Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin 2019

Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin 2019 Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

Dünyamızda, her şeyin kendi kendine ait olduğuenerji yansıması. Aynı şey belirli bir kişinin yaşamındaki para miktarı için de geçerlidir. Bazen enerji iplikleri çok zayıf ya da çok azdır ki, refah sadece atlar. Ancak, bunu düzeltmenin yolları vardır. Örneğin, şans ve para çekmek için bir ayin yapmalısınız. Ancak, fon eksikliğinin nedenlerinin farklı olabileceğini bilmelisiniz, bu yüzden farklı bir şekilde bu sorunu çözmelisiniz. Bu makalede tam olarak tartışılacak olan şey budur.

şans ve para ayini

Para büyüsü. Neyi bilmeniz gerekiyor?

Para özel bir enerji alanıdır. Gördüğünüz gibi, bu dünyada yeterli miktarda onlar hiç de değildir. Sebebi nedir? Aslında çoğu zaman en çok banaldır. Bu, parayla doğru şekilde davranamamaktır. Evet, evet. Onların tedavilerini uzun süre boyunca, kuralları unuttuğumuz için çok alıştık.

Evde her zaman paranız olsun diyeNeden artabileceğini veya tersine azaltabileceğini bilin. Çeşitli ritüel ve ritüellerle finansal durumu nasıl değiştireceğini bilmek de eşit derecede önemlidir. Ve bunu yapmak için bir uzmanı aramanıza gerek yoktur, yöntemlerin çoğu oldukça ev yapımıdır.

Ve parasal şansı çeken ilk şey kafanızdaki olumsuz düşünceleri düzeltmektir. Aşağıdaki düşüncelerinizdeki olumsuz etkilerden kurtulun:

 • "Asla zengin olmayacağım."
 • “Böyle bir karma var” (bu mümkün, ancak hayatınızı doğru bir şekilde inşa ederek de düzeltebilirsiniz).
 • "Her zaman yeterli param yok."
 • "Param yok ..." ve diğerleri.

İfadeyi değiştirmeyi deneyin, paranın dünyasında konumunuzu enerjisel olarak değiştirecek, ki bu da şüphesiz refahınızı etkileyecektir.

Eve para çekebilecek ritüeller ve ritüeller

Evinizde her zaman paranız olması için çeşitli araçlar kullanabilirsiniz. Örneğin, çok etkili:

 • şans ve para çekmek için ayinleri;
 • araçları arttırmayı amaçlayan dualar;
 • özel tılsımlar ve tılsımlar giymek;
 • özel büyüleri okumak;
 • ritüeller fonları artırmayı amaçladı.

Ayrıca makalede parasal başarıyı yakalamak için daha ayrıntılı ritüeller ve ritüeller ele alacağız.

şans ve para çekmek için ritüeller

Ay ile ilgili para çekmek için ritüelleri

Para kullanımı için çok sıkAy döngüleri. Bu yöntem en etkili olanlardan biri olarak kabul edilir. dolunay, yeni ay - Ay törenleri para ve başarı azalma ve göksel bedenin veya onun aşırı fazlarda artış üzerine inşa edilmiştir çekmek için. Bazılarını düşünelim.

Dolunay Ritüeli

Onun için şekere ve balına ihtiyacımız var - ikitatlı maddeler. Bir dolunay gecesi seç, ay ışığına bozuk para koy. Bir sonraki gece şekerle bir gemi hazırla. Onun içinde bir bozuk para koyup tekrar ay ışığına koyması gerekecek. Üçüncü gece için şekere bal koyun. Prosedürü tekrarlayın. Bütün ritüel açık havada gerçekleşir. Tamamlanmasından sonra, madalyonu selofan ile sarın (yıkamayın) ve çantanıza takın.

Yeni Ay ve Dolunay

Üç gece dolunay (gün kendisi, bir gece önceve bir sonra) boş cüzdanınızı pencereye yaymanız gerekiyor. Ona SONRAKİ (bu gerçekleşmediği takdirde, gökteki bulutlar üzerinde, daha sonra ayini koymak) ay ışığını gördü. Üç gecede yeni ayın tam bir çanta koyması gerekiyor. Öğleden sonra cüzdanınızı kullanabilirsiniz.

para ve şans çekmek için ay ritüelleri

Para çekmek için en basit ritüeller ve ritüeller

Şans ve para çekmek için verilen ritü, basit ya da karmaşık olabilir. Aşağıdaki ilk seçeneği düşünün.

