıları göğüse nasıl uygulayabilecekleri, göğsü nasıl tutabilecekleri ve anne sütünün laktasyonunu nasıl arttıracakları konusunda özel kurslara katılıyorlar.

İkincisi, o emme unutmayınBebek için sadece yemek değil, aynı zamanda sıcaklık, iletişim, konfor. Bu nedenle, çocuğu isteğine göre beslemek ve zaten yemiş olmanız gerektiği düşünüldüğünde onu silmemektir. Neden göğsü yapay emzikle değiştirmelisiniz? Bebek okşamak ve ısınmak için ne kadar ihtiyacı olduğunu, ne kadar yemesi gerektiğini bilir. Bazı çocuklar annelerinin göğsüyle ağızlarında uyurlar. Pek çoğu, genç anneleri böyle yapmadıkları için suçlamaya başlayacak, çocuğun her üç saatte bir beslenmesi gerektiği ve tüm prosedür beş ila yedi dakikadan fazla sürmemelidir. Bu iyi dileklerin hepsini dinlemeyin. Henüz kimse bebeği yetişkinliğe beslemedi. Yakında bu harika anlar bitecek, o zaman neden kendinize böyle bir neşe vermeyeceksiniz? Unutmayın, eğer bebek geceleri iyi yerse, o gün içinde yeterli miktarda süt üretilecektir.

Üçüncü olarak, annem nasıl yapılacağını umursaböylece bebeğin her zaman mutlu olması ve anne sütünün emzirmesinin nasıl arttırılacağı, o zaman kendini unutmamalı. Dinlenmek ve dinlenmek, yeterince uyumaya çalışmak ve gergin olmamak gerekir. Streslerden süt kaybolur, kalitesi bozulur ve kötü bir durum kırıntıya iletilir. O sırayla, aynı zamanda kaprisli ve gergin olur.

Dördüncü olarak, birkaç halk yöntemi vardır.Anne sütünün kalitesini artırabilir. Örneğin, bir bardak kaynar suya demlenmiş bir çay kaşığı rezene içebilirsiniz. Kimyon yerine dereotu kullanılabilir, ancak iki bardak su ile demlenmelidir.

Beşinci olarak, bir eczane, genç bir anne süt üretimini artırabilir ve kalitesini artırmak için çeşitli çaylar veya "Appilak" tabletler sunulabilir.Related news

 • Şehriye Salatası Tarifi
 • Ergün Diler
 • Tahincioğlu All-Star 2019-2020 etkinliğinde ünlülerin maçında kıyasıya rekabet yaşandı
 • 19 Hayranlık Uyandıracak Çalışma Masalı Ranza Modelleri
 • Evlilik Hazırlığı Döneminde Stresi Azaltmak İçin 10 Öneri

 • Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 52

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma


  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 74

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 50

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 20

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 33

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 35

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 97

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 35

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 96

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 77

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 86

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 5

  Anne sütünün laktasyonunu genç bir anneye nasıl artırma 71