Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 2019

Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 2019

Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 8 07.02.2019, 06:21

Arthur Sarkisov - Ermenistan'ın baş oyuncusu

Arthur Sergeevich Sarkisov, şu anda Nizhny Novgorod futbol kulübü "Volga" da forvet oyuncusu olan ve aynı zamanda Ermenistan milli takımının bir parçası olan bir Ermeni futbol oyuncusudur.

Arthur Sarkisov

Çocukluk, gençlik ve bir sporcunun kariyeri başlangıcı

12 yaşındayken Arthur Sarkisov futbol oynamaya başladı. Birçoğu, büyük bir başarı elde etmek istiyorsanız erken çocukluktan bu spora katılmanız gerektiğine inanıyoruz. Ancak bu yanlış bir görüştür. Ve Artur Sarkisov - İstersen, futbol ve ergenlik yapabileceği gerçeğini açık bir örneğidir. Eğitim "Strogino" adlı bir futbol okulunda gerçekleştirildi. Bir kez takımla gerçekleşti dost maçında "Reutov" atlet puanı hat-trick tebeşir başardı. Bundan sonra, Moskova Bölgesi kulüp liderleri oyuncuya bir sözleşme imzalamaya yönelik elverişli bir teklifte bulundu. Ve tabii ki kabul etti. İlk sezon uzun zamandır hatırlandı. Profesyonel bir seviyede, futbolcu 29 gol düzenledi ve burada üç gol attı. Arthur Sarkisov bu takım için uzun süre oynamıştır. Fakat 2008'de Reutov, dağıtıldığından dolayı finansman ile ilgili büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Sonra Arthur Sarkisov başka bir takıma taşındı - "Lokomotiv-2". İki sezon boyunca bu takımın en skorer ismi oldu. Ayrıca, 2019 yılı sonunda profesyonel futbol ligi, "Batı" bölgesinin en iyi saldırganını seçti. Futbolcu, rakibinin atışına 21 gol atarak, en iyi oyuncusu oldu.

Arthur Sergeyevich Sarkisov

Futbol büyümesi

"Lokomotif 2" de çarpıcı bir oyun forkeni değilfark edilmeden gitti. İlk takımın liderleri dikkatlerini oyuncunun spor yeteneklerine çevirdi. 2019 yılında 9 Aralık günü sporcu Lokomotiv ile sözleşme imzaladı. Bir buçuk yıl boyunca uzun sürmedi. Arthur Sarkisov, futbol kulübünün baş antrenörü Yuri Krasnozhan (Kazakistan milli futbol takımının teknik direktörlüğünü yapıyor) başkanlığında tek bir toplantı düzenledi. Türkiye'de yapıldı. Ancak Mart ayında futbolcu sözleşmeyi üç yıla kadar uzattı ve daha sonra "Shinnik" kulübü tarafından güvenli bir şekilde kiralandı. Yaroslavl ile aynı takımda yaptığı ilk maç, 4 Nisan'da "Khimki" ile oynadı. Sonra Eldar Nizamutdinov'un 64.dakikada yerini aldı. Ve 25 Nisan'da skor hesabını açtı. Alania ile bir maçta bu oldu. O zamanlar önemli bir futbolcusu olan futbolcu Arthur Sarkisov, 48.dakikada takımının golü attı. Bu toplantının sayesinde 2: 2 puan ile sona erdi. Futbolcu kendisini iyi gösterdi ve sezon sonunda "Shinnik" kulübünün ikinci golcü oldu. 2012'de 23 Temmuz'da Arthur Sarkisov, 14. numarayı seçtiği Nizhny Novgorod "Volga" için tüm kira hakları için oynamaya başladı. 2013'te, 18 Haziran'da Yekaterinburg ekibi olan Ural ile üç yıllık bir sözleşme imzaladım. Ve kısa süre önce, 11 Şubat 2014'te Volga'ya döndü.

Arthur Sarkisov - Futbolcu

Ermenistan ekibi

2011'de Arthur 27 Temmuz'da Arsenal'e çağrıldı.Ermenistan milli takımı tarafından düzenlenen bir toplantı. Litvanya ile yapılacak dostça bir maç hazırlıkları yapıldı. İki hafta sonra, 10 Ağustos'ta Arthur, ilk maçında Ermeni takımının başlangıç ​​sıralamasında yer aldı. Ancak 58. dakikada yerini Yura Movsisyan aldı. 6 Eylül'de milli takım için Arthur ilk golünü attı. Slovakya ile bir maç sırasında oldu. Bu arada, bunun dikkat çekici bir buluşma olduğu belirtilmelidir. Ermeniler kendilerini mükemmel bir şekilde gösterdiler ve Slovakya'dan evlerinde ev sahibi takımın rakiplerine karşı dört gol atarak kazandı! Ve 2012'de 7 Eylül'de Malta a konuk maçında Sarkisov tek golü rakibinin golüne gönderdi (70. dakikada). Bu amaç sadece takımın değil, genel olarak tüm maçın açılışını da açıkladı, çünkü sona erdi - Ermeni takımının lehine 1: 0'dı. Şubat ayında bilinen ilginç bir gerçeği belirtmek gerekir ki, Ermeni ekibi maçın olmadığı FIFA notunda bir antrenör olan otuzuncu dereceye yükseldi.

Sarkisov Artur Yuryevich

"Volga" ya dön

Futbolcu çeşitli aldığını iddia ediyordiğer kulüplerden teklifler, ama o, o sessizdir. Davetin diğer ülkelerden gelmesine rağmen, seçim "Volga" lehine yapıldı. Arthur Rusya'da kalmak istedi. Kulüpte meydana gelen değişikliklerle ilgili olarak, oyuncu yeni oyuncuların geldiğini not eder. Saldırgan, "Şu anda ekibin hangi rotada olduğu ve antrenörlerin personeli tarafından hangi futbolun değerlendirildiği konusunda kesinlikle belirgindir". Bugüne kadar, futbolcu gelecek maçlardan ve oyundan çok şey beklemektedir. 2014'te "Volga" için, Arthur zaten iki gol attı.

İlginç gerçekler

Rusya'da oyuncuya sahip olduğunu belirtmekte fayda var.birkaç neredeyse tam isimler ve isimler. Örneğin, Arthur Sarkisov, Teknik Bilimler Adayı. Ayrıca Rusya'da jinekoloji alanında oldukça tanınmış bir doktor olan tam bir isim var.

Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 2019

Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 2019

Related news

 • Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri
 • Sokolnikideki St. Vladimir hastanesi: fotoğraflar ve yorumlar
 • Patara Antik Kentinde 1000 yıllık Viking kılıcı bulundu
 • Soğanlı Yumurta Tarifi

 • Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 19

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu


  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 70

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 47

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 14

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 93

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 31

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 28

  Arthur Sarkisov - Ermenistanın baş oyuncusu 83