Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 2019

Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 2019
16.09.2019

Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 22

Aventura, İspanya'nın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi

Park, Akdeniz kıyısında kurulmuştur.İspanya, Salou kentinde, ünlü Costa Dorada beldesinde. En ilgi çekici yerlere ek olarak, muhteşem bir su parkı PortAventura Aquatic, bir golf kulübü, dört otel, mükemmel kumlu plajlar ve sığ derinlik denizi var. İspanya'nın bir parkı olan Aventura, Avrupa'nın en büyüklerinden biridir; bir gün neredeyse tüm dünyayı ziyaret edebilir ve çok fazla izlenim elde edebilirsiniz. Sen, çocuklarınız gibi, bu yolculuğu uzun süre unutmayacaksınız.

İspanya'da aventura parkıİspanya'daki Park Aventura sizi ziyaret etmeye davet ediyorÇin, Meksika, Polinezya, Akdeniz, Vahşi Batı'da. Çocuklar "Susam" adlı bir çocuk ülkesini ziyaret edebilecek. Senin için konserler, tiyatro gösterileri düzenlenecek. Aktiviteler - Her tat için 30'dan fazla parça. Farklı tematik kafelerde ve lokantalarda yemek yiyebilir, farklı ülkeler ve insanlar mutfağını denedim. Butikler, hediyelik eşya dükkanları ve parkta bulunan mağazalarda zanaat ve hediyelik eşya satın alabilirsiniz.

Aventura (İspanya'da park) yüzülkenin en ünlü şehrinden kilometrelerce uzaklıktadır. Buraya farklı şekillerde girebilirsiniz: otobüs veya trenle, taksi ile veya bir transfer sipariş ederek. Kendi topraklarında bulunan dört otelden birinde yaşıyorsanız, parkı mutlaka istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çok yakın olan Salou'da kalabilirsiniz.

İspanya'da park aventuraPark programı zamanla değişiyor,Dolayısıyla, oraya gitmeden önce, bunu açıklığa kavuşturmak gerekir. Genellikle Mart ayından ekime, artı - Noel bayramlarında çalışır. Aktiviteler için biletlerin birkaç gün için hemen satın alınması daha karlı. Giriş bileti, projenin tamamı boyunca size bunlardan herhangi birisini ücretsiz olarak ziyaret etmenizi sağlar. Farklı bilet kategorileri var. Örneğin, bir gün yetişkinler / çocuklar / emekliler için sırasıyla - 45/39/39 avro. Yedi gün boyunca - 115/92/92 avro. Üç yaşın altındaki çocuklar parka ücretsiz olarak gidebilirler.

Turistik yerleri ziyaret ederken, İspanya'nın bir parkı olan Aventura'nın önemli bir tehlike oluşturduğu ve giriş konusunda çeşitli kısıtlamalar getirdiğini bilmeli ve hatırlamalısın. Mesela,ispanya eğlence parkı liman aventuraörneğin, "Shambhala", "Dragon Han" ve "Flight"Condor "yalnızca 1m'den 40cm'in üstünde olanlara izin verir. Yetişkinlerin eşlik etmesine izin verilmeyen cazibe merkezleri vardır. Bunların hepsini önceden önizlemeniz önerilir, böylece son anda sürpriz olmaz. Bunu yapmak için, hem de diğer yararlı bilgileri elde etmek için parkın sitelerinde: Rusça ve İspanyolca dillerinde yapabilirsiniz.

Tıpkı İspanya'nın kendisi gibi bir eğlence parkı"Port Aventura" aile dinlenme için çok iyi bilinen bir yerdir, bu yüzden önceden bilet almayı deneyin. Büyük olasılıkla daha ucuz olacak ve oldukça sıcak bir güneş altında uzun bir süre beklemek zorunda kalmayacak. Bu arada, unutma güvenli küçük aksesuar içine dağıtılmış oldu şapka ve rahat kıyafetler giymeye - konumlar kullanırken dışarı düşmesini engellemek için.

Aventura, İspanya'da bir park, sonuncusuİşinizin bir dakikası sizi rahatsız edecek. Ve işi her gün en güzel güzel şovla bitiyor. "Akdeniz" bölgesinde bir göl üzerinde yer alır.

Uzun bir hafıza için en ilginç anları yakalamak için kameranızı veya kameranızı getirmeyi unutmayın.

Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 2019

Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 2019

Related news

 • Cindy Crawfordın Genleri Podyumda Podyumların Tozunu Attıran İki Kardeş: Kaia ve Presley Gerber
 • Ağrılı cinsel ilişki
 • Çok İzlenen Videolar
 • Burnu Küçük Gösterecek Makyaj Uygulamaları
 • Kılıçdaroğlu, animasyon oldu: Gelin hep birlikte bugsız yeni bir dünya tasarlayalım

 • Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 34

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi


  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 27

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 27

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 75

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 47

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 22

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 13

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 75

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 39

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 82

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 87

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 50

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 61

  Aventura, İspanyanın bir parkı: Aileniz için tüm eğlence kompleksi 84