Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 2019

Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 2019
22.08.2019

Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 32

"Astoria-Motors": Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56)

Şimdi bir araba satın almak hakkında düşünüyorHer. İlk bakışta bu basit bir konudur; ancak bu konuyla ilgilenirseniz, her şeyin tersi olduğu ortaya çıkar. İhtiyaçların ve finansal imkânların esas alındığı satın alma için bir model seçmek ve bundan sonra ilgi arabasının en düşük fiyata sunulan bir otomobil bayiini bulmak gerekiyor. Bununla birlikte, iyi bir üne sahip bir kuruluş seçmeniz gerekir. Bunun için incelemeleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Aşağıda, Astoria Motors otomatik gösterisi ve müşteri incelemeleri açıklanacaktır.astoria motorors yorum

Hakkımızda

Motor gösterisi Astoria Motors yeni uygularkilometre mesafedeki otomobiller. Buna ek olarak, başka hizmetler de burada sağlanabilir. Bir araba satın alırken, bir otomobil bayiinin birçok bankayla işbirliği yapması sayesinde, kabul edilebilir koşullarla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Satın aldıktan sonra, otomobilin çeşitli programlar için sigortalanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bir otomatik kredi yapıp servis yapabilir ve gelecekte - onarım yapabilirsiniz.

St. Petersburg'da bir merkez var: ul. Salova, 56. Astoria Motors Motor Show'un incelemeleri, otobüs, tramvay veya metro ile herhangi bir sorun yaşamadan gidebileceğinizi bildirmektedir. Geri istemciler kural olarak kişisel arabada kalırlar.

İşte büyük bir ürün yelpazesihem yerli hem de yabancı üretime ait otomobiller. Her zaman mevcut bütçe modelleri ve premium fiyat segmenti modelleri. Ve St. Petersburg'daki motorlu şov Astoria Motors hakkındaki değerlendirmelere bakarak, herkes uygun bir otomobil seçebilir.

astoria motors saint peterburg yorum

Kredi ve taksit

Showroom "Astoria Motors" da çok sayıdabütçe araçları, maliyeti hisse ve indirimlerle daha da azaltılıyor. Bununla birlikte, bu tür koşullar altında bile, birçok kişi, büyük olduğu için, gerekli miktarı bir süre ertelemek zorunda kalmaktadır. Bu nedenle, kendilerini kendi arabalarına sahip olmaktan alıkoyuyorlar. Ancak acilen araba gerektiğinde ve olmadan çalışmayacak durumlar söz konusudur. Ardından, kredi veya taksitle satın almaya yardımcı olun. Bu tür eylemler sayesinde kısa sürede bir otomobil sahibi olabilirsiniz ve bu büyük kayıp getirmez. Kredi ödene kadar sadece bir ayda bir ödeme yapmak gerekiyor. Astoria Motors otomobil fuarı ortaklarının iyi bir üne sahip popüler bankalar olması nedeniyle, müşteri en uygun kredi programını seçebilir. Bu davadaki asgari faiz oranı yılda% 24'tür.

Hiç para yoksa, düzenlemek en iyisidirpeşinatsız kredi. Minimum para miktarı toplanırsa, ilk taksitli bir kredi uygundur, bu da biraz daha karlı olur. Müşteri bir miktar biriktirir, ancak bir araba satın almak için yeterli değilse, taksitleri düzenlemek daha iyidir, bu da daha karlı olur.

 araba showroom astoria motors salo 56 yorumlar

Sigorta kaydı

Showroom'da bir araba satın aldıktan sonra "Astoria"Motors »da sigorta düzenleyebilir. Tabii ki bunu kendi başınıza yapmak mümkündür, ancak o zaman aldatılmayacağınız ve kârlı teklifleriniz olan bir sigorta şirketine bakmanız gerekecektir. Bu otomobil bayisine dönerseniz, tasarım güvenilir bir şirket vasıtasıyla gerçekleşecektir. Burada OSAGO ve CASCO programı için sigorta düzenleyebilirsiniz. İlk durumda, belge bir kaza durumunda yaralanan bir kişi olarak ödeme almanızı sağlayan zorunludur. KASKO her durumda ödemeleri garanti eder. İkinci sigorta daha pahalıdır, ancak arabayı daha sakin çalıştırmak için daha sık yapılması tercih edilir.

