Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 2019

Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 2019
21.08.2019

Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 71

Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler

Büyük isimleri olan milyarderler sadece mevcut değilRusya'da, ama aynı zamanda Belarus'ta, bunlardan biri - Chizh Yuri Alexandrovich. Yetkili dergisi Forbes'a göre, iş adamı dünyanın en etkili insanlarından biridir. Yuri Alexandrovich, doğru iş, sıkı çalışma ve arzu sayesinde başarılarına ve büyük sermayesine ulaştı. Bu yayında, bu yayının hikayesini anlatmaya karar verdik.

Yuri Chizh: biyografi

Chizh, veya, daha doğru Chyzh Yuri, 28 Mart'ta doğdu1963 yılında Brest bölgesinde, Soboli köyü. Gelecek milyarder gerçek bir kabadayıydı, davranışları her zaman ebeveynleri için sorular sordu. Bu arada, Chizh Yuri basit köylülerden oluşan bir ailede doğdu ve büyüdü. İtirafına göre babası Ortodoks ve annesi bir Baptistti.

İşe yaramaz davranışlarına rağmendüzensiz karakter, Yuri Alexandrovich çalışkan bir öğrenciydi. Final sınavlarında, ortalama skoru (4.5) çok az kaçırdı, bu nedenle Polytechnic Institute tam anlamıyla kırılmak zorunda kaldı, iki giriş sınavı yerine dört kişiyi savundu. Bütün engellerden geçerek, Yuri Chizh yine de BNTU'nun elektroteknik enstitüsündeki öğrencilerden biri oldu.

yuri siskin

Ilk iş günü

Enstitüden mezun olduktan sonra mevcut milyarder, tüm Sovyet vatandaşları gibi dağıtıldığı Minsk'teki Traktör Fabrikasında çalışmaya gitti.

Yuri Alexandrovich her zaman elinden geleni yaptıProgram, bir okul, bir kurum veya bir iş olsun. İlk etapta Chizh, yedi yıl içinde kariyer merdiveni üzerinde yükselmesine ve emanet edilen kolorduların enerji hizmetinin başına geçmesine izin veren yönetici ve sorumlu bir işçi olarak biliniyordu.

Macera + kararlılık = kendi işi

90'lı yıllarda SSCB sistemi devreye girdiğindeMakalemizin kahramanı üzerinde çalıştığı traktör fabrikası, çürümeye başladı. Yuri Chizh, üst yönetimin faaliyet alanını biraz değiştirmesi ve işletme tarafından ayakta tutulabilecek mallar üretmeye başlaması gerektiğini öne sürdü, ancak bunu dinlemediler - başka bir teklif başka bir reddetme ile karşılandı. Gelecekteki iş adamı, böyle bir liderlik ile hiçbir şeyin iyi olamayacağını, dolayısıyla kararlılık kazandıktan sonra (her zaman yeterli maceracıya sahip olduğunu), bir istifa mektubu yazdığını fark etti. Doksanlı yılların başlarında birçok kişi işlerini kaybetti, alkolü aşırı kullanmaya başladı, daha sonraki hayatta kendilerine yer bulamadı, ama bu Yuri Alexandrovich ile ilgili değil. Durumu kendi ellerine aldı, fırsat ve beklentileri takdir etti ve ilk olarak iki çalışandan oluşan bir girişim olan “Üçlü” yi yarattı. Muhasebenin temellerini ve meslektaşlarını sekreter-memuru öğrenen Chizh'in kendisi.

jizh yuriy

Şirket Faaliyetleri

Başlangıçta küçük bir şirket devreye girmişti.arabuluculuk, kargo taşımacılığı. Bu talimatlar Yuri Alexandrovich tarafından boşuna değil, çünkü Belarus, Avrupa'nın merkezinde durmakta ve bir geçiş ülkesidir. SSCB'nin iz bırakmadan sonra, bu yön çok akıllıca seçildi, görünüşte uzak bir çağın ihtiyaçlarına karşılık geldi. Her şeyi taşıdı - halılardan yapı malzemelerine. Kazanılan tüm paralar iş geliştirmeye gitti. Yakında Yuri Chizh, plastik marangozluk ve içecek üretimi yapan iki yan şirket kurdu.

İş Geliştirme

Yuri Aleksandroviç değil boşuna mühendisliği yönü seçti: o eski Sovyetler Birliği ülkeleri inşaat patlaması, "Avrupalılaşma" geçmesi ve bu nedenle cam büyük miktarda gerektirir anlaşılmaktadır.