Özel tütsü

Bir çay kaşığı tarçın, bir çay kaşığı müren ve az miktarda kahverengi şeker alın. Her şeyi karıştırın ve arkadan başlayarak bu tütsü bütün eviyle tütsüleyin.

Bal ve madeni paralarla ritüel

Camı al ve içine üç tane para koy. Bal iki yemek kaşığı ekleyin. Aynı zamanda, kötü durumun sona ermiş olduğundan emin olmalısın ve para şansın olacak. Cam, camda tutulmalıdır.

Sevgi ve iyi şanslar para çekmek için rites

Parasal şans için karmaşık ritüeller

Şimdi karmaşık bir cazibe merkezi düşününiyi şanslar ve para. Çok dikkatli kullanılmalı ve hiçbir şeyi karıştırmayın. Boş bir masaya iki küçük ve aynı aynayı yerleştirin. Aralarında altı kutsanmış mumdan bir daire oluşturun. Merkezde beş büyük fatura koymanız gerekiyor. Ayrıca yeni bir büyük çantaya ihtiyacınız olacak.

Ritüel sırasında, kişi yalnız ve sessiz olmalı. Birisi evde ise, ertele. Her şey hazırlandıktan sonra: "Aynanın aynası, madeni paraların paraları, bana, sonsuz miktarda para verin. Yoksulluğu bilmemek için onları almaya başlayacağım. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına! Amin! "

Şimdi faturaları aynaların arasına koy ve her şeyi çantaya koy. Sakla ve ritüeli kimseye söyleme. Bir süre sonra para, ayna ve bir çanta kullanabilirsiniz.

Şans ve para çeken için Rites Yorumlar

Bütçenizi tutacak bazı kurallar

Şans ve para çekmenin ritü henüz değilOnların durumunu korumak ve arttırmak için. Yüksek düzeyde bir sağlık durumuna sahip olmanız için uyulması gereken birçok kural vardır. Bunlardan bazıları aşağıda listelenecek:

 1. Asla parayı yırtma, atma, çökme. Cüzdanında (ya da seçtiğiniz başka bir yerde) düzgünce durmalıdırlar.
 2. Güneş battıktan sonra para vermeyin: Bu yüzden refahını verdiğine inanılıyor. Genel olarak, gün batımından sonra notların herhangi bir şekilde manipüle edilmesi tavsiye edilmez. Para dinlenmeli.
 3. Büyük faturaları ve küçükleri ayrı ayrı bulundurun.
 4. Ücretleri veya başka bir nakit makbuzu aldığınızda, en az gece (özellikle büyük faturalar için) evde para bulundurun. Böylece kendinize başka yollar da çekeceksiniz.
 5. Cüzdanınızın asla boş olmaması gerektiğini unutmayın. Her şeyi son kuruşa harcamayın, en azından bir sikke kalmasına izin verin.
 6. Küçük paralar için kendinize bir kil pot alın (veiki daha iyidir). Bir mağazada sarı paralar, diğerinde - beyaz. En az yüz sikke (hesapta) topladıktan sonra ve yeni gelir elde etmek için en az bir tanesinde saklanmalıdır.
 7. Kazanılan paraları, miktarları hakkında yayılmamak çok önemlidir. Gürültü ve endişeyi sevmezler.
 8. Yeni parayı çekmek için, tapınağın (tithing) ihtiyaçlarının bir kısmını vermek ya da sadaka bağışlamak için şunları söylemeyi unutmadan: “Vericinin eli yetersiz olmaz”.

Para Talismanları

Eğer ritüeli kullanmak istemiyorsanızpara ve şans çekmek, sadece hayatında keskin faturaları çekecek uygun bir maskot bulabilirsiniz. Tılsımınızı bulmanın yolları aşağıdadır:

1. Çok etkili, sokakta bulunan mutlu bir paranın kullanımı olacak. Para ve iyi şanslar getirmek için, ön kapınıza muşamba veya kilim altına koymanız gerekir. Bu arada, böyle bir madalyon bir kavşakta bulunmamalıdır, aksi takdirde size iyi bir şey getirmeyecektir.

