Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 2019

Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 2019

Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 64 15.02.2019, 04:56

Ayakkabı "Marco Tozzi" - gerçek bir Alman kalitesi!

Şirketin "Marco Tozzi" Ayakkabı bugün bilinentüm dünyada. Rusya'da kadınlar tarafından satın alınan zevkle. Her şeyden önce, bu markanın modellerinin ayırt edici özelliği, kadın bacakları için çok önemli olan modaya uygun tasarımla bir araya getirilen rahatlık ve maksimum rahatlıktır.

Ayakkabı "Marco Tozzi"

Hakkımızda

Marco Tozzi bir Alman ayakkabı markasıdır.son zamanlarda dünya pazarında ortaya çıktı. Şirket, büyük holding şirketi Wortmann Grubunun bir parçasıdır ve yaşam biçimi formatı modellerinin üretimiyle uğraşmaktadır.

"Marco Tozzi" markasının ana yönü- Sadece ayakkabıların değil, aynı zamanda şık çantaların üretimi de. Bugün, bu şirketin katılımı olmadan, Avrupa ve Amerika'da tek bir moda gösterisi yoktur. Bu nedenle ayakkabı ve aksesuarlar Marco Tozzi, New York, Paris ve Milano'nun podyumlarında bulunabilir. Ancak bu, markanın ürünlerinin muhteşem paraya mal olduğu anlamına gelmez. "Marco Tozzi" nin ürünleri herkese açıktır. Bu nedenle, marka dünyadaki tüm moda kadınları ile popülerdir.

Marco Tozzi ayakkabılarını kim satın alıyor?

Marco Tozzi herhangi bir alanda güvenilir bir uyduhayat: tatilde, işte, hatta evde. Aynı ayakkabılar anda, "Marco Tozzi" - moda dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılamak, ancak kendi kişiliği ve stil sahip modelleri.marco tozzy ayakkabı yorumlar

Alman yaklaşımı, patentli uygulamateknolojiler - bu, markanın aynı zamanda çok çekici bir fiyata sahip olan yüksek kaliteli modeller oluşturmaya başlamasına izin verdi. Bu nedenle Marco Tozzi'nin koleksiyonları adil seks arasında sürekli popülerlik kazanıyor.

Bu markanın ayakkabılarının alıcısı, kendine güvenen bir kadın. O burada yaşıyor ve şimdi moda takip ediyor, başkalarını sevmek istiyor!

avantajları

Patentli teknolojilerin kitlesi ayakkabıların "Marco Tozzi" üretiminde kullanılıyor:

 • Antishokk, şirketin uzmanları tarafından topuklu ayakkabılar yapmak için kullanılan bir teknolojidir. Özü% 50 ve hatta daha yüksek amortisman sağlamaktır.
 • Yumuşak esnek esnek, esnekdış taban. Aktif eğlence için ayakkabı üretmek için kullanılır. Özellikle mobil insanlar için tasarlanmıştır. Böyle bir taban, aşırı yükü ayak tabanlarından uzaklaştırabilir.
 • Beni başka bir benzersiz teknoloji hissedin. Bu "akıllı sünger" denilen ve lateksinden yapılmış bir malzemedir. Ayakkabı giydiğinizde ayak şeklini alacağınız iç taban oluşturun. Ayakkabılar çıkar çıkmaz malzeme tekrar orijinal şeklini verir. Astar zamanla deforme değildir. 2014'ten bu yana, Marco Tozzi hemen hemen tüm modellerde Feel beni aktif olarak kullanıyor. Sonuçta, daha fazla konfor sağlar.

Ayrıca, "Marco Tozzi" ayakkabılarayağın normal (standart) doluluğu için tasarlanmış rahat bir ayakkabı. Aynı zamanda, kadın ayağının tüm anatomik özellikleri dikkate alınır. Marco Tozzi ayakkabıların dikildiği malzeme yeni nesil suni deridir. Kaliteleri doğal niteliklerine göre daha aşağı değildirler. Kötü bir kokusu yoktur, çekici ve dayanıklıdır. Bazı model ayakkabılar Güney Amerika hayvanlarının derisinden dikilir. Bu malzeme, mükemmel kalitesi ve güzel görünümü ile tüm dünyada ünlüdür.

ayakkabı firması "Marco Tozzi"

Ayakkabıları "Marco Tozzi" bacaklarında yorgunluk hissetmek istemeyen ve yürürken rahatsızlık hissedenler için yaratılmıştır. Onun içinde, bir kadının yürüyüşü her zaman kolay ve pürüzsüz olacaktır.

çeşit

Avrupa'nın tamamında, herkes değilayakkabı markası popülerliğinden övünebilir. Alman markası Marco Tozzi dünyanın her yerinde tanınıyor ve uzun süredir dünya pazarında yer alıyor. Bugün şirket şu ürünleri üretmektedir:

 • Ayak bileği botları.
 • Ayakkabılar.
 • Çizme.
 • Ayakkabılar.
 • Sandalet.
 • Kadın çantaları ve sırt çantaları bile.

Koleksiyonları için tasarımcılar "Marco Tozzi"bu tür dekor elemanlarını toka, kayış, bağcık, kilit ve çok daha fazlası olarak uygulayın. Düzenli olarak marka yeni koleksiyonlarını piyasaya sundu, ürün yelpazesini yeni, tamamen orijinal modellerle yeniledi!

Marco Tozzi (ayakkabı): yorumlar

Rusya'da kadınlar ayakkabılara çok aşık oldu. Bu markanın koleksiyonlarından modellerin aşınmasında çok olumlu anlar buluyorlar:

ayakkabı "Marco Tozzi" modeli

 • Hava koşullarına rağmen, ürünlerin dayanıklılığı da göze çarpmaktadır.
 • Müşterinin yorumlarında modellerin güzel görünümü hakkında yaz. Bu durumda, her fiyat için, farklı fiyat kategorilerinde ve hatta gelecekteki sahibin farklı yaşlarında ayakkabı seçebilirsiniz.
 • Kadınların değerlendirmelerinde özel bir yer, Marco Tozzi ayakkabılarının rahatlığı hakkındadır. Basmaz, mükemmel oturur, boyut satırına karşılık gelir.

Marco Tozzi popüler bir markadır! Ve ürünleri rahatlık ve mükemmellik isteyen kadınlar tarafından seçilir.

Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 2019

Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 2019

Related news

 • Viktor Kravçenko
 • Etiket: makyaj ipuçları
 • İğne Oyası Lale Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 58

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi


  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 39

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 69

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 68

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 31

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 10

  Ayakkabı Marco Tozzi - gerçek bir Alman kalitesi 2