Yuri Chizh faaliyetine gıdayla başladıüretim ve kalite, çeşitlilik ve kapalı üretim konusunda bir bahis yaptı. Yani, "Aqua Triple" şirketinin kendisi ürünlerini yarattı ve paketledi. Sizha'nın başarısının sırrı, birçok yeni girişimden farklı olarak, yeniden satış, taşımacılık ve üretim odaklı olma fikrinden vazgeçmiş olmasıdır.

Üretim alanlarındaki doksanlardaŞirket, tezgah üstü teknolojik ekipmana monte edildi, malzemeler sadece kalitatif, vitaminli seçildi ve bu da üretimi son derece popüler hale getirdi. Ancak, iş adamı, elde edilen sonuçta durmak niyetinde değildi.

chizh yuri alexandrovich

Diğer aktiviteler

1997'den bu yana, gelecekteki milyarder restoran işini geliştirmeye başladı. Kamu catering ilk amacı "Rakovsky Brovar" denir - şimdi bir bütün restoran ve kafeler ağı.

Logoisk içinde kayak merkezi inşa edildi, hangi içindeİnsanlar, hayatları boyunca Chizh tarafından dikilen bir anıt olarak anılmaya başladı. Yakında tatil sağlık merkezi olarak ünlüydü, sadece eski SSCB vatandaşları değil, aynı zamanda daha uzak ülkelerden gelen turistler de dinlenmeye başladı.

Petrol endüstrisi

Yuri Chizh durma niyetinde değildi, oo iş her alanda taşıdığı, o gerçek bir kavrama sahip biliyordu, bu yüzden onların iş geliştirme adımları daha yaygın yaptı. 2002 yılında yaptığı şirket ihracat ve ithalat ürünlerini ham petrol işleme adanmış ve bitmiş yaratıldı. En kısa sürede "Lukoil", "" OAO "TBH" "Neft' olarak Chyzh örneğin endüstriyel devleri ile işbirliği yapmaya başladı.

Petrol ürünlerinin işlenmesiyle birlikte Yuri Alexandrovich bir benzin istasyonları ağı açtı.

yuriy çek biyografisi

Yuri Chizh'e karşı yaptırımlar

Mart 2012'nin sonunda iş adamı yasaklandıAvrupa Birliği topraklarını ziyaret etmek - yaptırımlar Cumhurbaşkanı Lukaşenko ailesi ile olan dostluğu nedeniyle uygulandı. Belgeler, Chizh'in Lukashenko'nun mali rejimini kendi şirketler grubu aracılığıyla desteklediğini öne sürüyor.

2015 yılında Avrupa Birliği'ni ziyaret etme yasağı delil yetersizliği nedeniyle kaldırıldı.

bugün

Milyarder'e karşı açılan ceza davası devam ediyor: Belarus KGB pres-sekreter göre, Mart 2016 yılında, Yuri dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı, yurt dışında tüm para transferi için bir girişim şüphesiyle tutuklandı. Bazı haberlere göre tutuklama emri üstünden elde edildi - devlet kafasından.

yuriy chizh Belarus milyarder

Kişisel hayat

Yuri Chizha'nın harika bir ailesi var - Svetlana'nın karısı, kızı Tatiana, oğulları Vladimir ve Sergei.

Milyarder göre, onun sermayesi "bir araya"dürüst çalışma. İlk başladığımda, gece uyumadım ve dinlenmedim, şimdi sistemi kuruldu, başarılı çalışma için zaman ayrıldı. Belaruslu bir milyarder olan Yuri Chizh, tüm işadamlarına, çabalarında başarılar diliyor ve sırlarını paylaşıyor - yükseklikleri ve başarılı bir hayat peşinde koşma arzusunu paylaşıyor.

Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 2019

Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 2019

Related news

 • Mayıs yeşil böcek - şaşırtıcı yakışıklı adam
 • Çilekli Limonata
 • Patatesleri fırında peynirle fırında pişirin: temel püf noktaları ve ilginç fikirler
 • Megafondaki Vasatlı ödeme ni almak için. Hizmetin özellikleri
 • Karadutlu Dondurma Tarifi, Nasıl Yapılır

 • Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 10

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler


  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 57

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 6

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 86

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 17

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 5

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 66

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 77

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 21

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 93

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 47

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 92

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 40

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 95

  Belaruslu işadamı Yuri Chizh: biyografi, başarı hikayesi ve ilginç gerçekler 68