Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 2019

Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 2019

Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 27 28.01.2019, 18:03

Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü

“Berrak Tüzünataç” ‘ParkBravo’nun yeni yüzü!

Giyim markası olanParkBravoyeni sezon’da yeni yüzü olan güzel oyuncuBerrak Tüzünataçile işbirliği yaptı. Geçtiğimiz sezonda başlattığı cesur giyim konusunda Akdenizli kadın rüzgarı bu yeni sezondaBerrak Tüzünataç‘la devam ettiriyor.Özlem Kaya‘nın etkinliğinde hazırlanan birbirinden şık ve muhteşem koleksiyonun tanıtım çekimlerini kış bahçelerini aratmayan İstanbul Üniversitesi Botanik bahçesinde çekimleri gerçekleştirildi.

ParkBravo sonbahar kış koleksiyonunda birbirinden şık ve muhteşem kıyafetlerin buluştuğu katalog çekimlerinde kaplamalı kumaşlar, deri garniler ve bol dekolte detayları oldukça dikkat çekiyor. Her tarz ve stile uygun tasarımlar Akdeniz kışına uygun kıyafetleri ile göz dolduruyor.

berrak tüzünataç 1

Sonbahar kış koleksiyonunda yer alan tulumlar, paltolar, manto ve ceket gibi birçok farklı alternatiflerin bulunduğu zengin kıyafet çeşitleri dikkat çekiyor.ParkBravobu sezon ağırlıkta olarak siyah tonlar, bordo tonlar, haki tonlar, camel rengi ve gri renklerin dışında saks mavisi, mor ve gül kurusu gibi sıcak ve oldukça cesur renk tonlarına da çok fazla yer vermiş. Aynı zamanda kış sezonun olmazsa olmazları arasında olan deri ve tüy detayları da koleksiyonda öne çıkan detaylar arasında yerini alıyor.

berrak tüzünataç 2

ParkBravo‘nun kusursuz sonbahar kış koleksiyonu dairesel formların yanı sıra transparan detayları da barındırıyor. Pililerle zenginleştirilen kıyafetler her stil sahibi kadınlara hitap ediyor.

ParkBravo 1

Akdeniz ruhunu taşıyan kadınları bu yılParkBravoile büyüleyici bir kış sezonu beklediğinin altını çizmeliyiz. Sizler bu sonbahar kış koleksiyonunu nasıl buldunuz?

ParkBravo 2

Bu eşsiz koleksiyon sizleriParkBravo mağazalarında bekliyor.

Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 2019

Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 2019

Related news

 • Parlak psikolog Svetlana Fedorova
 • Bingöl Haberleri: Bingölde geçen yıl 24 terörist etkisiz hale getirildi
 • Obezite, kanser riskini dört katına çıkarıyor

 • Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 55

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü


  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 77

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 43

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 100

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 61

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 30

  Berrak Tüzünataç ParkBravo’nun yeni yüzü 42