Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlenceBütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence


Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 33 10.02.2019, 04:51

Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir? Krasnoyarsk'de en iyi eğlence

Her büyük Rus şehrinde olduğu gibi,Krasnoyarsk'taki eğlence, tüm ailenin çıkarları doğrultusunda seçilebilir. Hafta sonları veya hafta içi tüm aile, ilginç bir müzeye gidebilir veya tiyatro performanslarını ziyaret edebilir, eğlence merkezine, hayvanat bahçesine veya belki de sirke gidebilir. Ama çok fazla teklif olduğunda, bu kolay ve kafa karıştırıcı.

parklar

Yaz aylarında, parkları ziyaret etmelisinizKrasnoyarsk'taki eğlence, örneğin Yenisey Nehri'nin sol yakasındaki Central Park. Burada dinlenme pinesleri arasında orman yollarında yürüyebilir ve doğada kendinizi hissedebilir ve daha sonra çok sayıda olan turistik yerlere binebilirsiniz - çocuklar için basit atlı karıncalardan binicilere ve yetişkinlere kadar ilgi çekecek.

Krasnoyarsk'da eğlence

Tiyatrolar ve Sinema

Tiyatroya gitmek gerçek bir tatil veher çocuk için ilginç bir olay. Yani, Opera ve (çocuk müzikal ve müzikal masal ve bale repertuarında) Bale Tiyatrosu'nda çocuk performansları ziyaret edebilirsiniz Krasnoyarsk Dram Tiyatrosu genç izleyiciler ve Müzikal Komedi Tiyatrosu onların müzikal masalları ve temsiller genç bilenler davet için performanslar sunuyor.

Krasnoyarsk'taki çocuklar için eğlence

Sadece şehirde çocuk tiyatroları var.örneğin kukla tiyatrosu ya da Genç Seyirciler Tiyatrosu. İkincisi, bu arada, sadece klasik performansları değil, aynı zamanda deneysel formları, örneğin plastik eskizleri ve hatta çizgi romanları da sunar. Ve Kangaroo Tiyatrosu, Krasnoyarsk'taki tüm aile için eğlence, örneğin, büyüme bebeklerinin bir performans sunuyor.

Sinemaya bir ziyaret daha gayri resmibir olay, ancak daha az ilginç değil. Krasnoyarsk çalışır ve de, şehirdeki herhangi bir tiyatroda gösterilir animasyon özelliklerine ek olarak özel bir çocuk her şeyi özellikle genç izleyiciler için tasarlanmıştır sinema "Rüya", - ve bir büfe ile salon ve fuaye ve repertuarı kendisi. Animasyon, video sanatı ve modern animasyonun diğer alanlarında ana sınıflar ve sergiler düzenleniyor.

Ve tabi ki, sirkten bahsetmeyi başaramayız. Burada performans eğitimli hayvanlar, palyaçolar, akrobatlar ve jimnastikçiler, büyücüler katılır. Büyüleyici şov uzun bir süre için hatırlanacak.

Eğlence merkezleri

Çok varKrasnoyarsk'taki çocukların eğlencenin sıkılmamasına izin veren çeşitli oyun kulüpleri. Özellikle kasaba halkı tarafından sevilen tema parkları, örneğin, "Lunanmania" dir. Ay yüzeyine ve misafirler iç benzer Cephe merkezi küçük çocuklar için ve gençler ve ebeveynleri için trambolin, labirentler, slot makineleri ve eğlence bol bekliyor.

Krasnoyarsk konumundaki Lunaparklar

Sadece Krasnoyarsk'ta değil, aynı zamanda eğlence için dePark Dream Land'e gönderilen eğitim. Burada, çocuklar herhangi bir mesleği seçebilir, bir ana sınıfı geçebilir ve yeteneklerini gösterebilir ve ilginç eğlence için burada harcanabilecek yerel oyun para birimindeki iş için ödeme alabilirler.

Güzel bir kış günü geçirmek istemiyorsanızOdada, ardından "Beaver Log" fanparkını ziyaret edin. Çocuklara "Bobronavty" çocuk kulübünde çocuklara paten, kayak, tüp ve Krasnoyarsk'ta ilginç kış eğlenceleri düzenlenir.

müzeler

Genellikle çocuklar geleneksel müzeleri çok sevmezler,ama kesinlikle Krasnoyarsk'taki çocuklar için bilişsel eğlence sunan bilim müzesi "Newton Park" dan hoşlanacaklar. Bu oyun formunda fizik yasaları ve evrenimizin yapısı ile tanışabilirsiniz interaktif bir müzedir. Tüm sergilere sadece elinizle dokunmakla kalmaz, aynı zamanda onlarla deneyler ve deneyler de yapabilirsiniz.

Ve kozmosun sırlarını kavramak isteyenler içinKrasnoyarsk Planetarium farklı yaşlar için çeşitli eğitim filmleri sunuyor. Onları bütün aileye bakarken, sadece ilginç bir şekilde zaman harcayacaksınız, aynı zamanda pek çok yeni şey öğreneceksiniz.

Hayvanat Bahçeleri

Krasnoyarsk hayvanat bahçesi kökeniniKüçük bir hayvanat bahçesi, ancak bugün "Roev Ruchey", yırtıcı hayvanlar, memeliler, kuşlar, primatlar ve büyük bir teraryum sakinleri de dahil olmak üzere 700'den fazla hayvan için bir habitattır.

Krasnoyarsk şehrindeki tüm aile için eğlence

TC "Komutanı" tropik ülkelerden güzel böcekleri gözlemleyebileceğiniz ve bir pupanın bir kelebeğe nasıl dönüştüğünü görebileceğiniz bir tropik kelebek parkıdır.

Elbette, bu eğlence Krasnoyarsk'ta değil, aile eğlencesi için ilginç olacak, ama güzel, çünkü yeni izlenimler uzun sürecek.

Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlenceBütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence

Related news

 • Evde kaş almanın püf noktası
 • Aşırı ise progesteron nasıl azaltılabilir
 • Kurtuluş Savaşı çizimleri
 • Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Yeni Diablo III Güncellemesi Geçen Yıl Ölen Blizzard Sanatçısını Onurlandırıyor
 • 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 26

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence


  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 15

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 71

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 99

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 71

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 30

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 73

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 93

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 36

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 96

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 81

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 60

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 51

  Bütün aile ile hafta sonu nerede geçirilir Krasnoyarskde en iyi eğlence 5