Karayolu taşımacılığı hizmeti

Şirketin resmi web sitesinde çok şey yapabilirsiniz. Bununla birlikte, hepsinin en uygun işlevi arabanın sırasıdır. Müşteri showroom'dan uzakta yaşarsa, bir araba sipariş edebilir ve sitede teslim edebilir. Bu durumda, teslimat farklı şekillerde - özel bir tren veya çekici - gerçekleştirilebilir. Ayrıca, araba bir feribotcu tarafından teslim edilebilir.

motor gösterisi incelemeleri

Müşteri bir sakin değilseSt. Petersburg ve orada toplu taşıma araçlarıyla var, ancak nasıl özel bir arabada ayrılmak bilmiyorsa, o zaman kenti terk etmeden önce refakat edilebilir. Alıcılar motosiklet Astoria Motors (Salova, 56) teslimat hakkında hemen hemen olumlu geribildirim istemektedirler. Hizmetin çok uygun olduğunu unutmayın.

Kayıt için başvuru

Bir araba satın aldıktan sonra gerekliyasal sömürü için kayıt yaptırmak. Trafik polisinde yap. Üretim için belirli bir süre boyunca aynı hizada durmanız ve ardından tüm gerekli araç mekanizmalarının verimliliğini denetleyiciye göstermeniz gerekiyor. Bütün bunlar çok zaman alır. Aracınızı rekor seviyeye çıkarmak için otomobil fuarına başvurduğunuzda, St. Petersburg'daki Astoria Motors hakkındaki değerlendirmelere bakarak, tüm süreç daha hızlı gidiyor.

Kilometre yüklü bir araba satın alırken bu işlemarabayı kayıttan çıkarmak ve daha sonra geri koymak gerektiğinden daha fazla zaman alır, ancak yeni sahibinin adına. Motor gösterisi tüm bu işlemleri daha hızlı yapar, çünkü ne ve nasıl çalıştığını bilir.

Astoria Motors spb incelemeleri

Teknik Merkezi

Bir araba satın aldıktan sonra, belli birmakinenin bakımını yapmak gerekecektir. değil sadece petrol değil, aynı zamanda tüm diğer sarf malzemelerinin gerekli olduğu için kendinizi tavsiye edilmez de genişlemiş. Ayrıca, bu hizmet çok ucuz olması şüpheli garajlar için geçerli değildir. Böyle bir hizmetin çalışanları şey, örneğin yağ değil kapsayacak, şaşkın ve gerçeği, daha sonra araba düzgün çalışmaz ve kırılması Motor durumunda bu sorunu çözmek olmaz.

Arabayı korumak en iyisiPetersburg'daki Astoria Motors'un teknik merkezine başvurun. İncelemeler, her şeyi niteliksel olarak yapacaklarını ve iş için garanti verdiklerini söylüyor. Çeşitli hatalar durumunda, bunları çözmek için buradan iletişime geçebilirsiniz. Buradaki tüm işler, deneyimli servis uzmanları tarafından modern ekipmanlarla yapılmıştır, çünkü servis ve tamir kalitesi en üst seviyede.

Astoria Motors hakkında değerlendirme

Müşteriler bazen görüşlerini dile getiriyorlarmotor şovu. Çoğu zaman Astoria Motors hakkında olumlu yorumlarda ifade edilir. Müşteriler, herhangi bir sorunun çözümünde yardımcı olmaya hazır çok samimi çalışanların olduğunu belirtiyor. Yöneticiler, müşteriye işlemin başlangıcından sonuna kadar eşlik edecektir.

Ayrıca "Astoria Motors" ile ilgili incelemelerde araba showroom otomobiller için en düşük fiyatlar not. Çoğu zaman kabin içinde geniş bir araba seçimine dikkat edin.motor gösterisi astoria motorlar aziz peterburg yorumlar

Ancak, olumsuz da varAstoria Motorları. Onlarda, müşteriler bazen kullanılan otomobillerin kalitesinin içler acısı olduğunu savunuyorlar. Bu şaşırtıcı değil, çünkü bu tür arabalar çoktan sömürüldü.

Sonuç

Showroom "Astoria Motors" satın alınabilirçekici bir fiyata arabalar. kullanılmış bir araba satın alırken Ancak, dikkatli onun durumunu kontrol etmek gerekir ve bunun St. Petersburg "Astoria Motors" incelemek ve ön yorumlar için bağımsız bir uzman almak en iyisidir. Burada araba seçimi çok büyük.

Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 2019

Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 2019

Related news

 • DUVAR SÜSÜ MİNİK PONPONLU KİLİM YAPILIŞI
 • Burma Poğaça
 • Kadınlara özel teknoloji ürünleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Peskovdan Erdoğan sorusuna yanıt: Minnettarız ama gerek yok

 • Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 3

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56)


  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 78

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 56

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 89

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 83

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 91

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 6

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 33

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 75

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 53

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 97

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 17

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 49

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 61

  Astoria-Motors: Showroom hakkında yorumlar (St. Petersburg, Salova, 56) 80