Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 2019

Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 2019

Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 27 15.01.2019, 04:01

Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar

Kurşun ekibi yalnızca güçlü olabilir;kendine güvenen lider, olağanüstü bir karaktere sahip bir kişi. Bu, günümüzün önde gelen Rus biyolojik avukatı Anton Shipulin'dir. Atletik yüksekliklere, onun biyografisine ve kişisel yaşamına nasıl ulaşmayı başardığı hakkında bu makaleden öğreneceksiniz.

Anton Shipulina biyografisi

Sporcu çocukluk

Bir sporcunun en iyi özelliği onunbiyografi. Anton Shipulin ilk kez 2006'daki junior world şampiyonasında taraftarları gördü. Sporcu biatlon okumaya nasıl başlıyordu? Bunun içinde ailesi tarafından yardım edildi. Alla ve Vladimir Shipulina, Anton'un annesi ve babası, gelecekteki şampiyonun ilk antrenörleri oldu. Kendileri uzun yıllar kayak yapıyorlar, sporun ustaları olmuşlardı.

Biatlon Shipulin Jr.'nin ilk adımlarıkızkardeşi Olimpiyat şampiyonu A. Kuzmina sayesinde. Çocuk tüfeğini gördü ve atıcı bir kayakçı olmak istedi. O zamandan beri, Anton Shipulin'in biyografisi ayrılmaz bir şekilde bu tür bir sporla bağlantılı.

Sporcu, 15 yaşındayken,Mikhail Novikov'un Khanty-Mansiysk'teki liderliği. Avrupa Gençlik Festivali'nde başarılı performans, genç biatlonistin büyük potansiyelini kanıtladı. Yekaterinburg Vladimir Putrov'un ünlü akıl hocası, ayrıca Dünya Gençler Şampiyonası için Anton'u hazırlayan kişi tarafından fark edildi. Bu antrenör, birçok Olimpiyat şampiyonu olan Rusya'daki en yetkili uzmanlardan biridir: E. Redkin, Yu Kashkarov, A. Popov ve diğerleri.

İlkokullarda gösteri

Anton Shipulina'nın profesyonel biyografisi,Şimdi sporun her fan bilir biatloncu, genç bir atlet ilk altın madalya, 2006 yılında Dünya Gençler Şampiyonasında bir zafer ile başladı. Röle ekibinin bir parçası olarak kazandı.

anton shipulin düğün fotoğrafı

Bireysel başarılar bir yıl sonra geldi. Avrupa ve Bansko'nun Bansko ve Martell Şampiyonalarında geçtiğimiz günlerde, birçok kişi kişisel yarışlarda kazanılan bir çok ödül kazandı. Eski Dünya Şampiyonası "altın" nda atlet, yarışta "sprint" ve "bronz" yarışlarda "gümüş" yarışında kazandı. Aynı yıl Dünya Şampiyonasının gümüş madalyası bireysel yarışta kazanıldı.

2008 yılında, Ruhpolding Shipulin'de hepsi kazandıkonuştuğum mesafe. Avrupa Şampiyonası daha az başarılı değildi. Böylece, yetenekli gençler ana milli takımın antrenörleri tarafından fark edildi. Zaten önümüzdeki sezonda, Anton milli takımın bir üyesiydi ve Eski Dünya'nın şampiyonluğuna, ana dünya yıldızlarıyla katıldı.

Mesleki kariyer

Anton Shipulin biyografisi, dünya ile biatlonYukarıda belirtildiği gibi, isim Rus milli takımının performanslarıyla ilişkilidir. Kompozisyonunda, atlet röle yarışında tekrar tekrar dünya şampiyonluğunu kazandı (2009, 2011, 2012). Kumbara sporcusunda ayrıca bir başka haysiyetin de ödülleri var - gümüş ve bronz.

Anton Shipulina Biatlon'un biyografisi

2009 sporcu için bir testti. Yorgunluk ve çeşitli şampiyonalarda çok sayıda başlangıç, atlet performanslarını en iyi şekilde etkilemedi. Antrenörler, Shipulin'i Kore'deki Dünya Kupasına almamaya karar verdiler ve ona iyileşme şansı verdiler.

Buna rağmen, Anton'un biyografisiShipulina bir yarış kaleydoskopu olmayı bırakmadı. Sporcu, hayatında ilk Olimpiyatlara aktif olarak hazırlanıyordu. Ne yazık ki, kişisel ödüller kazanamadı.

Sporcu için en başarılı olanlardan biri şef olduSoçi'de dördüncü yıl dönümünün başlangıcı. Erkek rölenin son aşamasında, Shipulin Almanya'dan ünlü Simon Schampp'i geçti ve ülkemizin takımını Olimpiyat Oyunlarının gayri resmi genel sıralamalarında birincilikle sağlayan Rusya'ya “altın” getirdi.

