Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmiAyna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi


Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 56 05.03.2019, 19:22

Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi

Dünyada bir sürü işaret ve batıl inançlar var. Bazılarına inanıyorlar, bazılarında - pek değil, bazıları saçma düşünüyor. Etkileyici birçok kişi için "ayna kırıklığına" işareti özel, mistik bir anlam taşır. Muhtemelen, aynanın okültizm ve büyücülük konusu olarak kabul edildiği eski zamanlardan bize geçmiştir.

Ayna neden bozuldu: arka plan

Ayna karışıklığa neden oldu ve bellimerak uyandırıcı, merakla karışık, her zaman insanlara. Herkes için uzun zamandır ilginçti, gözlük camında bir şey var mıydı? Bu esasa göre, aynaya çeşitli sihirli ve mistik özellikler atfedildi, buz gibi soğuk efsaneler icat edildi. Ancak, bu güzel masallardan başka bir şey değildir. Yani her zaman: anlaşılmaz olan şey, anlaşılmaz bir korkuya neden olur ve varsayımlar üretir.

ayna kırıklığına

Ayna neden bozuldu: işaretlerin yorumlanması

Aynalarla işaretlere inananlar,Bu olay sıkıntı değilse, büyük sıkıntıların habercisidir. Kırık ayna, yaklaşan talihsizliklerin simgesi olarak gören birçok inanç ve hurafe ile çevrilidir. Örneğin, ayna kıran kişinin hayatında hastalık, yok olma, ölüm ve diğer talihsizliklerin yakında olacağı düşünülüyor. Gelinin evinde ayna kırılırsa, bunu kötü niyetle düşünüyorlar. Bu, genel olarak düğün ve aile hayatıyla ilgili kötü olaylar anlamına gelir. Kırık ayna, birçokları tarafından kavga, boşanma ve evdeki kargaşa olarak yorumlanır.

Neden aynayı kıramıyorsun

neden bir aynayı kıramıyorsunKabulcinin bakış açısı ile,gerçekliğindeki kırık bir ayna, evrenin diğer boyutlarının özüne nüfuz edebilir. Modern büyücüler ve (seleflerinin gibi) büyücüler farklı alanlarda bağlayan ayna geçit aradı. Onlara göre, aynada, içkiler, ruhlar veya bir kez bizim boyutta, ortak adama zarar verebilir bazı yaratma vardır. Aynanın diğer tarafında birisi olduğu konular ile ilişkili birçok destan, masal ve efsaneler ( "yani geri rapor bana doğruyu söyle, benim aynanın Işığı" adlı Puşkin'in mistik masal ve ünlü çizgi hatırlayalım).

Kırık ayna ne anlama geliyor: mistisizm ve aynaların büyüsü

hangi kırık ayna anlamına gelirEzoterik düzeyde, ayna bir tür olarak kabul edilir.Kötü düşüncelerden ve eylemlerden tüm negatif enerjiyi çeken ve emen bir mıknatıs ve aynı zamanda evde yaşayan insanların olumsuz bir olumsuzluğunu da beraberinde getirir. Bundan sonra ayna, birikmiş kütlenin eksi işareti ile enerjiyi serbest bırakmaması için korunmalıdır. Ona ve dolayısıyla, olumsuz olaylara, hastalıklara, kavgalara, skandallara ve ağır kayıplara ev sahipliği yapacak.

Aynanın kırıldığı yorumlar da vardır. İkiliğin (ezoteristlerin terminolojisinde) dualizmin bir simgesi olarak, yalnızca maddi değil, aynı zamanda manevi kabuğunu da yansıtır. Bu nedenle, aynaya baktığınızda her zaman gülümsemelisiniz, arkadaş canlısı ve iyi bir ruh hali içinde olmalısınız ve sık sık yıkanmalı ve ıssızlığa getirilmemelidir. Düşüncenize güzel, olumlu sözler söylemek yararlıdır. Ve eğer ayna kırılmışsa ve üzgünseniz, parçaları boş bir beyaz kâğıt üzerine işaretleyin ve çöpü terk ettiğiniz yere atın. Bu, hayattaki hoş olmayan bir olayı rahatlatmaya yardımcı olan bir arındırma töreni.

Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmiAyna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi

Related news

 • Mesut Özil transfer kararını verdi
 • Kuru Ciltler İçin Maske
 • Muzlu Magnolia Videosu
 • Meyvelerle cilt bakımı
 • AMİGURUMİ BEBEK PATİĞİ ÖRME VİDEOLU AÇIKLAMALI

 • Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 83

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi


  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 54

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 66

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 82

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 7

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 63

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 20

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 69

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 90

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 98

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 81

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 36

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 1

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 18

  Ayna neden bozuldu: Aynaların büyüsü ve mistisizmi 17