Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 2019

Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 2019
17.09.2019

Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 59

Bank "Tinkoff" hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları

Banka "Tinkoff" ilk etapta özgün,ofisleri ve ofisleri bulunmamaktadır: tüm faaliyetler İnternet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda, Rusya finansal piyasasında uzun süredir başarılı bir şekilde çalışan resmi bir tüzel kişiliktir. Bu bağlamda, bir çeşit sanal olmasına rağmen şirkete güvenebilirsiniz. Evet, ve hatta garip bir şekilde, şirket güvenmiyorum kadar iyi bir çok araçtan "Tinkoff" banka yorum ... Ama bazen tamamen zıt öfkeli ve kızgın vardır. Onlar da o kadar az değildir. Kime inanacaksınız? Bunu anlamak için, iddiaların özünü anlamanız gerekir.

Tinkoff Bank'tan ne istiyorlar? Taraftarların Sebepleri

bank tinkoff hakkında değerlendirmeBanka, birçok müşteriye severek sevilmektedir.Orada bir kredi alanlar. Çoğu zaman bunlar iki çeşit borçludur. Birincisi - her şeyi önceden hesaplayanlar, belirtilen şartlarla kart almaya karar verdiler ve onlara sakince davrandılar. İkincisi - aksine düşünmeyi sevmez veya nasıl bilmiyorum. Önemli olan bir kredi almaktır, ancak kaç ve nasıl ödeyebileceklerini umursamıyorlar.

"Tinkoff" bankasıyla ilgili görüşleri son derece olumlu olan kişiler, aşağıdaki faktörlere yönlendiriyor:

- Bir kart edinmenin sadeliği - birçok diğer kuruluştan daha onay almak daha kolaydır;

- faizsiz 55 gün;

- Minimum minimum ödeme;

- tekrar tekrar borçlanma olanağı;

- bankanın rahatsızlık verici olmaması (ödemeler zamanında veya önceden yapılmış olsa da).

Yatırımcılar da mutlu: bugün şirket kendini iyi kanıtlamış, güvenilir kabul edilir ve düzenli olarak modern standartlara göre oldukça yüksek faiz ödüyor.

Yukarıdakilerin hepsinin ışığında, bankayla ilgili incelemeler"Tinkoff" olumlu olabilir ve hayranlarının görüşlerini paylaşmayanların bile bu konuda garip bir şey yoktur. Ancak pek çok hoşnutsuz insan var, muhtemelen her şey o kadar pürüzsüz değil mi? Olumsuz taraflar var mı?

Muhtemelen herkes de kötü olduğunu biliyor"Tinkoff" bankası hakkında yorumlar. Herkes neyle bağlantılı olduğuyla ilgilenir. Sigorta, mevduat ve banka kartları ile ilgili iddiaların nadir olduğu, hatta bulmak zor olduğu söylenmelidir. Bu durumda kredi, toplu olarak krediler tarafından muhasebeleştirilir. En yaygın olan bazı örnekler verelim ve bunların her birinin nesnel olduğunu nasıl ele alacağız.

tinkoff bankasının müşteri yorumlarıMüşteri bir kredi kartı alıyor, para harcıyor vekısa bir süre sonra, hesabının aylık olarak söz verilen faizden daha fazla kaldırıldığını keşfeder. Genel oran% 36'dır, ancak gerçekte yaklaşık% 48 ve hatta biraz daha fazladır. Burada nedenin sigorta için para olduğunu anlamalısınız. Ayrıca "SMS-bankacılık" ödemesi var. Bu yüzden miktar artar. Tüm bu tür yazmalar, sitede görülebilen tabloda yer almaktadır.

Tabii ki, saldırganca. Ama önceden yazılmıştı. Dahası, bu çoğu banka için normaldir ve "Tinkoff" en azından bir özüt sağlar. Üzerinde paranın nereye gittiğini anlayabilirsiniz ve özel olarak sipariş vermenize gerek yoktur.

tinkoff bankası hakkında yorumlarAma banka gerçekten günahkâr nedir? Müşterilerden "Tinkoff" bankası hakkında olumsuz geri dönüşler objektif olarak değerlendirilebilir mi?

 1. Bir uygulama için söz verilen "5 dakika" yerine, borç alan bir aya kadar. Çoğu zaman kimse onun hakkında düşünmediğinde bankadan bir çağrı gelir.
 2. Bundan sonra, kuryenin kartı teslim etmek için ücretsiz bir saate sahip olacağı bir haftadan fazla süre bekleyebilirsiniz.
 3. Para çekildiyse 55 gün otomatik olarak iptal edilir (bu, hemen hemen tüm bankaların günahıdır). Bu konuda uyarmak bile sözleşmede olmayacak.
 4. Son ödeme tarihinden bir hafta önce bir ödeme yapılması gerektiğine dair çağrılar alınabilir.

Sonuç basit: "Tinkoff" bankasıyla ilgili kötü eleştiriler yazmamak için, sözleşmeye, rakamlara dikkat etmeli ve yukarıdaki listede yazılanları da dikkate almalısınız. Bunun için hazır mısın? Bundan memnun musunuz? Değilse, başka bir cümle bul. Eğer evetse - haritayı al ve eksiklikleri hatırla.

Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 2019

Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 2019

Related news

 • Sanliurfa
 • Bayrampaşadaki yangın 8 saatte söndürüldü
 • Bilgisayar bir flash sürücü görmüyor
 • SNAP-ON SMILE
 • Fırında Tavuk Baget Tarifi

 • Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 26

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları


  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 94

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 62

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 11

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 5

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 97

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 25

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 68

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 61

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 40

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 45

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 60

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 70

  Bank Tinkoff hakkındaki yorumlar: müşterilerin yorumları 16