Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 69 20.02.2019, 12:38

Astrid Lindgren'in çalışması - "Rasmus the Vagabond": kısa bir özet

Bugün Astrid'in çalışmaları hakkında konuşacağızLindgren - "Rasmus the framp". Bu hikayenin kısa özeti aşağıda ele alınacaktır. Bu eser birkaç kez tarandı: 1981'de İsveç'te ve 1978'de SSCB'de bu hikayeye dayanan iki seriden uzun metrajlı bir film çekildi.

"Rasmus the tramp" - bir özet

rumus serseriHikaye İsveç'te gerçekleşir. Geçen yüzyılın başında "Rasmus the Vagabond" adlı eserde anlatılan olaylar gerçekleşir. Kısa içerik, başkana bir girişle başlamalıdır. Bu bir yetimhaneden dokuz yaşındaki bir oğlan çocuk. Yetimlerin sevgiye ve sevgiye ihtiyacı var. Yetimhanedeki çocukları yetmiyor.

kaçış

Hikayenin ana bölümünün yeniden retansiyonuna geçtikRasmus Vagabond. Kısa içerik, bu yetimhanenin baş müfettişi Froeken Hök'le bir tanıdık olarak devam edecek. Öğrencisini sürekli olarak boş mağnurlarla taciz eder. Oscar Perekati alanıyla kaçmaya karar verir - kahramanın en yakın arkadaşı olan sokak sakso. Birlikte, arkadaşlar ülke çapında seyahat ediyorlar. Arkadaşlar bir zamanlar inanılmaz derecede zengin bir malikâneden geçtiler. Oscar içeri girmeye karar verdi. Oğlanı olası tehlikelere karşı korumak için dışarıda kalmasını ister. Sonuç olarak, gezisi sayesinde, yetim ve haydut suç işlemiş ve değerli resmi metnine götürüyor. Sonra oğlan ve Oscar Nilsson çifti için buluşurlar. Onlar yetim onlarla yaşamak için ikna. Bard bir arkadaşın teklifi kabul etmesini öneriyor. Anne babaya ihtiyacı olduğunu, sokakta yaşayamayacağını açıklıyor. Ancak kahraman Nilsson'ı reddeder, ancak inanılmaz derecede iyi insanlar olduklarını itiraf ediyor. Oğlan bir arkadaşına çok bağlıydı. Barınaktan ayrıldıktan sonra bulmayı başardığı hayatı sever. Yazar, kahramanını özsızlık ve samimiyet olarak ödüllendiriyor.

karakteristikleri

lindgren rasmus trampSonra, ana karakteriHikaye "Rasmus the Vagabond." Özet, bu nedenle, daha eksiksiz olacaktır. Hikaye çizgisinin başında, 9 yaşındaki oğlan, barınak sakinlerinin geri kalanı gibi, fiziksel olarak daha ahlaki olarak aşağılanmaya maruz kalmaktadır. Çocuklara itaat ve yardımseverlik öğretilir. Ancak bu şekilde, potansiyel ebeveynlerini memnun edebiliyorlar. Öz-değer duygusu insanda giderek ortadan kalkıyor. Rasmus savaşmaya çalışır. Bu yüzden Astrid Lindgren'in "Rasmus the Vagabond" adlı arsasını gözden geçirdik. Hikayenin özeti yukarıda verilmiştir.Related news

 • Yulaf Hangi Vitaminleri İçerir
 • Çifte Saadet11
 • Merkez Haberleri: Erzincanda ev yangını 3 kişi hastanaye kaldırıldı
 • Akdeniz Tipi Beslenme Astımdan Koruyor
 • Kodlayıcı ... Coder: açıklaması, işlevleri ve özellikleri

 • Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 57

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet


  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 70

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 34

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 4

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 70

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 100

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 82

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 87

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 70

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 79

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 10

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 100

  Astrid Lindgrenin çalışması - Rasmus the Vagabond: kısa bir özet 18