Böcek Strider: Dövüş Teknikleri 2019

Böcek Strider: Dövüş Teknikleri 2019 Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

Böceği yabancı ülke topraklarının çok tehlikeli bir zararlısı, kamyon çiftçilerinin agroteknik ve çevresel okuryazar olmayan bir çeşit üretimidir.böceği ile mücadeleÖnceden, böyle bir böcek terk edilmiş topraklarda yaşadıve vahşi doğal yollarda, yaz mevsimi sakinleri tarafından aktif gelişme, böceğe, ekili bitkiler şeklinde yüksek kalorili ve lezzetli bir yiyecek getiren aşırı bir sevinç haline geldi.

Strider Beetle: Açıklama

Böylesi bir böceğin görünüşü çok hoş değil;2-2.5 cm uzunluğunda, sırtına bantlanmış veya alındığında tehditkar, büyük, güçlü çeneleri olan büyük bir kafasına sahiptir. Mayıs böceğine benzer şekilde, aynı büyük ve siyah (ama uçamaz), kar beetle böceği bahçelerde oldukça erken (Nisan ayında) görünür ve çeneleriyle her şeyi biçerek barbar faaliyetlerine başlar. En büyük istila Nisan ortasından haziran ortasına kadar gözlenmektedir. Böceğin özellikle aktif aktivitesi, gece gündüz saatlerinde ev dışında görünerek, geceleri yol açar. Habitat - kar-böceği böceği, dağ yamaçlarında, bozkır yamaçlarında, tarlalarda ve yoğun topraklarla işlenmemiş topraklarda kazmaya bayılır.

Kesim böceği: Birçok damızlık veba

Yaygın olarak "kravchik", "bakir toprak", "kafa" olarak bilinen bir ülke arsasının istenmeyen bir sakini, kamyon üreticilerinin tüm çalışmalarını derhal geçersiz kılabilir.böceği böceği nasıl dövüşeceğiniÖrneğin, bir metre kare üzerinde yer alan dört villamın sakinleri yeşil alanların bahçeden 10 metrekaresini silebiliyorlar!

Kar beetle yaşam tarzı

Pençeleri olan kar böceği ile nasıl başa çıkılırkeskin bir bıçak gibi mi? Üzüm, çilek (yetiştirilen ihale bitkileri) genç sarmaşıklar böylesi bir böceği kesmeyi seven bir şeydir. Ve irtifayı korkutmuyor; böceği metre uzunluğundaki bitkilere tırmanabilir, onları yiyebilir ve kesilmiş sürgünleri atar. Bozduğu bitkileri yağar, sonra, tükürük bezleri ile emprenye edildiği ve hasat edilen malzemenin çürümesini önleyen bir silo küpü oluşturur. Hazırlanan "yarı bitmiş" böceği böceği böceği, geleceğin yavruları için yuvaya girer ve bu konuda aşırı bakım gösterir.böcek böceğiBir dişi böceği 8 ila 20 yumurta bırakabilir.zaman zaman bahçe zararlıları saflarını dolduruyor. Larva duvardan 10-12 gün sonra ortaya çıkar - beyaz, geniş başlı, kalın ve uzun (40 mm'ye kadar). Gelecekteki böceklerin yiyecekleri, yetişkinler tarafından yuvalanmak üzere eğitildikleri bu stoklardan oluşur. Büyüyen larvalar 3 kez moral bozar, sonra birkaç hafta içinde tam teşekküllü bir kar böceği olan yazlık sakinlerinin acı verici bir konusu olan mücadele yöntemleri olan bir kızamığa dönüşür. Onun hücresinde, dünyanın yüzeyini sadece baharda bırakır ve terk eder ve gelecekteki yavruları için yoğun bir şekilde yiyecek hazırlamaya başlar.

Kar böceği böcek özellikleri

Kurtulmak isteyen bir kişinin etkisine ek olarakBu tür kesme zararlılarından, kar küresi böcekleri doğal faktörlerden etkilenir: sinekler-ktyrs larvaları, kozheedov ve karapuzikov larvaları üzerinde parazitlenir. Akarların kendileri keneleri parazite eder, yetişkin örnekleri ökseotu ve balıklar için bir besindir.Böcek stridong mücadele yöntemleri

Snowgrove böceği ile mücadele yeterlidirBu böceğin zayıflıklarını bilmenin gerekli olduğu karmaşık bir süreç. Ve müsaitler! Böcek, evrim sürecinde birlikte büyüyen kanatlardan dolayı uçamaz. Böceği öldürmek için kimyasalların kullanımı az kullanım olacaktır, çünkü burrows'daki oluşum derinliği 60-70 santimetredir.

Böceğe karşı mücadelede yaz numaraları

Snowgum böceği ile nasıl başa çıkılır? Sitenin çevre 20-30 cm oluk derinliği kazmak gerektiğini sıra, dış duvar düz hale getirmek için gereklidir: bu böcek "işgal" toprakları Kamyoncular terk etmesine izin vermez. oluğun alt kısmında yem sevdiği yeşiller yüzden piretroid hazırlıklarını önceden muamele koyabilirsiniz olarak. böceği-Tanner'ı mücadele şekilde paralel olarak el ile toplanmış ve bu nedenle, kendi yuvasında uykuya giriş düşen toprak gevşetmek olmalıdır. Bu durumda, etki 2-3 yıl sonra fark olacak.

Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

Ogorodniki, böcek tarafından etkilenenzarar, onunla başa çıkmak için oldukça etkili bir yöntem buldu. Bu amaçla, delik, su ile doldurulmuş iki litrelik bir plastik şişe içinde ev güzel kokulu ayçiçeği yağı 100-200 gram karıştırılmasıyla hazırlanır su-yağ emülsiyonu, doldurmak gerekir. İkincisi, kapak sıkın içinde bir delik ve yuva böceği içeriğini enjekte etmek için gereklidir. solunum sistemini etkileyen böyle bir çözeltinin etkisi, böcekler için ölümcüldür; Böcekler onun inine bırakın ve sürünmeye zorlanmaktadır; her halükarda yok olurlar. Bu cansız kurban ölü böcek anında tarama ve onları yemek karıncalar tatmaya.bir böceği nasıl başa

Ve yine de, bir böcek böceği siteye dikilmişse,nasıl başa çıkmalı? Seçeneklerden biri olarak, erken baharda bazı yaz sakinleri, yukarıda açıklanan araçların yerine, kaynar suları yuvalara döküyorlar. Belki de bu yöntem çok uzun zamandan beri yardımcı oldu. Aynı şekilde, sabah ve akşam saatlerinde yuvalara dökülmesi gereken bir sabunlu su çözeltisi kullanılır. Alternatif olarak, ayçiçek yağı ve sabun çözeltisi yerine, böcek haşerelerinin deliklerine üflenmesi gereken en ucuz yapı köpüğünü kullanabilirsiniz. Tabii ki, en yararlı yol değil, ama, belki, birileri denemek için cesaret edebilecek.

Böcek Strider: Dövüş Teknikleri 2019

Böcek Strider: Dövüş Teknikleri 2019

Related news

 • Ev Yapımı Labne Peyniri Tarifi – Pratik Bilgiler
 • Triko Kazaklar Nasıl Yıkanır
 • Dişçiye Gitmeden Diş Taşlarından Kurtulmanın Yöntemi
 • Bebek Bisküvisi Yapımı
 • Britney Murphy: Hollywood yıldızı ölüm sebebi

 • Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri


  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri

  Böcek Strider: Dövüş Teknikleri