Çay-melezi Pascal yükseldi 2019

Çay-melezi Pascal yükseldi 2019
23.08.2019

Çay-melezi Pascal yükseldi 88

Çay-melezi Pascal yükseldi

Gül en eski zamanlardan haklı olarak kabul edilirkraliçe çiçek ve bir sevgi sembolü. Çalıları bir süs ve herhangi bir bahçenin ana kompozisyonudur. Yeni kesilmiş bir buket, en sert kadından bile memnun olabilir. Pek çok çeşidi ve çeşidi arasından biri çok güzel birini ayırt edebilir - gül Pascal.

Çay Hibrid Güller

Rosa Pascal, bir çay-melezi,eski çay gülleri. Kendine özgü özelliği çiçekli ve yüksek kalitede çiçeklerin sürekliliğidir bu grup en popüler olarak kabul edilir. Buna ek olarak, bu çeşit zengin bir aromatik koku ile karakterizedir. Aynı zamanda çay-melez güllerin donma direnci yüksektir, ki bu enlemlerde, zararlılara ve hastalıklara karşı dirençlidir. Bu tür güller küçük bir bahçe için idealdir ve yeni bir bahçıvan için bile yetiştirme için uygundur, çünkü diğer türlerden daha az dikkat gerektirirler.

Çeşit tanımı

Rose Pascal uzun boylu, güçlü,dik ama aynı zamanda dar bir çalı 110-120 santimetreye ulaşıyor. Çiçekler, orta boy, kar-beyaz, havlu, yaprakları arasında krem ​​tonları ile. Çiçeğin üzerinde 25 tane taç yaprakları var. Parfüm nazik, boğuk. Bu kaliteye bağlı olarak, genellikle mixborders'da, diğer renklerin gülleriyle veya küçük renkli bitkilerle birleştirilerek kullanılır. Yaprakları koyu yeşil renkte, mat, kar-beyaz çiçeği güzel bir şekilde kapatır.gül pascal çay melezi

Çeşitlilik, kış dayanıklılığı, hastalıklara orta derecede dirençlidir. Diğer güllerin aksine, yüksek neme dayanıklıdır.

Çiçek açma özellikleri

Rose Pascal'ın klasik gobleti vartomurcukları. İlk önce hafifçe yeşilimsi bir renk alırlar, fakat zamanla yavaş yavaş çiçek açarlar ve çekirdekte kremalı yarı tonları olan kar-beyaz taç yaprakları gösterirler. Çiçekler uzun sürgünün sonunda bir tane görünürler. Gül bolca çiçek açar, bu nedenle her çalılıktan bazı güzel buketler toplamak mümkündür. Buna ek olarak, gül Pascal çok uzun süre solmaz.

Gül pascal

Yani, Pascal'ın gülleri gerçekKüçük ev parsellerinin sahipleri için bir bulma. İyi çiçek açar ve aynı zamanda dış etkenlere karşı dirençlidirler, göze batmayan ince aromaları vardır. Bir iniş yerinin doğru seçimi, zamanında besleme ve sulama, ayrıca zararlılara karşı önleyici tedbirler iyi bir gelişme ve bol çiçek açma garantisi verir. Böyle bir bakım, her başlangıç ​​bahçıvanının mini gül bahçesine kavuşmasına izin verecektir.

Çay-melezi Pascal yükseldi 2019

Çay-melezi Pascal yükseldi 2019

Related news

 • Gebe kalmak için neler yapılmalı
 • Ahşabın yoğunluğu, bu maddenin özellikleri ve özellikleri
 • Merkez Haberleri: Bankadan 100 bin lira çeken genç kadını gasp etmek isterken yakalandı
 • Bir hayalin Anahtar yöntemiyle gerçekleştirilmesi
 • Yandex algoritması hakkında her şey

 • Çay-melezi Pascal yükseldi 75

  Çay-melezi Pascal yükseldi


  Çay-melezi Pascal yükseldi 98

  Çay-melezi Pascal yükseldi 47

  Çay-melezi Pascal yükseldi 22

  Çay-melezi Pascal yükseldi 12

  Çay-melezi Pascal yükseldi 8

  Çay-melezi Pascal yükseldi 33

  Çay-melezi Pascal yükseldi 91

  Çay-melezi Pascal yükseldi 22

  Çay-melezi Pascal yükseldi 33

  Çay-melezi Pascal yükseldi 71

  Çay-melezi Pascal yükseldi 37