Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen

Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen


Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 36 13.02.2019, 20:00

Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen

Kahramanımız şarkıcı Sergei Krylov, popüler veyetenekli bir şovmen ve sadece iyi bir insan. Bu yazıda, ilk yıllarını, en sevdiği eseri ve sevginin, ailenin ve refahın içinde bulunduğu kişisel yaşamı hakkında konuşacağız.

Şarkıcı Sergey Krylov: biyografi

25 Ağustos 1961'de Tula'da doğdu. Anne Sergey hayatını silah fabrikasına adadı. Ve gelecekteki sanatçı kendi babasını bilmiyordu, üvey babası dünyanın en pahalı insanı oldu. Ne yazık ki trajedi Krylov ailesini geçti, 2004'te soyguncular onları vurdu.

şarkıcı kanatları

çocukluk

Kendisinin de belirttiği gibi, üç yaşındayken önce konuştu.Şarkıcı Sergei Krylov defalarca söylemekten çok daha erken şarkı söylemeye başladı. Müzik endüstrisinde Joseph Kobzon tarafından Sergei'nin yaratıcı potansiyelinin gelişmesine ivme kazandıran "Ben onu izliyorum" şarkısıyla bastırdı. Okula giderken, oğlan müzikal bir okula paralel olarak gitti; orada şarkı ve müzikteki tüm incelikleri öğrendi. Yaratıcılık ve müzik, genç sanatçı ile çok popülerdi; bu nedenle, tek bir koşu koşusu değil, tüm sınıflara katılmaktan çok memnundu. Adamın oyunculuk yeteneği, tanıdık olmayan şirketlerde kendilerini rahat hissetme fırsatı verdi, yeni tanıdıklar edinmek ve kız kalplerini fethetmek kolay.

Yaratıcı yolun başlangıcı

Okuldan mezun olduktan sonra şarkıcı Sergei Krylov istedibir yüksek öğretim kurumunda okumak için. Ve 1981'de Yaroslavl Tiyatro Enstitüsü'nde öğrenci oldu. Mezun olduktan sonra, hemen Moskova'yı fethediyor. Bir süre sonra "Record" stüdyosunda bir müzisyen olarak kendimi yenebildim, bu müzik alanında yaptığı ilk eserdi. 1986'da daha önce Saratov bölgesindeki Levon Vardanyan grubundaki ilk tura çıktı.

Sergei Krylov'un olağandışı görüntüsü (şarkıcının fotoğrafı, bkz. yazıda hızlı bir şekilde yalnız yüzmeye başlama fırsatı verdi. Böylece, 1 Nisan 1987'de, ilk performansı 20.000 izleyicinin önünde kahkaha atma festivalinde gerçekleşti. Sergei, orijinal konuşma biçimi, renkli görünüşü ile ayırt edildi, bu yüzden halkın ilgisini çekmeden kalmadı ve popülerliği hızla büyümeye başladı.

kanatlar sergey şarkıcı

1988, Krylov için onun için önemli bir yıl olduRus sahnesinin prima donna kendini gözlerini çevirdi. İletişimlerinin bir sonucu olarak bir klip "Merhaba, Alla Borisovna" vardı. Ortak hitlerin kaydına, yetenekli bir müzisyenden genç bir çocuğu zamanında fark eden Rus gösteri sanatçısının ünlü sanatçıları katıldı. Sanatçı, Yuri Loza, Matvei Anichkin ile verimli çalışmayı başardı.

Krylov'un ünlü hitleri

Genç bir göstericinin popülaritesi hızlıdırefsanevi 90'lara dönüştü. Moskova Gençlik Sarayı'nda, Tanrı'nın bir şarkıcısı olan Sergey Krylov, yetenekli olduğu her şeyi gösterdi ve kısa süre içinde modern sanatsal buluşmalarda kararlı bir pozisyon aldı. O zaman, izleyici standart olmayan kişilikleri sevdi, bu yüzden büyük bir samimiyetle karşılandı.

