Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 2019

Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 2019
19.10.2019

Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 41

Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete

gliserin ile sabun köpüğü tarifiHerkes sabun köpüğünün neden olduğunu bilirSadece çocuklarda değil, yetişkinlerde de olumlu duygular. Bu unutulmaz ve heyecan verici manzara, ister evlilik ister bir çocuğun doğum günü olsun, herhangi bir tatil için animasyon getirebilir. Bir peri masalı yaratmada doğrudan rol almak özellikle ilginçtir. Bir ev tatili düzenlerken ya da sadece bir çocukla oynarken, sizin için yararlı olacak kabarcıklar yapmanın bazı sırlarını açığa çıkaracağız. Çocuğunuz çabaları takdir edecek ve mutluluk duyacaktır!

Sabun köpüğü. Gliserin ile Reçete

Her birimiz bir çocuk olarak yapmaya çalıştık.Sabun köpüğü için doğaçlama araçları kullanarak ev yapımı bir çözüm. Çoğu zaman, sabun ve şampuandı. Bu gibi baloncukların kalitesi arzulanan çok şey kaldı. Büyük güzel sabun köpüğü almak için ne kullanabileceğinizi görelim. Sıklıkla gliserin, bazik bileşime bir katkı maddesi olarak kullanılır. Gliserin ile ideal sabun köpüğü tarifini seçebileceğiniz birçok varyasyon vardır.

gliserin ile sabun köpüğü tarifi

Tariflerden biri: herhangi bir bebek şampuanını (200 g) arıtılmış suyla (400 g) karıştırın. Çözelti bir gün için bırakın, sonra 3 çorba kaşığı ekleyin. gliserin kaşığı. Sıvı hazır, baloncukları patlatabilirsin! Gliserin ile reçete biraz değiştirilebilir ve şampuan yerine bulaşık deterjan kullanın. En iyi etki "Peri" tarafından verilir. Bunu yapmak için, sıvıyı 1 ila 10 oranında suyla seyreltin, gliserin içine dökün.

Büyük kabarcıklar oluşturmak için büyük bir tane hazırlayınçözüm miktarı. Baloncukları üflemek için bir araç olarak, bir plastik halı jantı yararlıdır, sadece dış kenarın kalması için tedavi edilir. Daha iyi nem tutma için delici dairenin etrafına ince bir pamuk ipi sarılabilir. Artık sabun balonlarını hızlı ve kolay bir şekilde nasıl yapacağınızı biliyorsunuz. Gliserin ile tarifi o kadar basit ki sizin ve çocuğunuz için çalışacak!

Oyun "Sabun Bubbles"

kabarcıklar oyunu

Sabunla oynamak için evin en iyi odasıKabarcıklar banyo. Orada, patlama balonundan sonra mobilya üzerine iz bırakma, kompozisyonu zemine dökmek, genel olarak, odaya kaos getirmek. Ayrıca, sabun baloncukları nemi sevdiğini hatırlayın, daha sonra tutunur ve daha sık sık patlar. Dışarıda çocukla oynamak istiyorsanız, hava yağmurdan sonra mükemmel olacaktır.

Çocukla oynamak için deneyebilirsinizHayal gücünü geliştiren ve çocukları akıllara sürükleyen eğlenceli bir oyun. Bunu yapmak için, birkaç plastik kap içine sabunlu bir solüsyon dökmeniz, her bir bardağa biraz sulu boya ekleyiniz ve renkli sabun köpüğü üfleyerek bir kağıda dökülmelerini, eğlenceli daireler, damlacıklar vb. Bu oyunun sonucu olarak, sadece çok olumlu değil, aynı zamanda kendinizin oluşturduğu yeni bir fotoğraf elde edersiniz.

Sabun köpüğü oluşturarak deney yapın. Burada verilen gliserin tarifi, sizin ve çocuğunuz için bir hafta içi küçük bir tatil düzenlemenize yardımcı olacaktır!

Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 2019

Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 2019

Related news

 • Kekikli Biberiyeli Kahvaltı Ekmekleri
 • Jefferson Airplane Şarkıları
 • Mısır Ekmeği Nasıl Yapılır Videosu
 • Yalancı Bahar 46.Bölüm 31 Temmuz 2019-2020-2020 izle
 • Pratik pastane usulü çatal kurabiye tarifi

 • Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 69

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete


  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 33

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 20

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 67

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 60

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 26

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 27

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 98

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 33

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 10

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 76

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 62

  Büyük ve güzel sabun kabarcığı. Gliserin ile reçete 86