Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri 2019

Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri 2019
Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri

Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri

Anneler gününde annenize en güzel hediye önerileri kadin.com 'dan.

Anneler günü tüm anneleri ve hatta kadınları kapsayan özel günlerin belki de en kutsal olanıdır. Ne yazık ki çoğumuz günlük yaşamın kargaşasında bizi her an düşünen ve ne yaparsak yapalım asla sırtını dönemeyen annelerimizi ihmal ediyor, gereken ilgiyi göstermiyoruz. Aslında bizlere olan sevgilerini kendilerinden öte tuttukları bu kutsal varlıkları yani annelerimizi her an baş üstünde tutmalı ve onlara verdiğimiz değeri sık sık göstermeliyiz. Ancak bugüne kadar bunu yapamadıysanız üzülmeyin, bugün anneler günü! Annelerinizi ne kadar çok sevdiğinizi onlara hazırladığınız özel hediyeler ile dile getirebilirsiniz. İşte her anneye özel anneler günü hediye önerileri! 

Romantik Anneler

Her kadın bir parça da olsa romantiktir. Ancak bazı kadınlar ise bu duyguyu fazlasıyla yaşarlar. Eğer sizin anneniz de romantik ve duygusal bir kişiliğe sahip ise bu hediyeler ile onları mutlu hissettirebilirsiniz.

1- Kalpli Fincan Takımı

Annenize kalpli bir fincan takımı hediye ederek sizi gün boyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Böylece hediyenizi bir kenara koyup unutmak yerine gün içerisinde keyifle kullanabilir.

2- Fotoğraflarınızdan Oluşan Tablo

Annenizin en çok kiminle fotoğrafı var diye soracak olursak, eminiz cevabınız benimle olur. Anneler çocuklarının doğduğundan itibaren her anını kaydetmek ister. Bu sebeple de fotoğraf makineleri her an yanlarındadır. Şöyle bir geçmişe dönüp birlikte çekilmiş olduğunuz özel fotoğraflarınızı bir araya getirin ve unutulmaz bir tablo hazırlayın. Anneninizin buna bayılacağından hiç şüphemiz yok.

3- Not Kartları

Bu hediyenin diğer hediye önerileri ile kıyaslandığında daha zaman alacağını söyleyebiliriz. Bunun için lazım olan tek şey şık bir kutu ve istediğiniz adet kadar sevimli not kartları. Annenize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebileceğiniz size özel cümelerinizi tek tek not kartlarına yazın ve daha sonra kutunun içine atın. Böylece onu sadece bugün değil, her gün önemsediğinizi anlatabilirsiniz.

Teknoloji Sever Anneler

Kimimizin annesi teknolojiyi sadece temel amaçlar için kullansa da bazılarımızın annesi adeta bir teknoloji manyağı. Eğer sizin anneniz de bu modern anneler arasında yer alıyorsa bu hediye önerileri tam sizlik!

1- Apple Watch 3

Sizi saat başı arayan ve merak eden annenize her an kullanabileceği bir hediye almaya ne dersiniz? Annenize Apple Watch serisinin son ürünü olan Apple Watch 3’ü satın alarak her anını kontrol etmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde gün içerisinde ne kadar spor yaptığını, kalp atış seviyesini ve günlük anımsatmalarını takip edebilirken size telefonunu eline bile almadan mesaj atabilecek.

2- Dijital Resim Çerçevesi

Annenizle yüzlerce fotoğrafınız var ama siz bir türlü içerisinden hangisini çerçevelemek istediğinize karar veremiyorsanız, dijital resim çerçevesi ile istediğiniz tüm fotoğrafları sırayla izleyebilirsiniz.

Bakımlı Anneler

Çoğukadıngünlük cilt bakımına fazlasıyla önem verir. Eğer sizin annenizde uyumadan yarım saat önce cilt bakımına başlıyorsa bu hediyeler bir göz atın deriz.

1- Nars 12’li Far Paleti

İçerisinde 10 yeni limited edition renk ve mevcut katalog renkleri Biarritz ve Coconut Grove bulunan bu 12’li far paletine bayılmayacak bir annenin olduğunu düşünmüyoruz. Nars’ın bu rengarenk far paleti annenizi oldukça heyecanlandıracak. 

2- Lancome Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 

Lancome yaşlanma karşıtı gece kremi annenizin her gece yatmadan önce kullanabileceği her kadında olması gereken cilt bakım ürünlerinden biridir. Eğer anneniz de bu bakım ürünlerinden kullanıyorsa ona aylarca yetecek bu kremi hediye edebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri 2019

Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri 2019

Related news

 • Midi etek nasıl kombinlenir
 • Puding Keki
 • Canan Karatay Tescilli Yemek Tarifleri
 • Talaş Böreği
 • Köpeklere Hangi Yiyecekler Verilmemelidir

 • Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri


  Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri