Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 52 08.02.2019, 20:38

Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam

Sergey Penkin, Rusyanın parlak bir temsilcisidirPop. Güçlü bir sesi 4 oktav ve baskısız bir yaratıcı enerjiye sahiptir. Biyografisinin ve kişisel hayatının ayrıntılarını bilmek ister misiniz? Şimdi bunun hakkında konuşacağız.

Sergei Penkin: biyografi, çocukluk ve ergenlik

Penza'da 10 Şubat 1961'de doğdu. Gelecek şarkıcı büyük bir ailede büyüdü. Sergey'in babası makinist olarak çalıştı. Ve annem ev hanımıydı. Dairede temizlik ve konfor sağladı ve aynı zamanda çocukların yetiştirilmesinde rol aldı. 3 yaşından itibaren kahramanımız müziğe ilgi göstermeye başladı. Küçük çocuk kilise korosuna bile kabul edildi. İlk başta Sergei bir rahip olmak istedi. Ama zamanla bu fikri terk etti.

Sergey Penkin

Sergei Penkin iki okula katıldı - düzenli vemüziği. Yüksek iş yükünden hiç şikayet etmedi. Haftada birkaç kez çocuk piyano ve flüt okuduğu müzik okuluna gitti. Öğretmenler onun için parlak bir gelecek öngörmüştü. Lisede Sergei, Öncülerin Evi'nde bir müzik grubunda çalışmaya başladı. Boş zamanlarında, adam yarı zamanlı çalıştı, restoranlar, kafeler ve çeşitli etkinliklerde çalıştı.

Öğrencicilik ve askerlik hizmeti

"Olgunluk sertifikası" almış olanyerel kültürel aydınlanma okulundaki belgeler. Giriş sınavlarıyla problemler ortaya çıkmadı. 1979 yılında, Penkin bu eğitim kurumundan mezun oldu. Sonra orduya alındı. Sergei topçu birimine yollandı. O ordu topluluğu "Kırmızı Chevron" da bir vokalistti.

Moskova'nın Fethi

1980'lerin başında, Sergei Penkin döndü"Vatandaş". Ebeveynlerinin boynuna oturup gitmeyecekti. Adam Penza'da sadece birkaç gün kaldı, sonra Moskova'ya gitti. Başkentte kapıcı olarak bir iş bulmayı ve ortak bir apartman dairesinde bir oda almayı başardı.

Sergey Penkin fotoğraf

Boş zamanlarında, adam çalıştırestoran "Luny". Zengin ziyaretçiler yüksek sesle alkışladı ve cömert bir ipucuyla ödüllendirildi. Birkaç kez kahramanımız Gnesinka'ya girmeye çalıştı. Ve sadece 1986'da şanslıydı: Bu prestijli üniversitenin öğrencisi oldu.

Yaratıcı etkinlik

1992 yılında, Sergei Penkin Gnesinka'dan mezun oldu. O zamana kadar, ilk albümünü Holiday (1991) yayınlamıştı. Eşsiz bir sese sahip sanatçılar Paris, New York ve Londra'da sahne almaya davet edildi.

Penkin'in ilk yardımı Aralık 1991'de gerçekleşti.Petersburg'da yıl. Oktyabrsky Konser Salonu kapasiteyle doluydu. Şimdi iki düzine albüm ve 8 klip üzerinde şarkıcı yaratıcı kumbara. Ayrıca 10 filmde başlamayı ve farklı ülkelerde yüzlerce konser vermeyi başardı.

Kişisel hayat

Birçok hayran, ücretsiz olup olmadığını bilmek isterSergei Penkin'in kalbi. Şarkıcı evlendi. Bir İngiliz gazeteci olan karısı Elena Protsenko ile birlikte Londra'ya yaptığı geziler sırasında tanıştı. O zamanlar makalesinde yer alan Sergei Penkin, ünlü bir müzisyen değildi. Bu nedenle, karısını merkantilizmi mahk conm etmek imkansızdır.

12 yıldan fazla, Sergei ve Elena buluştu - sonra oMoskova'ya geldi, o zaman Londra'ya. 2000 yılında resmi ilişkiyi resmileştirdiler. Aynı zamanda, çift farklı ülkelerde yaşamaya devam etti. Evlilikleri uzun sürmedi. 2002 yılında Protsenko ve Penkin boşandı. Dostluk ilişkilerini sürdürmeyi başardılar.Sergey Penkin biyografisi

Şu anda, şarkıcı kişisel olarak dikkatlice gizliyorDışardan gelen hayat. Bununla birlikte, yazılı basınla yapılan bir röportajda, sık sık "işyerinde evli" olduğunu söyledi. Ve gerçekten, Penkine'nin provaları ve görünümleri, önümüzdeki aylar için boyanmıştır. Yaratıcı başarılar ve harika bir aşk diliyoruz!

Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Şişmanlığın kedilere zararları
 • Bubu’nun Çemberi
 • Kendi ellerinizle boynunuza nasıl bir tıkırtı yaparsınız
 • Bebeklerinizin Sebepsiz Yere Ağlaması Kolik Olabilir
 • Tyumen manzaraları

 • Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 47

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam


  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 26

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 3

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 48

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 45

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 4

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 49

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 17

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 66

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 5

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 100

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 29

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 96

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 37

  Şarkıcı Sergei Penkin: biyografi, müzikal kariyer ve kişisel yaşam 44