Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 2019

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 2019
01.04.2019

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 69

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu

Başak, askerler, şüpheciler, ekonomik vepratik analistler. Yay, özgür düşünen aydınların, cömert iyimserlerin ve idealistlerin başıdır. Birbirlerini birbirine benzemez, tutarsızlıklarıyla çekerler. Çok sayıdaki farklılıklarına rağmen, genellikle bir Başak ve Yay burcunun olduğu bir çiftle tanışmak mümkündür. Aşık uyumluluk çelişkili ve çok parlak değil. Ama gerçek hisleri bilmiyorum ve böyle bir bağlantı mümkün. Kişisel ilişkilerinin özelliklerini ele alalım.

Aşık Başak ve Yay Uyumluluğu

Başak ve Yay: ilişkilerin başlangıcında aşka uyumluluk

Bu karakterleri karşıladıklarında,birbirleriyle ilgilenecek: çılgınlık karşılıklı olarak beğenmek veya karşı duyulara, kuvvete eşittir. Ama kayıtsız kalmayacaklar, bu kesin! Tutku veya nefret - kural olarak, diğeri verilmez. Bu çiftte, tanışıklık döneminden karşılıklı anlayışın sağlanması zordur, ancak her iki tarafın da saygı ve hoşgörü göstermesi halinde, genel tahmin daha elverişli hale gelecektir. Çoğunlukla birbirlerine olan ilgileri tamamen entelektüel, platonik, cinsel yönüyle ilgileri azdır. Başak ve Yay, ilişkinin başlangıcında ortaya çıkan çelişkilerin üstesinden gelebilirlerse bile evlenebilirler.

Başak ve Yay aşk burçBaşak ve Yay: aşk ve aile yaşamında uyum

Bir yanda, bu birlik sadece ideal. Adventurous Yay, bir vicdan azabı olmadan, arkadaşlarıyla ve benzer düşünen insanlarla iletişimde yeni hisler arar, çünkü bilinçli Bakire'nin onu rahat ve rahat bir evde beklediğini ve akşam yemeğini hazırladığını bilir. Rollerin doğru bir şekilde dağıtıldığı, geleneksel bir şekilde, erkeğin bir erkek olduğu ve metnin kadın olduğu durumlarda, bu çift büyük bir varoluş şansına sahip olabilir. En kötü şeyler, eğer kocası - Başak, karısı - Yay. Bu çiftte, rollerde bir değişikliğin varlığı açıktır. Ancak, bakire kadının kocasını her zaman beklemekte olan ev hanımının rolünde oldukça mutlu olacağını söyleyemeyiz. Her iki taraf da bağımsızlık ve tanınma isterler, her biri için toplumdaki konumları ve entelektüel gelişim düzeyi önemlidir. Çiftlerinde karşılıklı anlayış, ihtiyat ve dünyevi bilgelik önemlidir, bu nedenle ortakların daha olgun bir çağda birleşmesi arzu edilir.

Koca Maiden Eşi Yay

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu

Yukarıda belirtildiği gibi, her iki karakter daha fazladuyusal doğadan daha entellektüellerdir, bu yüzden yaşamın samimi tarafına dikkat etmeyebilirler. Her ikisi de ortağın zihninden heyecan duyuyor. Sekste birlikte iyi uyuyorlar. Mutlu bir cinsel yaşamdaki tek engel, samimi Başak ve Yay ile ilişkili arzular olabilir. Aşk burç, ilk işaretin bu alandaki deneyleri ve yenilikleri sevmediğini ve geleneksel cinsellik türlerini tercih ettiğini, ikinci yılların ise yenilikler ve kuru üzüm için kullanıldığını söylüyor. Makul bir uzlaşma, bu çiftin cinsel yaşamında ve diğer etkileşimlerinde ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmaların üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Hiçbir şey imkansız değildir ve aşk harikadır!

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 2019

Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 2019

Related news

 • Doğum günüm bir arkadaşıma ne verebilirim
 • Kas lifleri nedir, ne işe yarar
 • Ist Videoları Sayfa 2
 • 2013te dünyanın en hızlı otomobilleri
 • Giresunda uyuşturucu operasyonu

 • Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 22

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu


  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 93

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 31

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 41

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 93

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 53

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 69

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 51

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 21

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 26

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 46

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 76

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 57

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 33

  Başak ve Yay: aşk ve cinsiyet uyumluluğu 76