Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 2019

Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 2019

Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 72 07.03.2019, 04:47

Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü

Muskovitler uzun süredir yabancılara şaşırmadımüzisyenler - şimdi başkentte sık sık misafirler. Ancak dünya standartlarında yıldızlar alabilmek için gerçekten muhteşem bir modern konser platformuna ihtiyaç duyulmaktadır. Yotaspace kulübünün burası oldu. Bu süper popüler kurumun adresi pek çok müziksever tarafından biliniyor. Daha önce, "B1 Maximum", "A2" ve "Glavklub" kulüpleri vardı. Fakat yeni kurumun açılışı konser etkinliğinde gerçek bir gelişmeydi.

Kuvvetli

Yotaspace kulübüHer yıl Yotaspace Kulübünde, daha fazlasıYerli ve yabancı sanatçıların konserler, spor etkinlikleri, telefoto, sinema galalarıyla kurumsal ve daha fazlasını içeren iki yüz olaylar,. Biz de sahne Yotaspace performans sanatçıların rakipsiz seçimi vurgulamak gerekir. Yani, kulübün varlığı sırasında Amerikan punkların Offspring geri kazanmayı başardı, İngiliz trip-hop Morcheeba ekibi, İsveçli indie-rock grubu Hırkalar, besteci Goran Bregoviç, çevre, Kanadalı şarkıcı KIESZA rockçılar, Selvi, Scooter, rapçiler göndermek için gerekli değildir Tepesi ve DMX, hem de "hamamböceği", "akvaryum", Garik Sukachev, "Mumiy Troll", "Gece keskin nişancılar", "Alice", "Aukcyon", "Bravo" ve diğerleri. Kulüpin fiyatlandırma politikasının çok demokratik olduğunu vurgulamalıyız. Önceden bilet veya birçok stoklarının birine katılmak Örneğin, kolayca konser favori sanatçı, en az iki yüz ruble alabilirsiniz.

Ziyaretçi konforu için her şey

yotaspace adresiRahat ve misafirperver bir Yotaspace kulübü değilSadece en iyi müzisyenlerin performans gösterdiği yer değil, aynı zamanda en zorlu ziyaretçilerin rahatlığı için her şeyin (en küçük detaya kadar) düşünülüp organize edildiği alan. Bu nedenle, konsere girmeden önce neredeyse ezilmeler ve sıralar yok çünkü kulüpte ziyaretçiler için üç kapı var. Büyük dans pistinde yaklaşık üç bin kişi bulunmaktadır. Buna ek olarak, Yotaspace kulübü çok sayıda VIP bölgesine sahiptir - altısı burada. Ve her biri kendi ayrı girişi, ücretsiz gardırop ve bir bar ile donatılmıştır. Ayrıca hoş bir atmosfer, mükemmel servis ve sahne harika manzarası ile memnun. Etkinliğin yüksek kaliteli organizasyonu ve yönetimin sorumlu çalışması sayesinde, Yotaspace kulübü en zorlu hayran canlı performansların bile seveceği bir yer haline gelir.

Hizmetler ve kurallar

Kulübün ana ilkelerinden biriziyaretçiler için en konforlu koşulları yaratır. Bu öncelikle elverişli bir konumdadır (metro istasyonundan "Leninsky Prospekt" e yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır), ücretsiz otopark, WI-FI'ya ücretsiz erişim. Aç olanlar için barlara ek olarak iyi bir restoran da var. Yotaspace Kulübü, sigara içilmez bir bölgedir ve kulübün yönetimi, bu tür Moskova kurumlarında hiçbir yerde bulamayacağınız bu kuralın sıkı bir şekilde uyulmasını dikkatli bir şekilde izlemektedir.

Yotaspace Club: Geri bildirim

yotaspace club yorumlarıGeniş avantaj listesine rağmen,Konser salonunda da dezavantajlar vardır. Kulüp hakkındaki yorumlar Yotaspace çok farklı olabilir. Örneğin, bazen ses mühendisinin işi görünmez ve en profesyonel müzisyenler bile "akustiğin" çok düşük kalitesine sahipler. Pahalı bar. Tüm muhafızlar kibar ve nazik davranmazlar. Ancak, çoğu ziyaretçi için "Jotaspace" hafta sonları ve akşamları geçirmenin keyif aldığı yerli bir yer haline geldi ve küçük dezavantajları, bu konuksever odasının en önemlisi oldu. Bu nedenle bu harika kulübü bir kez ziyaret etmek daha iyi, bir kez ve herkes düzenli bir konuk oldu, tartışmaktan daha iyi, iyi Yotaspace veya kötü. Bu odada tüm türlerin en iyi sanatçıları var (klasikler, yeni metal, punk rock, indie). Ziyaretçiler burada yaklaşık 3500 kişilik bir dans pisti, 7 bar ve çeşitli düzeylerde özel VIP alanları bulacak.

Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 2019

Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 2019

Related news

 • Nikahta Neden Ayağa Basılır
 • Ebruli Brownie
 • Kaşarlı Poğaça Nasıl Yapılır Videosu
 • Asitli kokuya sahip sarı boşalma: nedenleri ve etkileri
 • Taş Kadayıfı Tarifi Videosu

 • Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 6

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü


  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 53

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 64

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 54

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 7

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 27

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 60

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 9

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 9

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 66

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 28

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 26

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 22

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 17

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 100

  Başkentin en iyilerinden biri olan Yotaspace Kulübü 63