2. Ayrıca, bir yıl içinde yapılan bir parayı da kullanabilirsiniz. Bunu belirlemek için on iki tane bozuk para alın ve düz bir yüzeye atın. Kartal düşmüş olanları seç. Bir sikke kalmayıncaya kadar atın. Senin için mutlu olan o. Etkili olarak boynun etrafına takılır (içine bir delik delin ve dantel ipliğini geçirin).

3. Bir para bulduysanız ya da kazandığınızda, cüzdanınıza koyun ve yanınızda taşıyın. Böyle bir tasarı hayatınıza ek fonlar çekecek. Eğer bir süre sonra ise, bu yüzden daha sonra o zaten cüzdanınızda var olanı değiştirmek, daha sikke saygısı var.

4. Evinizin veya apartmanın ön kapı karşısında, ağzında bir bozuk para tutan üç bacaklı bir kurbağa koyabilirsiniz. Parasal bir tılsım olduğu için, fondaki evlere para çekeceğine inanılmaktadır.

5. Para çekmek için, bir Çinli tılsım - kırmızı iplik ile bağlanmış kare delikli üç Çin parası kullanabilirsiniz.

Ritüelleri ve parayı çeken törenler

Para çekmek ve iyi şanslar için en etkili yollar. yorumlar

En etkili ritüeller varşans ve paranın cazibesi, genellikle olumlu olan değerlendirmeler. sayısız anketlere göre, insanlar genellikle boş cüzdan ve sayısız komplolar, fısıldamalarla, tılsımlar ve muska, şans ve para çekmek şanslı şeylere dolunay ile güvenli ritüelleri kullanırlar. Herkes kendi yolunu seçer, ona inanır ve sonunda istediğini alır.

para ve şans çekmek için ritüel

Aşk ve para

Dünyamızda, sevgi genellikle eşit bir yere konur.para. Hatta satın alınabileceğine inanılmaktadır. Aslında, bu öyle değil. Ancak, para, sevgi ve iyi şanslar çekmek için ritüeller çok popülerdir. Evren tarafından dileğinizi duyurmayı amaçlayanlardan birini düşünün.

Ritüelin başlangıcından önce, zihninizi sakin bir duruma getirin. Meditasyon bunun için iyidir. Bunu yaparken, dininizin dualarını okuyabilirsiniz.

Şimdi niyetinizi düşüncelerinizde açıkça tanımlayın. Ne istediğine dair net bir resminiz olmalı. Sonra amacınızı yansıtan mantrayı veya duayı okuyun. Ya da sadece ruhsal ustandan yardım isteyin.

Belirli bir zamanda daha iyi bir ritüel gerçekleştirin -11:00 ila 1 pm veya 11 pm ila 1 am. İlk kez istediğini alamadıysanız, ritüel birkaç kez daha tekrarlanmalıdır. Bunun hakkında konuşmak istenmeyen bir şey.

Sonuç

Gördüğünüz gibi, birçok ritüel var.Evine ve kişinin hayatına şans ve paranın cazibesi. Ayrıca, büyük talep ve popülaritesi olan insanlar arasında popüler olan çok sayıda işaret var. Para çekmenin yolunda, bunun için doğru yolu seçmeniz yeterlidir. Ancak, paranın sadece bir araç olduğunu unutma. Onları hayatınızın başına koymayın, basit şeylerle eğlenmeyi ve rahatlamayı öğrenin, her an sevin, ve sonra da para şansı sizi baypas etmeyecektir.

Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin 2019

Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin 2019

Related news

 • Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi
 • Çörek otu diyeti
 • Samimi Bir Yerdeki Sivilce: Sebepler ve Tedavi
 • Flaş Kedilerin Gözüne Zarar Verir Mi
 • Yetişkinler İçin Mutlu Yıllar Çocuk Oyunları: Yaratıcı Olun

 • Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin


  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin

  Şans ve para çekmek için ritüel ve ayin