Çay-melezi Pascal yükseldiÇay-melezi Pascal yükseldi

19.05.2019

Çay-melezi Pascal yükseldi 34

Çay-melezi Pascal yükseldi

Gül en eski zamanlardan haklı olarak kabul edilirkraliçe çiçek ve bir sevgi sembolü. Çalıları bir süs ve herhangi bir bahçenin ana kompozisyonudur. Yeni kesilmiş bir buket, en sert kadından bile memnun olabilir. Pek çok çeşidi ve çeşidi arasından biri çok güzel birini ayırt edebilir - gül Pascal.

Çay Hibrid Güller

Rosa Pascal, bir çay-melezi,eski çay gülleri. Kendine özgü özelliği çiçekli ve yüksek kalitede çiçeklerin sürekliliğidir bu grup en popüler olarak kabul edilir. Buna ek olarak, bu çeşit zengin bir aromatik koku ile karakterizedir. Aynı zamanda çay-melez güllerin donma direnci yüksektir, ki bu enlemlerde, zararlılara ve hastalıklara karşı dirençlidir. Bu tür güller küçük bir bahçe için idealdir ve yeni bir bahçıvan için bile yetiştirme için uygundur, çünkü diğer türlerden daha az dikkat gerektirirler.

Çeşit tanımı

Rose Pascal uzun boylu, güçlü,dik ama aynı zamanda dar bir çalı 110-120 santimetreye ulaşıyor. Çiçekler, orta boy, kar-beyaz, havlu, yaprakları arasında krem ​​tonları ile. Çiçeğin üzerinde 25 tane taç yaprakları var. Parfüm nazik, boğuk. Bu kaliteye bağlı olarak, genellikle mixborders'da, diğer renklerin gülleriyle veya küçük renkli bitkilerle birleştirilerek kullanılır. Yaprakları koyu yeşil renkte, mat, kar-beyaz çiçeği güzel bir şekilde kapatır.gül pascal çay melezi

Çeşitlilik, kış dayanıklılığı, hastalıklara orta derecede dirençlidir. Diğer güllerin aksine, yüksek neme dayanıklıdır.

Çiçek açma özellikleri

Rose Pascal'ın klasik gobleti vartomurcukları. İlk önce hafifçe yeşilimsi bir renk alırlar, fakat zamanla yavaş yavaş çiçek açarlar ve çekirdekte kremalı yarı tonları olan kar-beyaz taç yaprakları gösterirler. Çiçekler uzun sürgünün sonunda bir tane görünürler. Gül bolca çiçek açar, bu nedenle her çalılıktan bazı güzel buketler toplamak mümkündür. Buna ek olarak, gül Pascal çok uzun süre solmaz.

Gül pascal

Yani, Pascal'ın gülleri gerçekKüçük ev parsellerinin sahipleri için bir bulma. İyi çiçek açar ve aynı zamanda dış etkenlere karşı dirençlidirler, göze batmayan ince aromaları vardır. Bir iniş yerinin doğru seçimi, zamanında besleme ve sulama, ayrıca zararlılara karşı önleyici tedbirler iyi bir gelişme ve bol çiçek açma garantisi verir. Böyle bir bakım, her başlangıç ​​bahçıvanının mini gül bahçesine kavuşmasına izin verecektir.

Çay-melezi Pascal yükseldiÇay-melezi Pascal yükseldi

Related news

 • Kaliteli bir plastik pencere nasıl seçilir
 • Tavuk Paçası
 • Barbunya Yemeği
 • Ruhların gerçek bilenleri için Votka Imperial Collection
 • Üç Silahşör Balesi ilk kez İstanbulda

 • Çay-melezi Pascal yükseldi 24

  Çay-melezi Pascal yükseldi


  Çay-melezi Pascal yükseldi 89

  Çay-melezi Pascal yükseldi 57

  Çay-melezi Pascal yükseldi 94

  Çay-melezi Pascal yükseldi 71

  Çay-melezi Pascal yükseldi 95

  Çay-melezi Pascal yükseldi 95

  Çay-melezi Pascal yükseldi 69

  Çay-melezi Pascal yükseldi 32

  Çay-melezi Pascal yükseldi 64

  Çay-melezi Pascal yükseldi 82

  Çay-melezi Pascal yükseldi 70