Sonunda, 1 Aralık 1991'de sanatçı, yüceltilen "Kız" adlı yeni ismini gerçekleştirdi. Bu kompozisyonu sevgili annesinin 50. doğum gününe adadı.

1992-1994 yılları arasında şarkıcı Sergei Krylovgece kanalında liderdi. Yine de orada durmuyor ve sürekli yeteneğini gerçekleştirmenin yeni yollarını arıyor. 1994 yılında Eurovision'da Rus sanatının sponsoru oldu. Daha sonra, en çeşitli yaş kategorisinde seyirciyi heyecanlandıran "Angel-421" şovunu yaratır. 1995'te sanatçı ilk solo konserini ilk kez verdi, ancak Rusya'da değil, Amerika'da.

şarkıcı sergey kanatları biyografi

Sanatçı Vladimir Vysotsky'nin 60. yıldönümünü göz ardı edemezdi. Bu etkinliğin şerefine, "Monsieur Vysotsky" adında bir rekor yayınladı ve bize geri döndü.

2003 yılında, Krylov dünyaya bir albüm ile başladı"Her şey normal" ismi. Ancak 2006 yılında, adam modelleme işinde rol aldığı sıra dışı ve standart dışı çözümü bir kez daha şaşırttı.

Sergey Krylov'un kişisel hayatı - şarkıcı ve şovmen

Sergei tiyatro üniversitesinde okuduve yakında bir baba oldu. İlk evlenme, Krylov'un kızı Caroline'ı (31 Ocak 1980'de doğan) getirdi. Genç aşıklar hayatın zorluklarıyla başa çıkamazdı ve sendika bir sonraki yıl olduğu gibi dağıldı. Aile hayatı hakkında erken öğrenme, genç oyuncu, zorlukları bağımsız olarak çözmeyi ve herhangi bir durumdan nasıl kurtulacağını öğrendi. Akrabalar kendilerini uzun süre Sergei'nin standart dışı davranışlarına bıraktılar. İlk karısını boşanmış olan Krylov, kaderin yeni bir tutkuyla buluştuğu başka bir şehre taşınır. Sevgi Dubovik, kahramanımızın da üzerinde çalıştığı Yaroslavl Enstitüsü öğrencisi oldu. Kız onu samimiyetiyle, pozitif enerjisiyle ve nezaketiyle kazandı ve ona gerçek bir dost oldu. Bu evlilikte, genç ailesinin 5 Kasım 1992'de Jan oğlu vardı.

Sergey Krylov şarkıcı fotoğraf

Başarılar ve ödüller

2006 yılında Lomonosov düzenini aldı. "Eh-h-x, Razgulay!" Festivaline katıldı. 2009 yılında popüler şarkı "Kız" ile.

Sonuç olarak, şarkıcı Sergei'yi eklemek istiyorumKrylov, gösteri dünyasının dünyasında büyük takdir ve çarpıcı sonuçlar elde etti. Yaratıcı etkinliğine ek olarak, güçlü ve birleşik bir aile kurmayı başardı. Müzik endüstrisinde başarılar dileriz ve her zaman zirvede olabiliriz.

Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen

Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen

Related news

 • Kedilerle İlgili Çözülememiş Bir Gizem: Henry’nin Cebi
 • Çocuklar İçin Yastıklı Yer Yatağı Yapımı
 • Dilber Dudağı Tatlısı Tarifi
 • Krem Rasputin: gerçek geribildirim
 • Salon filtresi (Kalina-VAZ) nasıl değiştirilir
 • Damar Genişlemesi Nedir Nerelerde Olur Nasıl Önlenir

 • Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 87

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen


  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 21

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 11

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 62

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 57

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 26

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 15

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 66

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 75

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 23

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 54

  Şarkıcı Sergei Krylov - Rus aktör, şovmen 48