Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 2019

Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 2019


Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 15 27.01.2019, 04:51

Band "Kral ve Jester": Kısa biyografi

Rusya'daki rock müziğinin herhangi bir uzmanı size söyleyecektir,Bu "Kish" kısaltması anlamına gelir. Çoğu zaman, yerel sahnede başarılı takımlardan birinin ismini kısaltın. "Kral ve Soytarı" adlı ilk albümünden bir dönüm olaydı.

Başlangıcı

1980'lerin sonlarında Leningrad'daGelecekte bilinen kolektiflerin üyelerinin müzikal aktiviteleri. Andrei Knyazev peri masalları yazmak ve bu konularda müzik yapmaktan çok hoşlanıyordu. Onun arkadaşı Mikhail Gorshenev besteleri akla getirdi ve malzemesini de ekledi.

İlk başta grup çaldığı punk rockkulüplerde performans. "Kral ve Jester" in ilk demosu, 1994 yılında ortaya çıktı ve St. Petersburg'un gayri resmi gençleri arasında müzisyenlerin popülerliğini getirdi.

grup kral ve soytarı

Bu tanıma başlangıcı vurulduyerel televizyonda. "The King and the Jester" grubu, "A Stone by the Head" adlı ilk albümdeki şarkılar için birkaç video kaydetti. 1996'da çıktı ve bazı şarkılar radyo rotasyonundaydı. İlginç ve özgün bir kavram, henüz böyle bir maiyetle karşılaşmamış olan dinleyicileri cezbetti.

Bunlar çekirdekte minyatür korkutucu hikayelerdi.punk rock şarkılarının ritmi idi. Gorshenev ve Knyazev vokalistti ve çoğunlukla diyalog formatında paralel roller oynamışlardı. Çoğu zaman, şarkıların kısa bir süre tutmasını engellemeyen bir kravat ve bir kınama vardı.

başarı

Bu fenomen, 90'ların sonlarında "Uçurumdan Atla", "Cadı Bebeği" vb. Gibi şarkıların yer aldığı "Bizim Radyomuz" rotasyonundan dolayı birçok yönden ülke çapında tanındı.

"Kral ve Jester" grubu ilkini geri çekti1999 yılında tam klip. Malzeme "Köylülerin etini ye" şarkısıydı. Video, Rus kanalı MTV'de sıkça çalındı, bu yüzden müzikten uzakta insanlar bile grup hakkında bilgi aldı.

"Kral ve Jester" grubunun şarkıları hit oldukatılımcıların kostüm gösterileri düzenlediği müzik festivalleri. "Invasion" ve "Wings" konusundaki konuşmalar, on binlerce rock hayranının akın ettiği düzenli yıllık etkinliklere dönüştü.

kralın ve soyguncuların şarkıları

2001 yılında "Kral ve Jester" grubuEn başarılı albüm "Eski masalda olduğu gibi." Bu zamana kadar grubun müziği biraz değişti. Kompozisyonda bir kemancı ortaya çıktı ve şarkılar halktan biraz alındı. Parlak düzenlemeler ve tescilli motifler, rekorun başarısının anahtarı oldu. Birkaç kez Kish'in satıldığı konserler düzenlediği Luzhniki Stadyumu'nda sunuldu.

2002'de "Bu üzücü bir silah yok!"", Kral ve Soytarı" kayıtları. Grubun kompozisyonu seyirciye "Dead Anarchist" ve "Bear" gibi hitleri sunuyor. Bu şarkılar kolektif programlarında kalıcı sayılar olacak. Sonra Gorshenev ve şirket ilk kez BDT dışına çıktı. Amerika ve İsrail'de en misafirperver resepsiyonu bekliyorlar.

kralın ve soytarının solisti

Kariyerin devamı

Kemancı Maria Nefedova ayrıldığındaTakım, kalan katılımcılar en ağır albümlerini kaydeder, hardcoreya doğru yönelir. Bu "gemide isyan". O da başarılı, ama serbest bırakıldıktan sonra grup bir mola alır. Katılımcılar solo albümleri kaydeder. "Pot" bir tevdi "Tugay sözleşmesi" üretir. Ünlü punk rock grubunun şarkılarının çeşitleri var.

Gelecekte, grup başarıyla üretmeye devam ettialbümleri her zamanki tarzda. 2011 yılında Andrei Knyazev takımdan ayrılarak solo kariyere başladı. Mikhail Gorshenev önceki oturumda konuşmaya devam etti. Kendi hayalini gerçekleştirmeyi başardı - operayı grubun konser programına koydu.

TODD ​​olarak adlandırılan bir su aygırıydı. Hikayesi seri katil Sweeney Todd'un hikayesine dayanıyordu. Stüdyo versiyonundaki son eylemi 2012 yılında piyasaya sürüldü. Aynı zamanda çok sayıda konser düzenlendi. Seyirci, yeniliği neşelendirmeye aldı.

kral ve grubun palyaço

Gorshenev'in ölümü

Temmuz 2013'te festival"Kish" geleneksel olarak birçok konser verdi. Bazı duyurular zaten açıklandı, ancak 19 Temmuz'da takımın lideri ve lideri Mikhail Gorshenev kendi evinde ölü bulundu.

Olay kesinlikle herkesi şok etti, çünkü özelİnsanın sağlığı ile ilgili sorunlar yoktu. Otopsi, ölüm sebebinin kalp yetmezliğine neden olan aşırı dozda ilaç olduğunu gösterdi.

Gorshenev olmadan grubun varlığı aşırı derecede olurdu.garip, bu yüzden katılımcılar "Kral ve Jester" in tasfiyesini açıkladı. Bazıları, Michael'ın şarkılarından birinin adıyla yeni bir "Kuzey Filosu" projesi başlattı. Aynı zamanda Knyazev solo kariyerine devam ediyor.

Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 2019

Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 2019

Related news

 • İki Şişle Burgulu Boncuklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • BAHARLIK İNCİLİ BAYAN PATİK TARİFİ
 • Suçiçeği nasıl bulaştığını biliyor muyuz

 • Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 13

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi


  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 17

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 78

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 70

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 31

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 100

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 56

  Band Kral ve Jester: Kısa biyografi 79