Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 2019

Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 2019
22.09.2019

Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 7

Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf

Modern dünyadaki dizüstü bilgisayarlar neredeysesatış ve prevalansa lider konumda. Güçlü özelliklere sahip bazı bütçe modellerine dikkat etmeye değer. Böyle bir dizüstü bilgisayar Asus A6R. Satın almak yaklaşık 30 bin ruble için herhangi bir uzmanlaşmış mağazada olabilir. Paranın değerinde olup olmadığına karar vermek için tüm özelliklerini göz önüne almak gerekiyor.asus a6r

özellik

Monitörün çapraz çizgisi 15.4 inç (1280x800), tipWXGA. Ekranın renk doygunluğu iyi. İzleme açısı basitçe şaşırtıcıdır. Bununla birlikte, ekran dikey konuma biraz kaydırırsanız, görüntüyü ortaya çıkarmak için çok çalışmanız gerekir. Yine de, biraz çarpıtılmış. Asus A6R dizüstü bilgisayar, 4400 mAh kapasiteli bataryadan 2,5 saatten fazla çalışıyor ve 1.5 saat şarj ediyor, bu da oldukça kabul edilebilir bir sonuç.

Dizüstü bilgisayarın boyutları: 354х285х35 mm. Cihazın ağırlığı yaklaşık 3 kg'a ulaşıyor. Mikrofonlar, kulaklıklar ve flash kartlar için konektörler bulunur. Sürücü - DVD-RW. Dizüstü bilgisayar Wi-Fi, Bluetooth (sürüm V2.0 + EDR) destekliyor. 0.35 için bir web kamerası var Mr. Bellek miktarı 2048 MB'dir. Mark Intel'in işlemcisi, model Celeron M işlemci 360-380 (1,7 GHz). İşletim sistemi Windows XP Professional'dır. İnternette özgürce iletişim kurmanızı sağlayan birçok özel program vardır.

görünüm

Asus A6R'nin ergonomisi en yüksek seviyedeseviyesi. Kullanıcı ve yazılım arasındaki "aracı" olarak neredeyse görünmezdir. Klavye güzel görünüyor, yüksek değil, bu nedenle herhangi bir sorun olmayacak. Touchpad ayrıca neredeyse tüm tüketicilere de uyar. Keyifli bonus - tarayıcı, posta ve bilgisayar modlarını değiştirmek için bir tuş açma özel düğmeleri. Dahası, "Bluetooth" ve Wi-Fi sistemlerini kapatmak ve açmak için ayrı bir mekanizma var. "Sıcak" kombinasyonlar, ses seviyesini ve parlaklığı hızla değiştirmenize izin verir.laptop asus a6r

multimedya

Multimedya için özel bir şey söylemiyorsunuz. Asus A6R standart özelliklere sahiptir. Her biri 2 watt'lık gücü olan hoparlörler var. Harici hoparlör sistemini bağlamak için özel bir kanal da vardır. Modele kurulan mikrofon, oldukça iyi özellikler ile donatılmıştır. Tüm kullanıcılar yüksek kalitede olmasını sağlar.

Paket İçeriği

Dizüstü bilgisayar satın alma Asus A6R, komple settetalimatlar, bazı programlara sahip diskler, modem kablosu ve bir şarj cihazı. Ne yazık ki bu, üreticinin sağladığı tek şey. Ayrı olarak satın almak zorunda olduğunuz kese veya çanta. Bununla birlikte, lisanslı programlar ve işletim sistemi tüm dezavantajları kapsar.asus a6r spesifikasyonları

Sonuç

Yani, Asus A6R'nin her şeye sahip olduğunu söyleyebilirizgünlük işi yapmak için gerekli. Ekran, modern teknolojiye uygun olarak üretilmiştir. Bu sayede, saatlerce film izlemekten ve izlemekten endişe edemezsiniz. Klavye mükemmel bir görünüme ve bozulmaya özgü olmayan mekanizmalara sahiptir. Ayrıca mükemmel ve kullanışlı bir yere sahip limanlar da var. Bütçe defterinde küçük bir bonus olarak kurulan bir mikrofon var. İlke olarak, Skype veya başka bir "arayan" ile çalışırken kullanılabilirler.

Eksiler arasında sadece az miktarda güç görebilirsiniz3D modda piller ve zayıf işlevsellik. Ancak, böyle nüanslar böyle bir fiyat kategorisinde oldukça tipiktir. Tüm avantajları göz önüne alındığında, bu dizüstü bilgisayar Asus A6R'yi satın almaya hala değer. Özellikleri oldukça tatmin edicidir. Satın almak küçük bir fiyat için herhangi bir özel mağazada olabilir. İnternete girerseniz önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Bununla birlikte, kanıtlanmış kaynakları seçmeniz ve tüm tutarı asla ödemeniz gerekmez.

Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 2019

Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 2019

Related news

 • Rusyadaki Shatrovye tapınakları: örnekler
 • Çocuk Panço Detaylı Anlatımlı Yapılışı Türkçe Videolu
 • En Güzel Piksel Saç Modelleri 2019
 • Namaz Vakitleri
 • TRT 1

 • Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 12

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf


  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 45

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 48

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 88

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 24

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 14

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 33

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 25

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 21

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 65

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 34

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 73

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 37

  Asus A6R: modelin incelemesi, fotoğraf 78