Anton Shipulina biatlonunun biyografisi

Sıradaki "Şampiyonlar Yarışı" idi.Sporcu Belarus Daria Domracheva ile kazandı. Rus topraklarında Moskova'da yarışmalar yapıldı, belki de Rus biatletinin bu kadar yüksek bir sonuç göstermesine izin verilmişti.

Hükümet ödülleri, başlıklar

Spor başarıları Anton Shipulin yapamadısadece en popüler kış sporlarından birinin hayranları için değil, aynı zamanda ülkemizin liderliği için fark edilmeden gitmek. Böylece, 5.03.2019 tarihinde, sporcu, Rusya'daki spor ve fiziksel kültürün gelişimine yaptığı büyük katkılarından ötürü, ikinci derecenin Anavatanı için Merit Düzeni madalyası ve ayrıca Vancouver'daki Olimpiyatlarda gösterdiği başarılı performansla ödüllendirildi.

Shipulin sporunun ustası unvanı 2005'te genç şampiyonalarda verildi. 2019 yılında, yukarıdaki ödülün yanı sıra Anton, Rusya'nın Spor Yüksek Lisansı'na layık görülmüştür.

Kişisel hayat

Bu, Anton Shipulin'in spor biyografisidir. Son zamanlara kadar sporcunun kişisel hayatı, gazetecilerin sırrıydı, çünkü Olimpiyat şampiyonu, profesyonel performanslarıyla ilgilenmediği görüşmelerde söylemekten hoşlanmıyor. Sporcu defalarca onun için ana şey şu anda bir kariyer olduğunu kaydetti, bu yüzden sadece kızlar için zaman yok.

Ancak her şey değişti. 2015 yılında Anton Shipulin evlendi. Tüm medyayı uçuran fotoğraf, çiftin en yakın arkadaşlarını ve akrabalarını topladı. Sporcu ve sevgilisi Louise Sabitova, yabancıların ortaya çıkmasını önlemek için, kutlama günü ile ilgili son güne kadar kimseye söylemediler. Çiftin organizasyonunda yakın arkadaşları Angelica ve Sergei Batalov yardımcı oldu. Tören için uygun bir platform buldular.

Anton Shipulina biyografisi

Anton Shipulin uzun süredir bu etkinliğe gitti. atlet yakında kişisel web sitesi ve sosyal medya açıkladı edecektir Düğün fotoğrafları, iki yıllık romantizm mutlu bir devamı haline gelir. Louise Sabitova atlet ile bir araya geldi Tümen lise birinin, bir öğrenciydi. Onun yüzünden, ilişkilerinin geliştiği Ekaterinburg'a taşındı.

Sponsorlar

Anton Shipulin'in biyografisi parlak zaferlerle dolu.Bu yüzden sponsorlara ilgi duyuyor. Bu nedenle, biatlonistin ana ortakları, profesyonel kayak ekipmanı üreticisi Fischer Sports, spor kıyafeti ve termal iç çamaşırı üretimi için büyük bir şirket olan "Bishops'taki İş Evi" adlı şirkettir.

Sponsorların logoları performans için Shipulin spor formunun ayrılmaz bir parçasıdır.

Hayranları seviyorum

Spor - Anton'un biyografisi buna dayanıyorShipulin. Biatlon ona Rus hayranlarının sevgisini getirdi. Böylece, 2014 yılında sporcu, sadece kendi türünde yarışmada değil, aynı zamanda Rus takımının en başarılısı olarak kabul edildi. Rus Biatlon Birliği'nin internet sitesinde yayınlanan açık oylama sonuçlarına göre, Shipulin% 63.4 oranında puan aldı.

Anton Skipulina kayakçı biyografisi

Sporcunun kendi fan kulübü vardır. Sporcuların her hayranı ona girebilir. Bu organizasyona üyelik, olimpiyat şampiyonu tarafından yapılan çeşitli yarışmalara katılmanın yanı sıra, gelecek sezonun bitiminden sonra Anton ile bir toplantıya katılma fırsatı verir.

Spor dışındaki aktiviteler

Dünya ile bir kayakçı olan Anton Shipulin'in biyografisiadı, sadece spor aktiviteleri değil. Olimpiyat şampiyonu çok yönlü bir kişidir. Balık avlamaya bayılır, kendi kıyafetleri için online bir mağazaya sahiptir. Malların makul fiyatlarla sunulduğuna dikkat edilmelidir.

Ama hala bir hobi. Ana faaliyet, 15 yıldır değişmeden Shipulin ile kalıyor ve adı biatlon.

Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 2019

Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 2019

Related news

 • Hindistan cevizli karides tarifi
 • Lif ve nasıl doğru şekilde alınır
 • Can Orhun
 • Karadeniz Bölgesi Düğün Adetleri

 • Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 3

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar


  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 100

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 92

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 10

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 66

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 35

  Anton Shipulin biyografisi ve biyolojik taramadaki başarılar 41