Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planıAstronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı


Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 22 09.03.2019, 22:27

Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı

diyet kozmonotlar yorumlarBu diyetin neden böyle olduğu bilinmiyorBelirli bir isim, ancak birçok kişi onun etkinliğine tanıklık ediyor. İçeriği çok zor, yirmi gün içinde 20 kiloya kadar atmanıza izin veriyor. İncelemeleri çoğunlukla olumlu olan kozmonotların diyeti, konuşacağımız katı kısıtlamalar gerektirir.

Gıda özelliği

Bu diyetin prensibi sürece çok benzeruzay kaşifleri eğitimi. Bu isim var Belki de bu yüzden. sindirim vücudunda enerji büyük miktarda harcadığı toplu proteinler, tüketimi - diyet (zaten derecelendirme, oldukça anlamlı kanıtlanan) astronotlar farklıdır temel ve ana özelliği. Ama hacim olarak kendilerini rahatlatmak için, size büyük ölçüde yirmi gün süreyle gastronomik yemek çeşitliliği azaltmak gerekir.

Yirmi gün menü

Yani, eğer yemek hakkında konuşursak, o zaman daha kolay değilBu olur. Diyetin hesaplanması kolaydır, çünkü herkes için aynıdır. HER GÜN, programa göre açıkça yemelisiniz: kahvaltı için bir yumurta (tereyağı veya kızartma olmadan kızartma - seçiminiz) ve bir bardak kefir (veya kahve) olmalıdır. Akşam yemeği yüz elli gram kaynatılmış tavuktan (tabii ki deri olmadan) ve yarım litre et suyundan oluşmalıdır.diyet kozmonot kilo kaybetmeÖğleden sonra atıştırmak size "zamynaete" aynı bardak yoğurtya da kahve. Akşam yemeği için - iki yüz gramdan fazla yağsız süzme peynir veya bir bardak kefir. Yemekler arasında, vücudu arındırmak ve kilo vermeye yardımcı olacak, gazsız su içmek için bol miktarda bulunur. Ama önümüzdeki yirmi gün için tuz, şeker ve baharatlar için unutun. İşte bu yüzden - kozmonotlardan oluşan bir diyet. Bu konuda yapılan yorumlar çok parlak ve olumlu, ancak deneycilerin çoğu bu tür beslenmenin yan etkilerini gözden kaçırıyor.

Astronotların Diyeti. İncelemeler zayıf

Çoğunluğundaki incelemeler çok iyive coşkulu sözler. Bir kız, neredeyse bir buçuk kez ciltte azaldığını söylemekten alamadı. Bir diğeri, kurs başına on beş kilogram attığını yazdı, ama aynı zamanda, diyeti diyetten attı. Üçüncü, plaj mevsimi için beş gün içinde altı kilogram hızla kilo vermiştir. Ama bir süre sonra yazılmış olan bazı eleştiriler de vardı. Bireyler bu yöntemi "Kremlin" diyetiyle karşılaştırdılar.

Astronotların Diyeti. Yan etkiler hakkında geribildirim

Yani, öncelikle kaynakların çoğundaBu kaybın sadece kalorilerin değil, aynı zamanda birçok yararlı maddenin (mineraller, vitaminler) de büyük bir kaybıyla ilişkili olduğunu göstermez. Ve bu, beriberi garantilediğiniz anlamına geliyor. Sonuçta, en zararlı ve yanlış beslenmeyle bile, mikro / makro besinler, vitaminler, karbonhidratlar, proteinler yanında yağlar da alıyoruz. İşte, tüm bunlar en aza indirildi. Yani, bir vitamin kompleksi almanız gerekiyor.

İkinci nokta, vücut için büyük bir stres.özelde mide bağırsak sistemini belirtir. Sistemin performansında herhangi bir değişiklik en ufak ipucu varsa, bu gücü vazgeçmek. Eğer Juba sistemlerinin ciddi hastalık varsa Genellikle, - daha iyi güvenli oynamak ve ünlü şiirindeki gibi olacaktır "- ... ve şimdi tedavi altına tekrar ince yetiştirilen". "Kremlin" diyet ile bir karşılaştırma sonra tesadüfen değildir. kilo kaybı dönemi için temelde vücudu zayıflatır.

diyet hesaplamakBağışıklıkla ilgili problemleri olanlar, bu tür kilo kaybını bile düşünmemelidir. Güçlü bir stresle birlikte gerekli maddelerin olmaması, bağışıklıkta daha da büyük bir azalma sağlayabilir.

Fiziksel emeğin yanı sıra, fitnesszorlama ve diğer egzersizler, kendinizi tamamen bitkin hale getirmemek için iptal edilmelidir. Fiziksel egzersiz, diyetin bitiminden on gün sonra, yavaş yavaş (ve bu çok önemlidir!) Sonra başlayabilir. Sınırlı bir arz ile gider. Diyet sonrası bir ay boyunca, baharatlı, kavrulmuş ve füme kullanımını sınırlamak gerekir.

Ve, bu arada, eğer hatırlarsan, hızlı kilo kaybı veGörünüşe göre sizi etkiler. O seksi uzaktır olmazdı çünkü Hatta genç deride sadece yetişmek için zamanı yoktur. O tür sarkma ve hatta, ben sarkık, diyebilirim.

Sonuç

Bu, kesinlikle, hepsi bu. İncelemeler hakkında kandırılabilen kozmonotların diyetinin birçok dezavantajı vardır. Ruh ve bedende zayıflık için değil. Ancak kontrendikasyon yoksa, yılda bir veya iki kez plaj mevsimine kilo vermek veya yeni (veya eski) bir elbise almak için bunu uygulayabilirsiniz.

Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planıAstronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı

Related news

 • El Bakımı
 • Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler
 • Kalp ağrısı nedenleri nelerdir tedavi yöntemleri
 • Sperm şöyle der: Bu döllenme ile müdahale eder mi
 • Güney Kore Savunma Bakanlığı
 • Endüstriyel tesislerin kiralanması: tesislerin denetlenmesinden sözleşmelerin imzalanmasına kadar

 • Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 91

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı


  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 77

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 21

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 31

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 26

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 78

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 1

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 29

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 80

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 55

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 36

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 52

  Astronotların Diyeti. Geribildirim ve yemek planı 89