Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 2019

Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 2019

Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 82 26.02.2019, 09:23

Anzhinersky helikopteri. WoW'da bisikletçilere özgürlük!

World of Warcraft'da, birçok ilginç"Widget'lar". Bunlardan biri Anzhinersky helikopteri. Almak o kadar kolay değil. Evet, çok değerli bir altın var. Nasıl elde edilir ya da yaparım? Bu kolay bir iş değil, ama mümkündür. Elbette, çok fazla zaman harcamanız, oyun parası ve sinirleriniz var. Fakat amaç, araçları haklı çıkarıyor. Chopper, oyundaki en iyi yer aracıdır. Tek soru nasıl alacağım. Bu tartışılacaktır.

vay mühendisliği

Ne oldu

Anzhinersky helikopteri bir zemin aracıdıroyundaki hareket. Nitekim bir motosiklet. WoW'daki diğer yerli araçların aksine, üzerinde bir tane daha yolcu taşımak mümkündür. Helikopter kendine has orijinal görünüyor. Birçok oyuncu böyle bir toplam elde etmek ister, ancak bunu yapmak o kadar kolay değil. Anzhinersky cihazı yalnızca İttifak için oynayan oyuncular tarafından kullanılabilir. Fakat Horde, mekanik bir döngüye denk var. Görünümünde ve fonksiyonel olarak, bu bisikletler neredeyse aynıdır. Tek fark direksiyon simidindeki renk ve kollardır.

angester helikopter

Helikopter kullanmak için ihtiyacın yokBazı özel yetenekler. Seviye 20'ye ulaşmak için yeterlidir. O zaman oyuncu giriş seviyesine binme becerisini öğrenebilir. Bu oldukça yeterli. Bir oyuncu bir helikopter aldığında, "Bu bir motosiklet değildir, bebeğim!" Başarısını otomatik olarak alır. WoW'da ilk kez helikopter Lich King'in Wrath'ının eklenmesinde ortaya çıktı ve oyuncuların sevgisini kazanmayı başardı. Bu, Azeroth'un enginliğinde en popüler ulaşım aracıdır.

Kıyıcı nasıl yapılır

Anzhinersky'nin kendisini inşa etmek içinMühendislik, WoW içinde Chopper uyarmak için sadece değer 450'ye kadar pompalanmalıdır helikoptere o - değil ucuz bir zevk. Güzel bir kuruş, bisiklet yaratma şemasının satın alınmasıyla uçacak. Malzemelerden bahsetmiyorum bile. kesici gerekli üretimi için titan çelik külçe (12) Kobalt cıvataları (40), kutup kürk (2), kaydedilen Golem demir (1), cin, piston parçası (8), kapalı elementiumom egzoz borusu (1). Bütün bunlar yaklaşık 14 420 altın parayla "uçar".

wow açık artırması

Sadece tüm bileşenleri satın almaktan memnuniyet duyarız(şema dahil) istasyon K-3'teki Storm Peaks'ta bulunan NPC Roxy Rocketkryl'den edinilebilir. Storm Peak'ın nerede olduğunu bilmeyenler için - Northrend'de yanıtlıyoruz. Kuzey ranesi, son rıhtımı sağ gemi üzerinde inerek Stormwind limanından ulaşılabilir. İki gemi var. Çizgili yelkensiz birine ihtiyacımız var. Ve sonra Ogrimar'ı fırlatıp orklardan oraya gidiyoruz.

Kıyıcı satın al

Tabii ki helikopter yapmak kendi elleridir - değilBu aracı WoW'da bulmanın tek yolu. Açık artırma henüz iptal edilmemiştir. Ancak, müzayede paketi verilen son ürünün maliyetinin çok daha yüksek olacağını unutmayın. Bu motosiklet seviyesi 20'den başlayarak binilebilir. Önemli olan, satın alımı için yeterli altın toplamaktır. Bazı oyuncular, helikopterler üretip müzayedelerle iyi bir iş çıkarıyor. Bir motosikletten elde edilen net kar yaklaşık 6000 - 8 000 altın paradır. Kötü bir "hırsızlık" değil.

Farklı sunucularda ve farklı WoW sürümlerinde, fiyatlarBu birim önemli ölçüde farklılık gösterebilir. Örneğin, x100 aleminde oynarsanız, 20.000 altın karşılığında bir kıyıcı satın almaya güvenemezsiniz. Fiyatlar 100 000'den başlıyor. Ne yapmalı? Savaşta, savaşta olduğu gibi. Aynı zamanda x1 aleminde, maliyet yaklaşık 13 000 altın olabilir. Normal, uygun fiyat.

Mekanik Horde

İşte, tam olarak yaratma veya satın alma mekanizmasıbir helikopter durumunda olduğu gibi. Mekanik döngüyü birleştirmek için mühendislik mühendisliğinin cehenneminin tüm çevrelerinden geçmek gerekir. Reçete Horde istasyonunda Borean Tundra bulunan NPC Gary Cherepol'den satın alındı. Malzemeler aynı. Buna göre, Mekanizmanın maliyeti tam olarak aynı olacaktır.

mekanik yemek tarifi

İhtiyacınız olan Mechanocycle için bileşenler satın alınPandaria'daki Kich haydutları. Bu materyallerle Horde oyuncularına tedarik etmekten sorumlu olan odur. Parça başına fiyat İttifak'takiyle aynı. Yani ayrımcılık olmayacak. Bu kadar üzücü olan tek şey, kaydedilen demir golemin bir parçası olarak koşmanız gerektiğidir. Genellikle, tüccarlar kısa tedarikte. Bağımsız olarak ayıklamak gerekir.

Sonuç

Anzhinersky Chopper veya Mechanocycle nasıl toplanır? Bunu yapmak için, aşağıdakileri yapmanız gerekir. Oyun dünyasında WoW Engineering level 450'de elde edilen, etkileyici bir fiyat ve arzuyla çok sayıda malzeme. Elbette bitmiş bir ürünü satın alabilirsiniz. Ama ilginç değil. Ve çok daha pahalı olacak. Böylece sallanır, satın alır ve yaratırız.

Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 2019

Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 2019

Related news

 • Bir Japon Harikası: Osaka
 • Yemek hizmetleri sunum kuralları
 • Diyet Listesi Aylık 9 kilo verdiren
 • Kakao Soslu Kek
 • Çocuk aşıları - ya da değil mi Ve onlar için nasıl hazırlanılır
 • İsraile 1948den bu yana 3 milyonu aşkın Yahudi göç etti

 • Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 43

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük


  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 9

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 19

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 91

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 66

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 83

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 60

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 11

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 54

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 43

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 85

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 47

  Anzhinersky helikopteri. WoWda bisikletçilere özgürlük 13